çatlatma iğnesi nereden vuruluyor yardım edinn korkuyorum

merwisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
264
4
merhaba arkadalar bu ay çatlatma iğnesi vurulucam nereden vuruluyor karından diye duymuştum daha önce yaptıran varmı çok canım yanarmı ve iğne vuruluktan kaç saat sonra ilişkiye girmemm gerek cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim....

merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım.bende pco hastasıyım ve yaklaşık 3 aydır klomen ve çatlatma iğnesi vuruluyorum.pregnly piyasada pek bulunmuyor o yüzden muadili ovirtelle yi veriyorlar ama yinede benim dr un pregenly e daha çok güveniyor.bu ay ilk defa bir eczanede pregenly i buldum elinde 50 tane varmış ve 3 tane aldım.stok yaptım yani.ama umarım gerek kalmadan bu hamiş olurum.ve bu ilacı arayanlara elimdekileri veririm. aradaki tek fark ovitrelle koldan yapılabiliyor acısı az ve fiyatı 82 pregenly kalçadan yapılıyor fiyatı 25 ama acısı çok.:)

ben acıbademe gidiyorum ordaki doktor ovirtelle verdi bakıyorum herkes pregenly kullanıyo ve hamile kalıyo boşuna yaptırmakta istemiyorum parasından geçtim çok heveslenip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum kafam çok karışık

slm merwiss,
ben de geçen yıl vurunmuştum ovitrelle-karından...
maleseff sonuç alamadık...
hala uğraşıyoruz..
iğnenin yan etkisini kimse sölememiş, yumurta çatlayıp gebelik oluşmaz ise kiste yol açabiliyor canım benim.
moralini bozmak istemem ama.. bende kist oluşturmuştu..sonrada onları eritmek için bir yığın ilaç kullanmıştım...
umarım benim yaşadığım kötü tecrübeleri yaşamazsınız...

iyi gecelerr
canımm iğne pregnly bende kullandımm 2 ay klomen kullandım 2. ayda iğne oldum doktor göbekten kendimin vurabileceğimi söyledi ama ben vuramadım eşimde kıyamadı iğnemi vurdurmak için hastaneye gittim doktorum vurdu kalçadan vurdu acı da olmadı yani canın yanmıyor canım sadece hafif yanma oluyo haliylee
36 saat sonra ilişkiye giriyosun canım
korkma canımm ianan korkacak hiç bişey yok iğneyi olurken farkına bile varmıyosunn hayırlısı olsun canımm inşallahh

bu arada maleseff ben pozitif sonuç alamadım
gerçi benim tüplerim tıkalıymıştı

Son düzenleme:
iyi gecelerr
canımm iğne pregnly bende kullandımm 2 ay klomen kullandım 2. ayda iğne oldum doktor göbekten kendimin vurabileceğimi söyledi ama ben vuramadım eşimde kıyamadı iğnemi vurdurmak için hastaneye gittim doktorum vurdu kalçadan vurdu acı da olmadı yani canın yanmıyor canım sadece hafif yanma oluyo haliylee
36 saat sonra ilişkiye giriyosun canım
korkma canımm ianan korkacak hiç bişey yok iğneyi olurken farkına bile varmıyosunn hayırlısı olsun canımm inşallahh

bu arada maleseff ben pozitif sonuç alamadım
gerçi benim tüplerim tıkalıymıştı

canım çok sağol inşallah bu sefer hamile kalırım inşallah sende kalırsın içimi rahatlattın çok sağol:)

inşallah olumlu bir sonuç alırsam haber veririm kafama bişey takıldı pregnly iğne dahamı etkili aca ovitrelle almasammı

canım benim doktorum kalçamdan vurdu iğneyi.iğnenin ismi pregnly di.doktorum ilişki i,çin saat falan söylemişti ama ben garanti olsun istemiştim.iğneden sonra bir hafta boyunca günde birkez ilişkiye girmiştik eşimle.. ve o ay hamile kaldım..yarın kızımla 32 haftamızı dolduruyoruz allahın izniyle.

bu arada ben klomen+çatlatma iğnesiyle 23 mmlik tek yumurtayla ilk denemede hamile kaldım.doktorum tek yumurtan var pek ihtimal vermiyorum desede allahıma şükürler olsun ki hamile kaldım.

ne güzel canım çok sevindim tebrik ederim darısı başıma bende bu çarşamba yaptırıcam henüz iğneyi almadım ovitrelle alıcam

X