Saç Rengi ve Saç Boyama O ses türkiye de hadise saç rengi nedir??

sevtap35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
80
0
Kızlar bununla ilgili başlık varsa gözden kaçırmış olabilirim uyarın beni ki okuyayım linkleri, hadiseyi bu prog.izleyenler varsa saç rengini görmüştür. Nedir peki bu renk çok güzel. Benim saçlarım bebek sarı mesela konuyla ilgili bilen varsa öneri yazar mısınız?

$imagesCA21VJRA.jpg bal rengi ya galiba

internette okudum az önce açık küllü sarı olarak geçiyormuş şu an ki saç rengi
bir önce ki saçları bal köpüğü imiş

o mu? bu mu? derken dayanamayıp loreal castıng 730n boyadım ve hiç memnun kalmadım sarıları kapatamadı, boka döndü saçlarım şimdi nasıl toparlıcam diye uğraşıcam bide tam da bayram üstü iyi olmadı malesef:KK43:

Benim saçlarım vanilya sarısı , 2-3 güne kadar açık küllü sarı ile boyayacağım deneme yanılma yöntemi :)
Hadiseninki gibi olursa haber veririm kızlar :KK3:

bence bu renk BEJ SARI olabilir kızlar. yani açık küllü sarı ile açık altın sarısının karışımı. çünkü sırf küllü sarı olsaydı grimsi dururdu, sırf altın sarısı olsaydı da turuncumsu dururdu, hadisenin saçında ise iki yansıma da var gibi görünüyor. yani karışım renk uygulanmış bence.

bende bu rengi çok beğeniyorum kızıldan dönmeye çalışıyorum bu yüzden en açık sarı tonlarına boyadım tabi sarı olmadı şu an acayip bi renkte
kuaförede gitmiyorum oriel sürdürmek istemiyorum yanmasından korkuyorum ama sanırım korkularımı yenip gidicem :KK5:

acık kullu sarı kullandım bu renk degıl amacın buysa hıc boyama.
benım sacım acık kullu kumral amaaaa platın ustune yınde bu renkten cok daha acık.
yane kullu acık sarı bu rengın epey bır acıgı.
bu sac kullu sarı hatta koyu sarı bıle olabılır ıcdınde bıraz

gerçekten çok güzel bi renk ama tek boya olduğunu sanmıyorum ben karışım boyanın sonucu ortaya çıkmış gibi

Son düzenleme:
bu rengin küllü sarı olması imkansız, ben geçtiğimiz aylarda sırasıyla küllü açık kumral, küllü açık kumral ve küllü sarı karışımı ve en son küllü sarı boyamama rağmen bu rengin yakınından bile geçmedi, bence küllü açık sarı ile başka bir renk karışımı bu.

loreal'in majirel serisinde farklı tonlarda boyalar var, hem küllü hem de normal sarı ve kumral tonları. onların karışımıyla elde edilebilir diye düşünüyorum. tam saçımı koyulaştırmayı düşünürken bu renk aklımı çeldi diyebilirim.

Bende kaç haftadır izliyorum bu programı bayılıyorum hadisenin saç rengine. Yokmu bilen hu huuuu:KK55:

kızlar birçok siteye ve twittra baktım hadisenin saç rengi şöyle açıklanmış ;

O ses Türkiye yarışmasında hadisenin saçlarının ne renk olduğunu çok soran oldu bizde hemen ekran görüntüsünü alıp saç rengini bildirelim..

Bu saç rengi bal renginin biraz daha açığı olan bal köpüğü rengidir..
:44:

nasıl ya? balköpüğü olması mümkün değil onda turuncu yansımalar olur.. bunda hiç yok?

X