Bebek Beslenmesi anne sütünü kesen ilaç

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

smkgul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
96
2
41
merhaba, anne sütünü kesen bir ilaç varmış piyasada. aslında eczaneden temin edebilirm ama kullanan arkadaşlardan adını, ilacın yan etkilerini vs. öğrenmek istedim. eğer kullanan arkadaşlar bilgi verirse çok makbule geçecek. hem de bir tecrübe olur bizler için. en azından ilaçla mı yoksa kendi çabamızla mı sütü bıraktıracağımız hakkında bilgi ediniriz.

anneme sordum ilaçlar para tuzağı dedi :1rolleyes: kararlı olup emzirmeyi kesmek lazımmış. 2 gün süt doluyomuş göğsün sonra rahatlıyomuş. kesiliyomuş zaten kendiliğinden. kimyasal maddelere gerek yokmuş kaydirigubbakcemile3

anneme sordum ilaçlar para tuzağı dedi :1rolleyes: kararlı olup emzirmeyi kesmek lazımmış. 2 gün süt doluyomuş göğsün sonra rahatlıyomuş. kesiliyomuş zaten kendiliğinden. kimyasal maddelere gerek yokmuş kaydirigubbakcemile3

benim arkadaşım bir haftadır emzirmiyo oğlunu kesilmemiş hala akıyomuş :nazar: benimkide şimdiden kesildi bile:1no2:

benim kendi kendine gitti , hiç akmıyo ama sıkınca bi damla falan çıkıyo uçlarından . Emmiyo zaten bizimkisi beğenmiyo artık

benim doktorum vermemişti o ilacı. hormon sonuçta ilacın içeriği.
emzirmeyi keserken iki gün sağmadım sonra sağdım ama boşaltmadım.
sadece rahatlatacak kadar sonra iki gün sonra yine sağdım.
ve süt gitti.
Nane yiyin yada çayını için süt üretimini azaltır.

ben de süt birikmesi , devamında da dayanılmaz acılar ve memede iltihaplanmalar oluyor. Böyle bir ilacı bence benim gibi rahatsızlığı olanlar kullanmalı. kullanan birinin tcrübelerinden yararlanmak isterdim doğrusu..

canım ilacın ismi dostinex ben hamile kalmadan öncede kullanıyordum prolaktinim (süt hormonu)yüksek olduğpu için dün doktara gittim yine bu ilacı verdi bana haftada 2 tane içilecek zaten içinde 8 tane var ama sen yinede doktora danış

slm kızlar oğlumu dün sütten kestim ama gögüslerim çok ağrıyor siz neler yaptınız yardım dayanamıyorum of

canım ilacın ismi dostinex ben hamile kalmadan öncede kullanıyordum prolaktinim (süt hormonu)yüksek olduğpu için dün doktara gittim yine bu ilacı verdi bana haftada 2 tane içilecek zaten içinde 8 tane var ama sen yinede doktora danış

Kac gundur arastiriyorum ilacin adini yazmiyorlar. Simdi turkiyedeyiz ve burdaki eczanelere sordum kimsenin haberi yok boyle biseyden ve agridan sürünmekteyim suanda. Hemen nobetci eczaneden buldum Allahtan. Cok sagol bu bilgin icin:KK66:

X