İzmir Karşıyakada temizlik için yardımcı arıyorum.

DygEge

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
7.619
185
Merhaba;
İzmir Karşıyaka Bostanlı'da oturuyorum.Haftada bir evime gelecek pazartesi her hafta geldiğinde farklı işler yapacak yardımcı bayan arıyorum...Ev işi,ütü vb...tüm ev işlerini ne gerekiyorsa yapacak.....Haftalık 70 lira ya da aylık isterse toplu olarakta verebilirim....İlgilenenler yazsın lüfen.....

Son düzenleme:
merhaba ben yardımcı olabilirim hala bulamadıysanız eger

Merhaba baya önce açmıştım bu topiği bu mesajımdan sonra bir bayan geldi ama yaptığı işten malesef hiç memnun kalmadım..Nedenide salon bitti diye çıktığında koltuk konsol tv nin bile arkası çekilmeden salonun ortasını silmiş çıkmış:)Şaka gibi inanamadım günlük temizliği ben zaten yapıyorum dedim dip köşe temizlik için geldiniz dediğimde bana ben koltukların konsolun arkasının çekilceğini bilmiyordum dedi:)))
Evet şuan ihtiyacım var hala..Ben bostanlı demirköprüde oturuyorum.
Bu bölgeye gelirmisiniz?

evet geliyorum referans verebilirim size işimden herkes memnun 4 yıldır bu işi yapıyorum görüşelim ilginize teşekkürler

merhabalar.. siteye googledan temizlik şirketleri için arama yaparken üye oldum.. yeni ewliyim we izmire yeni taşındım çiğlide oturuyorum, yeni konu açmak istemedim acaba temizlikle ilgili yardımcı olabilecek biri war mı? aslında internetten bu şekilde güwenmek eşime çok mantıklı gelmedi ama güwendiğiniz birileri war mı tavsiye edeceğiniz?

Bu topiği açalı çok olmuş ama ben hala birini bulamadım..Bu arada bir kaç kişi geldi gitti ama memnun kalmadım..Necla Hanım artık girmiyor sanırım..Girerseniz ya da talip olan varsa yazarsa sevinirim...

merhaba ben de gümüşpalaya çıkarken naldökende oturuyorum.15 günde bir 50 TL düşünüyorum .evimde eşya çok yok 2+1 ve ben haftasonu dahil çalıştığım için evi kullanmıyorum sayılır.uzun süre çalışacak güvenilir birini arıyorum .ütü de yok.düşünen olursa yada tanıdıınız önerebileceğiniz biri varsa cvp verirseniz sevinirim .

merhaba ben de gümüşpalaya çıkarken naldökende oturuyorum.15 günde bir 50 TL düşünüyorum .evimde eşya çok yok 2+1 ve ben haftasonu dahil çalıştığım için evi kullanmıyorum sayılır.uzun süre çalışacak güvenilir birini arıyorum .ütü de yok.düşünen olursa yada tanıdıınız önerebileceğiniz biri varsa cvp verirseniz sevinirim .

Merhaba;
malesef bende hala birini bulamadım..Buraya bir daha yazan olmadı..Hala umutla bekliyorum...

Merhaba;
malesef bende hala birini bulamadım..Buraya bir daha yazan olmadı..Hala umutla bekliyorum...

istanbulda olsaydınız ıkınızınde temızlıgını ben yapabılırım dıcektım ama izmırdesınız.. inş ordada bulursunuz..

Kızlar temizlik işi arayan kimse yok mu ya?Aslında burdan bir bayan yazmıştı bana ama özel mesajlarımda numarası gitmiş:KK43:
Ben hala arıyorum...

Kızlar temizlik işi arayan kimse yok mu ya?Aslında burdan bir bayan yazmıştı bana ama özel mesajlarımda numarası gitmiş:KK43:
Ben hala arıyorum...

Canım yazdığın tarih çok geçmiş ama bulmadıysan eğer anneme gelen yardımcı bir bayan var ama 75e gidiyor güvenilir birisi pazar günleri müsaitmiş sordum istersen telefon numarasıı verebilirim ama özele msj atamıyotum.

Canım yazdığın tarih çok geçmiş ama bulmadıysan eğer anneme gelen yardımcı bir bayan var ama 75e gidiyor güvenilir birisi pazar günleri müsaitmiş sordum istersen telefon numarasıı verebilirim ama özele msj atamıyotum.

Canım çok teşekkür ederim buldum:)Ben zaten 75 lira kesinlikle vermem onun için onu alamazdım.Şuan 50+yol parası ile her hafta alıyorum...

Tekrar teşekkürler...Sevgiler:KK16:

Canım çok teşekkür ederim buldum:)Ben zaten 75 lira kesinlikle vermem onun için onu alamazdım.Şuan 50+yol parası ile her hafta alıyorum...

canım aldığın yardımcıdan memnun musun? memnunsan bana da verir misin numarasını? istasyonaltında oturuyorum ben de,haftaiçi 15 günde bir gelse ii olur bana da...

merhabalar.. siteye googledan temizlik şirketleri için arama yaparken üye oldum.. yeni ewliyim we izmire yeni taşındım çiğlide oturuyorum, yeni konu açmak istemedim acaba temizlikle ilgili yardımcı olabilecek biri war mı? aslında internetten bu şekilde güwenmek eşime çok mantıklı gelmedi ama güwendiğiniz birileri war mı tavsiye edeceğiniz?

merhaba eger şuan biri ile çalışmıyorsanız güvenilir birini arıyorsanız görüşelim istedigim helal para kazanmak

Bu topiği açalı çok olmuş ama ben hala birini bulamadım..Bu arada bir kaç kişi geldi gitti ama memnun kalmadım..Necla Hanım artık girmiyor sanırım..Girerseniz ya da talip olan varsa yazarsa sevinirim...
merhaba hala istediginiz birini bulamadınızsa görüşelim güvenilir eli hızlı biriyim

merhaba,
ben de tam böyle birini arıyorum acil bana ulaşırmısınız? bugünden birini acil ayarlamam gerekiyor.
sevgiler

temizlikte tercübem var isterseniz görüşelim 05425205143

X