Hadi para biriktirmeye başlayalım

hihihihikaydirigubbakcemile2:kedi:evet nişanlımdanda çalıyorum,hatta o başka tarafa bakıyo sakacıktan bende hoop indiriyorum bozukları:kedi::roflol:bende annemden ve babamdan çaldım:nazar:annem 2 tl daha getirdi peşime,böle olmaz habersiz alcam didimhihoyyyt
tamam ilknurum bekliyorum,kızlar hem topiğimiz renklenmezmi paralarımızı nerde biriktirdiğimizi resimlersek:jeyyar:

bana uyar canim,en gec 15 dk-ya ekliycem paralarimi nerde sakladigimi...:)

hadi hayırlısı bakalım
bir eylülde açıp sayarım ben ama harcamam
üstüne devam ederim biriktirmeye olurmu şekera.s.

tabiki seker,sen yeter ki harcama :))))
biliyomusun esime ne diyorum...kumbaramdaki paralarla evimizi degistiririz.simdikinden biraz buyuk bi ev aliriz diyorum....kaydirigubbakcemile3

bu benim sirin kumbaram....
bd17fe65613b.jpg

benimde kumbaram ve 1 yıldr para biriktiriyorummm en son 1 temmzda tatıle gıderken actım gelınce biriktrmeye devam edıyorum aranıza katılabılırmıyım :kedi:

harika bi konuu:)) benide aranıza alın litfennn:)) kumbara nerden alınır bu arada:)) bi listeniz varmı kızlar yoksa yapalım daha ciddi olur:))

ay ben burayı nasıl daha once kesfetmedım :eek:klava:
aylar once cok tatlı bı kumbara aldım esımın tum bozuklarını cebınden aşırıyodum
oda sagolsun suprız yapıp koyuyodu ıcıne :))
sımdı artık baska turlu bırıktırıyoruz
ama bu topıgı gordum cok ozendım bende katılabılırmıym
yenıden kumbaramı dolduruym:)
kılıtlı bu arada :))

bu benim sirin kumbaram....
bd17fe65613b.jpg

Kumbaran çok güzelmiş Canım,bende 2 aydır kavanoz kullanıyordum kumbaranı görünce özendim,,bugün çıkıp bende alıcam sanırımkaydirigubbakcemile3

Bu arada benim 85 YTL olmuş çarşıya çıkıp bir çeyrek yapacağım,gelince kaça yaptığımı yazarım buraya,yani parayı altın olarak değerlendirmek isteyenlere fikir olurzemuszemus

Bu arada para biriktirenler çığ gibi büyüyoruz,Allah kumbaralarımıza Ramazan bereketi versin inşallah:Saruboceq:

bugün pazar harcamam varcokacimcoook
sanırım 3 lira koyacağım çok az oldu ama Allah bereket versin:CüvCüv:
tam saymadım ama altın almama az kaldı galiba
:kedi:

tabiki seker,sen yeter ki harcama :))))
biliyomusun esime ne diyorum...kumbaramdaki paralarla evimizi degistiririz.simdikinden biraz buyuk bi ev aliriz diyorum....kaydirigubbakcemile3

inşallah canım Allah gönlündekini versin
kumbaranda pek şekermiş valla
Burda hava çok sıcak onun için dışarı çıkıp güzel bi kumbara bakamıyorum
Baharat kavanozuna devam yani şimdilik kızlaropuyorumnanaktan

benimde kumbaram ve 1 yıldr para biriktiriyorummm en son 1 temmzda tatıle gıderken actım gelınce biriktrmeye devam edıyorum aranıza katılabılırmıyım :kedi:
gel kız gel pek zengin topik olduk valla herkes paralı:roflol::roflol::roflol:
hoşgeldin şekerim

heeyy leyloş bu gerçekten çok şirinnhihoyyyt
bende dışarı çıkar çıkmaz kendime asortik bir kumbara alcam kısmetsezemuszemusvee ilk iş buraya eklicem:jeyyar:süper oldu bu yaalkisalkisalkis
valla sıcak olmasa bende çıkıp alıcam ama kafamı balkondan çıkaramıyorum malum izmir sıcağı
alır almaz akliycem bende foto

harika bi konuu:)) benide aranıza alın litfennn:)) kumbara nerden alınır bu arada:)) bi listeniz varmı kızlar yoksa yapalım daha ciddi olur:))
hoşgeldin canım liste yapmadık ama yaparız
biz lw topiğinde yapıyoduk liste kim kaç kg verdi diye olabilir aslında
kumbaranın şıkırtısı çok olsun
ay ben burayı nasıl daha once kesfetmedım :eek:klava:
aylar once cok tatlı bı kumbara aldım esımın tum bozuklarını cebınden aşırıyodum
oda sagolsun suprız yapıp koyuyodu ıcıne :))
sımdı artık baska turlu bırıktırıyoruz
ama bu topıgı gordum cok ozendım bende katılabılırmıym
yenıden kumbaramı dolduruym:)
kılıtlı bu arada :))
gel canım gel hoşgeldin
kızlar şenlendi burası ne güzel sevdim ben bu işi
destek olunca daha çok hevesle atıyo insan parayı
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Kumbaran çok güzelmiş Canım,bende 2 aydır kavanoz kullanıyordum kumbaranı görünce özendim,,bugün çıkıp bende alıcam sanırımkaydirigubbakcemile3

Bu arada benim 85 YTL olmuş çarşıya çıkıp bir çeyrek yapacağım,gelince kaça yaptığımı yazarım buraya,yani parayı altın olarak değerlendirmek isteyenlere fikir olurzemuszemus

Bu arada para biriktirenler çığ gibi büyüyoruz,Allah kumbaralarımıza Ramazan bereketi versin inşallah:Saruboceq:
Amin canım inşallah
Allah artırsın şekerim
al gel de bildir bize kaç tl çeyrek

bugün pazar harcamam varcokacimcoook
sanırım 3 lira koyacağım çok az oldu ama Allah bereket versin:CüvCüv:
tam saymadım ama altın almama az kaldı galiba
:kedi:
olsun kız 3 tl 10 günde 30 tl yapar az mı damlaya damlaya göl olur
ben bugün alışveriş yapmıycam 10 tl koyucam inşallah ama gün içinde ne olur bilemem kesin rakam akşama belli olur

bu arada herkese günaydın herkesin kumbarasının şıkırtısı bol günü güzel geçsin

Leylaaaa kumbaran çok şeker yaaaa opuyorumnanaktan
Kıslar dün yüzük alırken sorduk kuyumcuya.Çeyrek 73 dedi haberiniz olsun.

ben hergun para atamıyorummm mafoldumben işsiz kaldım babam pazar parası verıyo haftada ondan artırmaya calısıyorumm az az da birikiyo bişeyleropuyorumnanaktan

ilknurcum hoşbulduk canım.bende biriktirip çeyrek yapmak istiyorum ne kadar yaparsam kardır... umarım başarabilirim.. hemen bugün başlıyorum..hepimize hayırlı olsun umarım biriktirdiğimiz paraları Allah güzel şeylerde kullanmayı nasip eder...

ilknur:))
geldim
hoşgeldin kanka hemen başla biriktirmeye
ben 5 gündür biriktiriyorum bugün saymıycam ama

Leylaaaa kumbaran çok şeker yaaaa opuyorumnanaktan
Kıslar dün yüzük alırken sorduk kuyumcuya.Çeyrek 73 dedi haberiniz olsun.
çeyrek alınabilir her ay mantıklı elbette
bende altın biriktirmeye yatkınımdır
ben hergun para atamıyorummm mafoldumben işsiz kaldım babam pazar parası verıyo haftada ondan artırmaya calısıyorumm az az da birikiyo bişeyleropuyorumnanaktan
olsun kız ne atarsan kardır 50 kuruş ile atsan birikir şeker

bende geldimmmmm :)) tam benlik topikmiş çok severim para biriktirmeyi maliye olunca böyle oluyo heralde kaydirigubbakcemile3
yeni gelinimiz gözde hoşgeldik can can
senin için daha güzel ne kadar erken başlarsan aile bütçesne katkıda bulunursun şeker
çocuğun olunca faydası olur tatlım

ilknurcum hoşbulduk canım.bende biriktirip çeyrek yapmak istiyorum ne kadar yaparsam kardır... umarım başarabilirim.. hemen bugün başlıyorum..hepimize hayırlı olsun umarım biriktirdiğimiz paraları Allah güzel şeylerde kullanmayı nasip eder...
inşallah canım hayırlısı olsun bu vesile ile biriktirmek iyi oluyo heves ediyo insan herkes birlik olunca süper oluyo

kızlar çeyrek düşmüş mü? ben bir hafta olmadı 77 ye aldım. düştüyse hemen gider bitane daha alırım.

aa güzel topikmiş bnmde kumbaram var açılmayan cinsten(bozuk paraları çırpmayayım diye öyle aldım kaydirigubbakcemile3 )
1 aydır hergün atıyorum 1-2lira bişiler maaşı alınca kağıt sonrasında bozuk heheh dolup taşana kadar açmak yook :eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3

Ben çeyrek altınımı yaptım geldin kızlar,77 YTL den verdiler valla,kalan 8 liraylada eşime kola ısmarladım,bu birikimde onunda emeği var diyerekten:icecream:

X