Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

Bende 4 aylık evliyim. İlk günden itibaren korunmuyoruz ama hiç bir belirti yok. 2. ay prolactin yüksek çıkmıştı, ilaç kullandım, 26'ya düşmüş. 3. ay ultrasona girdim "birşey var mı" diye, çatlamayı unutmuş bir yumurta çıktı ve doğum kontrol ilacı başladık.Bunun yanında ayrıca bende dün soğan kürüne başladım. Ancak benim ki soğan ve sumak ile yapılan.Yanında bir de hayıt suyu içiyorum.İnşallah en kısa zamanda şifa olur herşey, herkese :KK43:
Ben erken mi başladım acaba sızlanmaya? :KK43:

merhaba arkadaşlar sogan kürünü şiddetle öneriyorum herkese ben 5ay içtim yılmadan usanmadan tüplerim kapalıydı rahimde sorunvardı 1ay önce laparoskopi histereskopi amaliyatı oldum çok şükür rabbime hiç bir problemim kalmamış tüplerim açık rahimde hiçbir sorun yok heyet aşılamaya karar vermiş inşallah tutar allahım benim ve benim gibilerin yüzünü güldürsün kucaklarımızı meleksin bırakmasın bu ayın 12sinde 3fotoyla gidecegim başlayacagız büyük ihtimal sogan suyu mucizesine inanıyorum tüplerimin açık oldugunada inanamıyorum okadar mutluyumki allahım hep mutlu etsin bizleri:CüvCüv:::hulya::emir_bebek:

asi canım sonuçlarına çok sevindim tüplerin açılmış sormak istedigim benimde iki tüpüm kapalı sogan kürünede yeni başladım senin tüpler soganlamı açıldı yoksa lap lamı açıldı canım beni ve benim gibi tüpleri tıkalı arkadaşları aydınlatırsan sevinirim laporoskop,ide mi kapalı tüplerinin açıldgını ögrendin yoksa tekrar bi hsg mi çektirdin cevabını bekliyorum canım

kizlar sogan kurunu bende deneyecegim ama İbrahim Saracoglu
etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır. demis.malesef benim adetlerim cok duzensiz.ne zaman olacagi bellisiz .zaten bu kuru duzene koymak icin yapiyorum.benim bu durumda ne yapmam lazim.lutfen yardimci olun

slm81 nerelerdesinn yaaaaa....:KK43:(((

venüsss arkadaşım geldim geldim burdayımmmm bende kısa bi tatile gittim geldim...
ama bu arada neler oldu... bi sabah aniden kanamam başladı ama öyle azar azar değil paldır küldür ve kesilmek bilmedi 3gün boyunca bide böyle koca koca parçalar geldi... dahiliyeden bi doktordan fikir almak istedim düşükten şüpelendi tahlil negatif çıktı.. akşama kadın doğuma gittim ve eşim soğan suyu yaptığımı söyledi kadın güldü soğan suyu östrojeni arttırmış ve rahim duvarın kalınlaşmış bu yüzden bu kadar kanama olmuş dedii ama ama pkom var dedıgımde hamılelıgı falan etkıleyacak derecede kucuk dedı. belkıde soğan suyundandır ne dersın.. sen napıyosun ne var ne yok bakalım........

venüsss arkadaşım geldim geldim burdayımmmm bende kısa bi tatile gittim geldim...
ama bu arada neler oldu... bi sabah aniden kanamam başladı ama öyle azar azar değil paldır küldür ve kesilmek bilmedi 3gün boyunca bide böyle koca koca parçalar geldi... dahiliyeden bi doktordan fikir almak istedim düşükten şüpelendi tahlil negatif çıktı.. akşama kadın doğuma gittim ve eşim soğan suyu yaptığımı söyledi kadın güldü soğan suyu östrojeni arttırmış ve rahim duvarın kalınlaşmış bu yüzden bu kadar kanama olmuş dedii ama ama pkom var dedıgımde hamılelıgı falan etkıleyacak derecede kucuk dedı. belkıde soğan suyundandır ne dersın.. sen napıyosun ne var ne yok bakalım........

canım yaa çok merak ettim seni.artık takılmıcak heralde buralara diye düşündüm.bugünde can sıkıntısından öylesine girdim.iyiki bakmışım buraya.benimde işte korunma bitti.geçen ay hiç korunmadık.ben tüm hamilelik belirtilerini yaşadım kesin hamilleyim diyodum ama pazartesi akşam regl sinyallerini verdi.:1no2: fakat bu seferde o kadar az regl oluyorum ki.çok korkuyorum bi sorunmu var diye??yarın dr randevu aldım sabahtan.bakalım ne diyecek.yapışıklık falan olmasından korkuyorum.umarım hiç bişey değildir.

bu arada sanada geçmiş olsun canım.:1rolleyes:demek soğan suyu böyle yaptı ha?çok ilginç.bende hiç öyle şeyler olmadı.gerçi ben sadece bir kez canım istediğim zaman yapıuodum.ve 7 günü hiç geçmedi.rahim duvarını kalınlaştırmış demek.bende bi bunu anlayamadım dr saraçoğlu nun sayfasında bi uzun süre kullanırsanız rahim duvarı incelir diyo,bi kalınlaşır diyo?hangisi doğru yaa??adama e-mail gönderdim hangisi doğru diye tabi cevap yok.:eek:klava:kızıyorum böyle şeylere.ama bak senin kalınlaştırmış..şimdi napıyosun.incir kürü mü?ben hiç kür yapmadım bu arada.sanırım incir kürü yapsam iyi olacak.

çok merak ediyorum hamilelik belirtileri nası bişey tam olarak... hem seni ümitlendirmim ama belkide hamilesindir. 9 ay boyunca regli olan var canım ya.... herşeyin hayırlısı sıkma canını.... bende incir kürünü yapmadım ne yalan söylim ters bişey yaşamaktan korkuyorum yineee, eşimde istemiyo zaten başına iş alıyosun falan diye... zaten incir kür sayfasındada herkes başlamıs ama sonuc aldım dıyene rastlamadım daha... napsakki acaba :) bu arada doktordan sonra banada haber ver merakta bırakma olurmu bol şanslar sana şimdiden

Son düzenleme:
ben artık hiçbir kür yapmamaya karar verdim arkakadaşlar.. bende bu ay soğan kürü yaptım adetimi düzenlesin diye ama bi değişiklik olmadı her ay 9 gün atıyodu onu düzenler dedim ama ben etkisini görmedim. doktora gittim rahim duvarı kalınlaşmış bekleyelim adet olmazsan adet söktürücü vericem dedi :KK43:

ben artık hiçbir kür yapmamaya karar verdim arkakadaşlar.. bende bu ay soğan kürü yaptım adetimi düzenlesin diye ama bi değişiklik olmadı her ay 9 gün atıyodu onu düzenler dedim ama ben etkisini görmedim. doktora gittim rahim duvarı kalınlaşmış bekleyelim adet olmazsan adet söktürücü vericem dedi :KK43:

aaaa bak sendede rahim duvarını kalınlaştırmış bendede aynı şey oldu

slm kizlar sogan kurunu ben simdi yapiyorumda.aksam ve ogle yemeklerinden 10 dakika icilmeli diyor.illa yemeklerden oncemi icmeliyiz.benim yemek vakitlerim biraz duzensizde

çok merak ediyorum hamilelik belirtileri nası bişey tam olarak... hem seni ümitlendirmim ama belkide hamilesindir. 9 ay boyunca regli olan var canım ya.... herşeyin hayırlısı sıkma canını.... bende incir kürünü yapmadım ne yalan söylim ters bişey yaşamaktan korkuyorum yineee, eşimde istemiyo zaten başına iş alıyosun falan diye... zaten incir kür sayfasındada herkes başlamıs ama sonuc aldım dıyene rastlamadım daha... napsakki acaba :) bu arada doktordan sonra banada haber ver merakta bırakma olurmu bol şanslar sana şimdiden

merhaba cnm :) bugün dr gittim.iyi niyetin çok güzel ama hamile değilim.beta hcg yede bakıldı.benim adet miktarı azaldı ya onun için endişe ediyodum.yapışıklık falan mı oldu ki diye.dr vajinal muayene ve ultrasanla baktı.2-3 tane kist oluşmuş dedi.tüylenme falan var mı dedi.yoktu.bişey demedi.hormon tahlili istedi.ben yapışıklıktan korktuğumu söylediğimde hayır olamaz dedi.plastik kanül kullandım olmaz kesinlikle falan dedi.prolaktin hormonum yüksekti ya benim.yine ona bakalım falan dedi.5 te sonuçları aldım.amaaa tam benim tahlillerim sırasında makine de arıza çıkmış.tüm tahlilleri yapmış tam prolaktine sıra geldiğinde sengözlerimebaksanab makine gitmişşşş.çok komik yaa tabi çok kızdım orda.ama yapacak bişey yok yarın çıkacakmış o.zaten dr da erken çıkmış yoktu.diğer tahlillere baktığım kadarıyla normal görünüyor gibi.tabi önemlisi prolaktin.bakalım o ne olacak.ayyy çok uzun yazdım dimi :1rolleyes: yani işte böyle canım.yarın burdan yazarım sana yine sempatiksalakcinni

X