Ayrı yataklarda, ayrı odalarda yatmak

kavgamız cok feci oluyo bizim ayrı yatıyoruz ama sundan benı sinirden uyku tutmaz tv izlerken uyuyakalırım o gider yatar sabah her şeyi bi kenara ya o gelir amaaan buyda mı uyudun zilli der sırnasır yada ben uyanır usdum der göğsüne sinerim.
biz kavgalıyken illede yapışık gibi olcaz diye diretmiyoruz kim nerde nasıl rahatsa orda kalır. kavgalıda olsak birbimizi gözetiriz o uyurken ben ustunu orterim, o üşüdümse sarılır. biri içcek bişi yaparken diğerine sorar , bi defasında konuşmazken makyaj yaparken yanıma geldi sanada kalem çekimmi dedim guldu gitti. eğer onu uyku tutmazsa benı uyandırır . sanki kavgalı değilde aynı evi paylaşan arkadaş gibi mutfak yaparız. aklımıza gelirse gene kavga ederis.

Son düzenleme:
bizim bi sorunumuz yok ama keşke ayrı ayaklarda yatsak, yani sağdan soldan sağa öyle bi dönüşü var ki bazen deprem oluyor sanıyorum, sürekli uykum bölünüyor, bence bu ayrı yatma olayı bizim toplumda çok abartılıyor, çünkü bence önemli olan uyku kalitesi, sex illa yatakta yapılmak zorunda olunan bi faliyet değil, ama uyku yatakta olmalı ve kaliteli bi uyku uyunabilmeli:hulya:

bizim bi sorunumuz yok ama keşke ayrı ayaklarda yatsak, yani sağdan soldan sağa öyle bi dönüşü var ki bazen deprem oluyor sanıyorum, sürekli uykum bölünüyor, bence bu ayrı yatma olayı bizim toplumda çok abartılıyor, çünkü bence önemli olan uyku kalitesi, sex illa yatakta yapılmak zorunda olunan bi faliyet değil, ama uyku yatakta olmalı ve kaliteli bi uyku uyunabilmeli:hulya:

çok doğru yerlere temas etmişsin aynen katılıyorum,sanıyorum bu durumdan iki tarafta yerine göre rahatsız oluyor,ayni yatakta yatmak olayı fazla abartılmamalı bencede......

Ayda 6 nöbeti var eşimin o günler çok zevkli gerine gerine yatıyorum kocaman yatakta tekkk zevkli valla arada misafir olarak kızım teşrif ediyo ama uyanırsam yerine atıyorumben gerinmeye devam

küsken aynı yatağa girip sabah küslüğe kalınan yerden devam etmek komikmiş güldüm

hiçbir zaman ayrı yatmayız kaydirigubbakcemile2
küs bile olsak zaten bizim küslügümüz fazla sürmüyo kaydirigubbakcemile3
araya sogukluk girer karı koca ayrı yatmaz diye düşünüyorum sositososito
tek ayrıldıgımız zaman annemlere gittigimde oluyo oda mecburen ayrı sehir oldugu için aklinialirimsmile

küs bile olsan ayrı odada yatılmamalı şeytan araya girer derler zaten bence karı koca arasında küslükte olmamalı çünkü bu şeytanı en çok sevindiren hadsedir şeytanı sevindiren 2. hadise ise müslümanın dininden dönmesidir.ki düşünün işte küsmenin aslında ne kadar günah olduğunu

küs bile olsan ayrı odada yatılmamalı şeytan araya girer derler zaten bence karı koca arasında küslükte olmamalı çünkü bu şeytanı en çok sevindiren hadsedir şeytanı sevindiren 2. hadise ise müslümanın dininden dönmesidir.ki düşünün işte küsmenin aslında ne kadar günah olduğunu

alla allaakannehirakannehirakannehir

aynı yada ayrı yataklarda yatmak sadece kültür meselesi, türk kültüründe karı koca aynı yatakta yatar genelde, ne alakası var şeytanla falan, ayrı yatmanın illa küs olmakla da alakası yok, güldürdün beni sabah sabahkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aslında bir hayal edin ayrı odalar var. yatak odası bayana ait. içerde bir geniş oda erkeğe ait. insan ihtiyaçtır yalnız kalmak ister zaman zaman. genellikle yatak odasında birlikte uyunsa. giyinirken vs ayrı odalarda olunsa. hem sevgililikteki o gizem ölmez hem de acil bi çıkış kapısı olur o ayrı odalar. bu benm şahsi hayalim :)

bizde kavga ettiğimizde ayrı yatmadık ben yorganı alıp gittiğimdede o gelir beni içeri taşır mutlaka...ama çokda önemli değil ayrı yatılmış falan..şeytan da zaten araya girmiş ki kavga etmişiz değil mi?
hurafelere inannmayın kızlar.bazen insanın yalnız kalmak istemesi çok doğal...belki o sırada uyku tutmadı belki horlaması battı falan yani..kavgalı kavgalı bide horultumu çekecek kadın..bırakın nerde yatarlarsa yatsınlar..ama günlerce değil tabii..bi gecelik cilveyi geçmemeeli

Sinirlendiğimde bırakın aynı yatakta kalmayı aynı evde bile durmak istemem
Geceleri barışıp gündüzleri küsmek bana göre değil
Aynı yatakta yatsak bile küsken kesinlikle hiçbir yeri bana değmemeli
Ben yatağın bir köşesinde o diğer köşesine yatar :nazar:

Şimdiye dek hiç ayrı yatmadık.
Ben doğru bulmuyorumda ayrı yatmayı.
Evliliği etkilediğine inananlardanım.

Ayrı yatmak için ne zamanımız oldu, nede ayrı yatmayı kabul eden bir kocam :)
Doğruda bulmuyorum zaten...

Bizde çok yaptık bunu sonunda boşandık.
Bence evliliği temelinden sarsan şeylerden biri bu!

Kavgadalida olsak ayri yatmayiz, niye güzel ferah yatagimdan vazgeceyimki, banane:1closedeyes:

Sadece bazen kizim bizim yataga gelidigi zaman esim alir yastigni kizimin yatagina gider rahat yatamadigi icin :1rolleyes:

Bizde sere serpe yatariz kizimlaŞeniz
bizde de aynı :)))gerçi bizim kavgalarımız 5 dk dan fazla sürmez o da sırnaşır bende sırnaşırım:)))olumunekankayizsmile

ayrı yataklarda yatmaya herzaman karşıyımdır çünkü ne olursa olsun yatakta küslük olmaz:eek:lmaz::kedi: o yüzden biz asla ayrı yatmayız

ayrı yataklarda yatmaya herzaman karşıyımdır çünkü ne olursa olsun yatakta küslük olmaz:eek:lmaz::kedi: o yüzden biz asla ayrı yatmayız

Bende nedense böyle yapamıorum işte.Sorunlumuyum acaba !! -tatlicadiarzu-
Düşünsene ben eşiimle çok şiddetli kavga edicemm Sonra gidip aynı yatakta yatıcamm şakkıdı
Sanki o tartışmadan hiç etkilenmemiş gibi davranıcam :nazar:

Bende nedense böyle yapamıorum işte.Sorunlumuyum acaba !! -tatlicadiarzu-
Düşünsene ben eşiimle çok şiddetli kavga edicemm Sonra gidip aynı yatakta yatıcamm şakkıdı
Sanki o tartışmadan hiç etkilenmemiş gibi davranıcam :nazar:

aynen canım. vereliniortak
benim de bünyem kaldımıyo kavgadan sonra aynı yatakta yatmayı.

bende bir iki kez ayrı yatmışımdır kavgalıyken hiç bişey olmamış gibi yapamam ama artık kavga etmiyoruz edincede yine de beraber yatarız ama o bir uçta ben bir uçta zaten kavga et tartış sonrada hiçbişey olmamış gibi sarmaş dolaş yat ya o kadar olmazda ii kötü sabah bi bakmışsın dip dibe bence insanların bir sorunu olmalı böyle olunca tabi herkesin yapısı ayrııııııııııı

X