Doğuma Hazırlık Ali isminin yanına isim?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

breeze85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2011
165
2
Daha bebeğimiz çok yeni.Cinsiyeti erkek gözüküyor ama kesinleşmedi.Eşim erkek olursa bebeğimiz vefat etmiş olan babasını ismini koyacağını ima ediyor her yerde.Ben istemiyorum böyle bir şeyi ama mecbur kalırsam da yanına bir isim bulmayı düşündüm.Böylece o bana bu teklifi sunduğunda reddetmem işe yaramazsa en azından yanına isim fikrini kabul ettirebilmem için güzel bir isim bulmak istiyorum.Hadi ali isminin yanına bana fikir verin...

Daha bebeğimiz çok yeni.Cinsiyeti erkek gözüküyor ama kesinleşmedi.Eşim erkek olursa bebeğimiz vefat etmiş olan babasını ismini koyacağını ima ediyor her yerde.Ben istemiyorum böyle bir şeyi ama mecbur kalırsam da yanına bir isim bulmayı düşündüm.Böylece o bana bu teklifi sunduğunda reddetmem işe yaramazsa en azından yanına isim fikrini kabul ettirebilmem için güzel bir isim bulmak istiyorum.Hadi ali isminin yanına bana fikir verin...

ali eren, emir ali bence güzel isimler

Mert ali :KK16: çok severim benimde bir evladım olursa koymayı çok isterim yıllardır aklımda olan bir isim

Ali tek başına da çok güzeeeeel ama. Ben çok severim. Alican falan yapabilirsin, çok şirin. :))) Ya da ali eren de güzel.

kızlarrrrrrrrrrrrrrr bende bu konuda muzdaribim...
abisi illaaa ali olacak adı dıye tutturduuu
başka ismi kabul etmiyor
sadece yanına bir isim daha koyabılırsınız dıyor

kendısının adı aral deniz
bu oğlumunda sadece ali olarak kısa bır ısımle kalmasına gönlüm razı gelmiyor
buyunce abımın ne güzel ısmı var bnm neden sadece ali demesin
ay herseyı dusunuyorummm
Aral deniz ile uyumluda olabılır
soyadımız da A harfi ile başlıyor

Ali ye uygun ne olabilir:26::26::26::26:

Ali İmran çok güzel olur.Hem kuranı Kerimde de geçiyor.Hz Meryemin babası ve çok temiz kutlu bir aileyi temsil ediyor.

bizde oğlumuzun adını rüzgar ali istiyorduk ama cevremızde o kadar cok ali var ki vazgectık.rüzgar aras koymaya karar verdik...

Canım benim oğlumun adı da Ali Eymen çok severek koyduk, herkes beğeniyor. Çok da uyumlu olduğunu düşünüyorum. İki ismin de anlamı güzel Ali:yüce,ulu Eymen:güzel ahlaklı anlamında. İnşallah sende gönlüne göre bi isim bulursun..

X