Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Vişne kızılı ..

nazendee48

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2012
2.610
7
Kızlar Saçımda açık kestane var şuan .. Bugday tenliyim.Gözlerim açık kahve.. :KK51:
Vişne kızılı koleston aldım Eki Görüntüle 483254
İlk defa kızıllı bir renge boyuyacam ..
Daha önce vişne kızılı boyayan oldumu .. ? :44:
Sizce nasıl bir renk ?​

Son düzenleme:
Valla bende çok boyamak istedim bu renge ama cesaret edemedim. Benim saçımda açık karamel şu anda. Boyayınca nasıl olduğunu bize de haber et :) hatta resimli olursa çok güzel olur

Valla bende çok boyamak istedim bu renge ama cesaret edemedim. Benim saçımda açık karamel şu anda. Boyayınca nasıl olduğunu bize de haber et :) hatta resimli olursa çok güzel olur

Bende cesaret çok .. ama tutarmı pek bilmyrm boyayınca paylaşırım canım :KK14:

buna benzer bir renk istiyorum ama bu sıcakların geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum..
terleme ve duş alma sıklığı çok fazla.hemen akıcak diye korkuyorum

Bende cesaret çok .. ama tutarmı pek bilmyrm boyayınca paylaşırım canım :KK14:

Canım senin taban rengin koyu o yüzden sende hoş olur. En kötü ihtimalle bile kızıl yansımalar olur. Ama benim saçlarım açık karamel.. Ve ben çk canlı renklerden de hoşlanmıyorum.. Valla nasıl olcak hiç bilmiyorum yaaa kızıla dönme konusunda inanılmaz kararsızım :KK43: ve de en kötüsü ne istediğimi bilmiyorum. Hala o aradığım ve de yıllarca kullanabilirim dediğim rengi bulamadım malesef :KK43:

buna benzer bir renk istiyorum ama bu sıcakların geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum..
terleme ve duş alma sıklığı çok fazla.hemen akıcak diye korkuyorum

Bende hemen suan boyamycm cnm .. Bıraz sacımın rengının acılmasını beklyrm :) beyaz sabun falan kullanıyorum

Canım senin taban rengin koyu o yüzden sende hoş olur. En kötü ihtimalle bile kızıl yansımalar olur. Ama benim saçlarım açık karamel.. Ve ben çk canlı renklerden de hoşlanmıyorum.. Valla nasıl olcak hiç bilmiyorum yaaa kızıla dönme konusunda inanılmaz kararsızım :KK43: ve de en kötüsü ne istediğimi bilmiyorum. Hala o aradığım ve de yıllarca kullanabilirim dediğim rengi bulamadım malesef :KK43:

Senın tam tutar ozmn cnm ben daha once hc kızıl yapmadmm .. Bnde cok renk degıstryrm bıturlu tutturamadm rengıı ..
Bence denemekten zarar cıkmaz :p

oooffffffffffffffffff bende çok sık renk değiştiriyorum yaaa.. napıcaz biz böle :KK70: saçıma bi renk oturamadı gitti.. Ama bende istediğim rengi bulamadım daha malesef :KK70: hem açık olcak hem kızıl bakır kahve olcak hem soluk renkli olcak öle parlamıcak :KK70: Ki bu arayışlarımda değişiyo hep :KK43: Ama geel olarak açı ve soluk renkleri sevdiğim doğru :)

oooffffffffffffffffff bende çok sık renk değiştiriyorum yaaa.. napıcaz biz böle :KK70: saçıma bi renk oturamadı gitti.. Ama bende istediğim rengi bulamadım daha malesef :KK70: hem açık olcak hem kızıl bakır kahve olcak hem soluk renkli olcak öle parlamıcak :KK70: Ki bu arayışlarımda değişiyo hep :KK43: Ama geel olarak açı ve soluk renkleri sevdiğim doğru :)

Bence sonuç ne olacak kel kalacaz :KK37::KK37::KK37::KK37:
Bende aksine parlak renk seviyorum ...
Ama senin tarifine uygun rengi bilemedim hem açık hem kızıl bakır kahve hem solukkk ... Mümkün değil sanki :)

ayy ben saçlarımın rengini iyice açıp ardından da kızıla geçmek istiyorum ama 8 tonlarında bir kızıla :) bugün kozmetikçiye gittim.. Ayyyy bir yardım etmek için ısar edicekleri tuttu. Neyse normal de saç boyası saç rengini iki tona kadar açar yani. Onu kabul etmediler ve de küllü kumral boyayı bana içinde bakırlık var diye verdiler. Neyse saç rengi açık diye bişey demedim. Ama bunun üzerine ben nasıl bakırlı kızıllı bir renk tuttururum bilemiyorum. Valla ben bile onlardan daha bilgiliyim saç boyama konusunda :KK43:((

ayy ben saçlarımın rengini iyice açıp ardından da kızıla geçmek istiyorum ama 8 tonlarında bir kızıla :) bugün kozmetikçiye gittim.. Ayyyy bir yardım etmek için ısar edicekleri tuttu. Neyse normal de saç boyası saç rengini iki tona kadar açar yani. Onu kabul etmediler ve de küllü kumral boyayı bana içinde bakırlık var diye verdiler. Neyse saç rengi açık diye bişey demedim. Ama bunun üzerine ben nasıl bakırlı kızıllı bir renk tuttururum bilemiyorum. Valla ben bile onlardan daha bilgiliyim saç boyama konusunda :KK43:((

İyice saç rengini açıp dönmek mantıklıı ..
Bana görede boya boyayı açmaz pek...
Küllü kumralda bakırlık oldğunu sanmıyrom :)
Ben şimdi boyuyacam bakırlık olursa söylerim :)

Bakırlık olmadığını bende biliyorum ama malesef onlar çok ısrar ettiler. Hayır mutlaka olur bu küllü değil dediler. Ki altında ingilizce küllü diye de yazıyodu. Boya boyanın rengini açıyo hani istediğin rengi elde edemeyebilirsin ama ben palettenin altın sarılı kahveler serisinin üzerine 9.0 sarı boyamıştım. açık karamel olmuştu. Ama istediğim tabikide açık karamel değildi. Tek sorunum küllü boyanın üzerine sonra kızıla nasıl dönülür? nese canım boyada sonucu görelim :)

$1.jpg
Evde flassız çekim bu canım.
begendim aslında.. :)

X