Termal Sauna Eşofman kullananlar veya kullanmış olanlar...

canım o zaman ben 23 yaşındaydım.şimdi 31 yaşındayım.a.s
insan genç olunca kilo vermek kolay oluyor.
ben ozaman çok bilinçsiz kilo vermiştim.fazla birşey yemiyordum.
aburcubur,hamurişi hiç yemedim.
yağsız makarna haşlaması domates soslu ve salatalık benim baş yiyeceğimdi.
yürüyüşte yapıyordum.
beni gören şaşırıyordu.ben çok hızlı kilo alıp,hızlı veriyorum galiba.
bende yine almayı düşünüyorum sauna eşofman.
inşallah işe yarar ,herkes kurtulur kilolarından.:Saruboceq:

ben şimdi 23 yaşındaym:1rolleyes: yaş ilerlemeden kilo vereyim diorum ben de.artık bilinçli diyetler yapıyorum.diyete başlıcam bakalım önümüzdeki günlerde.sauna şort ve stepper da yardımcı olcak bana.ben de ekmeyi azaltıcam kepekli ekmek yicem,hamur işi yemicem.pilav makarna yemicem.daha çok sebze meyve ve beyaz et tüketcem.
dediğin gibi herkes kurtulur umarım kliolarından.tabi bunun için istek ve azim gerekiyor:lepi:

evet sana eşofman çok işe yarıyor,bilhassa yazın.zemuszemus
ben saunaları giyip sabah,akşam 1 er saat yürüyüş yapıyordum,yediklerimede dikkat ediyordum. ve tam 30 kilo verdim.87 den 57 ye düşmüştüm.en sonunda parçalandı ve attım.:bbo:
şimdi yine ihtiyacım var.:eek:klavabende sipariş vermek istiyorum ama orjinalini bulamadım.nerden aldığınızı yazabilirmisiniz...en kısa zamanda sipariş vermek istiyorum yaz gelmeden.7 ay önce doğum yaptım ben.daha veremedim.eşofmanla vermeyi denicem.diyet yapamıyorum emzirdiğim için.teşekkürlerkaydirigubbakcemile3

merhaba...bende sipariş vermek istiyorum ama orjinalini bulamadım.nerden aldınız yazabilir misiniz teşekkürler

Arkadaşlar hepsinin orada olduğu bi site var ya :) ben oradan almıştım oldukça da kaliteli 1 seneyi aşkındır kullanıyorum ve hala çok sağlam sadece makinede yıkamamaya özen gösterin ben spordan sonra direk duşa onunla giriyorum.Ben yıkanırken o da yıkanmış oluyor :)

Arkadaşlar hepsinin orada olduğu bi site var ya :) ben oradan almıştım oldukça da kaliteli 1 seneyi aşkındır kullanıyorum ve hala çok sağlam sadece makinede yıkamamaya özen gösterin ben spordan sonra direk duşa onunla giriyorum.Ben yıkanırken o da yıkanmış oluyor :)

okadar çok site varki.tereddütsüz satın almak istiyorum.marka yazılmıyor sanırım.mümkünse özelden yzabilirmisiniz.teşekkürler

benim doğumdan kalma sezeryan göbeğim var bana tavsuyede bulunurmusunuz sizce işe yararmı yani şortmu kemermi eşofmanmı kilo olarak vermem gereken kilo yok ama göbek çok kötü

benim doğumdan kalma sezeryan göbeğim var bana tavsuyede bulunurmusunuz sizce işe yararmı yani şortmu kemermi eşofmanmı kilo olarak vermem gereken kilo yok ama göbek çok kötü

merhaba benim de durumum aynı.ben eşofman alıcam.benim kollarım omuzlarımda da var kilo.ama sizin sadece göbek bölgesindeyse şort iyi oluyormuş.tabi sporla....kilo vermeyi hızlandırıyor fazla ter atarak.kemeri tanıdığım biri kullandı sadece titretiyormuş.göbeğe kemeri takıp yağların erimesini beklemek bence doğru değil.düzenli mekik çekmek gerekiyo..şortu giyip spor yaparak fazlasıyla ter atarak zayıflamak daha kalıcı bence.bende orjinalini nerden alabilirim diye araştırıyorum.. daha önce kullananlara bakıyorum...orjinaline dikkat edin.

Arkadaşlar ben 2007 de istanbul korse merkezinden almıştım lut gölü tuzuda veriyorlardı.Kendilerini aradım şortun terletmedıgını sadece icerideki yağlara etki ederek zayıflattıgını soylediler.Nitekim de cok terletmıyordu arkasından sortu çıkarınca bi de soğuk suyla 1-2 dk. kese yapıyordum hem selülitleri azaltıyor hem de inceltiyor hakikaten.E biraz boğazımı da tuttum işe yarasın diye 2 beden incelmiştim.Ama şimdilerde üşeniyorum tuzumda az kaldı nerden sipariş etsem diye bakıyorum fikri olan var mı?Piyasada okadar sahte ürün var ki parasının yanında insan uğraştığınada yanıyor hevesi kaçıyor

bende istanbul korse merkezinden almıştım. terletmiyo değil terletiyo. hemde bu korsenin orijinalini satıyolar. içinden onay kağıdı çıkıyo okuyabilirsinizde. güvenerek alabilirsiniz. ben memnunum ama şu an giymiyorum yakında başlicam.

o kadar cok marka varkı sauna esofmanlarınla
kullananlar saglımlıgından emın olanlar uzun zmndr kullananlar bı marka soylermısınz
acıl almam lazım :KK43:(

o kadar cok marka varkı sauna esofmanlarınla
kullananlar saglımlıgından emın olanlar uzun zmndr kullananlar bı marka soylermısınz
acıl almam lazım :KK43:(

Ben 3 yıldır kullanıyorum. Hatta 4.yılım. İlk günkü gibi yepyeni.
Kullanışına dikkat ettiğinde yıllarca bir şey olmaz sanırım. Örn: her giydiğinde ılık sudan geçirilmeli vs.
Eşim de başka bir siteden almıştı o da memnun.
İstersen aldığımız siteleri özelden yazabilirim. Burada yazmak sakıncalı olabilir.

bende istanbul korse merkezinden almıştım. terletmiyo değil terletiyo. hemde bu korsenin orijinalini satıyolar. içinden onay kağıdı çıkıyo okuyabilirsinizde. güvenerek alabilirsiniz. ben memnunum ama şu an giymiyorum yakında başlicam.

ben eşofman almak istiyorum.istanbul korse merkezinde eşofman yok.şortu var.

Ben 3 yıldır kullanıyorum. Hatta 4.yılım. İlk günkü gibi yepyeni.
Kullanışına dikkat ettiğinde yıllarca bir şey olmaz sanırım. Örn: her giydiğinde ılık sudan geçirilmeli vs.
Eşim de başka bir siteden almıştı o da memnun.
İstersen aldığımız siteleri özelden yazabilirim. Burada yazmak sakıncalı olabilir.

lütfen benim özelede yazarsanız çok sevinirim

Açıklamasını buradan yapayım. Herkese özelden tek tek yazmamak için.
Siteyi özelden yazarım. Benim aldığım site yurt dışından kumaşı getirip kendileri dikiyormuş. Tek marka var. Kumaşı ve dikişi kaliteli.
Almaya karar verirseniz iletişim adresinden boy ve kilonuzu yazıp, kaç beden alacağınızı öğrenip sipariş vermenizi öneririm.
Eşimin aldığı yerde çok marka var ama hangisini aldığını yazarım.
İkisini de inceleyin umarım memnun kalacağınız bir ürün seçersiniz.

X