Cilt Bakımı Ürünleri Imex Sabun

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
valla mühendislik okuyorum tıp okusamm ilk işim cildiyeci olarak butün hayatımı sivilceli insanların sivilcelerini kökündan kurtaracak bi ilaç icat etmek olurdu herhalde... hem para kazanırdım :) hemde önce kendi sivilcelerimden kurtulurdum... bu imex falan işe yaramıyo bende.. daha çok çıktı bide iltihaplı oldu offff ... nie böle oldu ilk kullandığınızda sizdede böle oldumu arkadaşlar..

arkaadslar ben 1 kalıbı bıtırdım bı ıse yaramıyo bu ımex sabun sadece yumusak ve guzel kokuyo cılt onunda etkısı 2-3 saaate gecıyo sıvılcelere lekelere hıcmı hıc etkısı yok bossa gıttı 12 mılyonum:)

valla mühendislik okuyorum tıp okusamm ilk işim cildiyeci olarak butün hayatımı sivilceli insanların sivilcelerini kökündan kurtaracak bi ilaç icat etmek olurdu herhalde... hem para kazanırdım :) hemde önce kendi sivilcelerimden kurtulurdum... bu imex falan işe yaramıyo bende.. daha çok çıktı bide iltihaplı oldu offff ... nie böle oldu ilk kullandığınızda sizdede böle oldumu arkadaşlar..

ya arkadaşlar çok korktum ben şimdi daha fazla çıktığını ve iltihaplı olduğunu duyunca :KK43: her cilt farklıdır ve farklı tepki verir biliyorum ama yinede çok fazla olmayan sivilcelerimi boşa azdırmıyım diyorum :KK43: offf erkek olmak varmış yaaa sağımla solumla uğraşmaktan bunaldım artık :KK43:

slm arkadaşlar. ımex sabun ve kremi bende uzun bir süre kullandım ama hiçbir faydası olmadı. şuan günlük temizlikte bioderma nın akneye meyilli ciltler için jel ini kullanıyorum. sabahları imex krem (fondoten renginde olan) akşamlarıda tretin kullanıyorum. tretin özellikle lekeler için iyi bir krem. birde akşamları tretin sürmeden önce vivatinell (acnecinamide) diye tek kullanımlık mendiller var. sivilce ve lekelerin üzerine (ovmadan) sürüyorum. bu mendiller ayrıca kıl dönmeleri içinde etkili. yüzüme sürdükten sonra arta kalanını bacaklarıma sürüyorum. bu ay başladım ve bacaklarımda hiç kıl dönmesi olmadı. önceden bu konuda çok şikayetim vardı. ufak bir hatırlatma bunların hepsini dermatolog tavsiyesi ile aldım. sevgiler....

ahhh bu sivilceler..ergenlik donemimde bir tane bile sivilce yoktu yuzumden bebek gibiydi..otuz yasindayim yuzumde sivilce var:KK43:(ergenligimi gec yasiyorum zannumca:1yes2: bu imex hangi markanin,ya da firmanin urunu?

bendede ergenlikte hiç olmadı ama su anda 22 yaşındayım yüzümde sürekli sivilce çıkıyo..garip ya

arkadaşlar gerçekten etkilimi bu sabun hem ne kadar fiyatı ya cildime yan etki yaparsa ya sivilce çoğalırsa aaaaaaaaaa

bende kullandım imexi doktor tavsiyesiyle birde benim cildim karma ama yinede sivilce çıkıyordu.birde hassaa ki sormayın gitsin kadın sabunu söyleyince olmaz dedim doktor hanım eder cildime yok yok al sen dedi harbi işe yaradı ama ben bunun yanında akne önleyici hassas ciltlere özel clean marka kremi kullandım.onuda doktor önerdi baya güzel oldu cildim :)

bende kullandım imexi doktor tavsiyesiyle birde benim cildim karma ama yinede sivilce çıkıyordu.birde hassaa ki sormayın gitsin kadın sabunu söyleyince olmaz dedim doktor hanım eder cildime yok yok al sen dedi harbi işe yaradı ama ben bunun yanında akne önleyici hassas ciltlere özel clean marka kremi kullandım.onuda doktor önerdi baya güzel oldu cildim :)

imex ben de kullanıyorum.çok etkili olmasa da bir zararı yok...
sen onun yanında hangi kremi kullanıyorsun.tam adını ve fiyatının yazar mısın?

imex ın kremını kullandım hıcbır ıse yaramadı hatta sıvılcem arttı ama sabununu arkadasm kullanıyo memnun..

arkadşlar imex bilmem ama zinco sabunu bana çok iyi geldi yüzümdeki sivilceleri yavaş yavaş kaybetti birinci kalıbı bitirdim ikincisine geçtim çevremdeki herkes yüzüme şaşırdılar ayrıca fiyatıda gayet uygun 3.50 ytl

imex kremi kullanan arkadaşlar , yanında başka ürün de kullanıyor musunuz?

akne için kullandığım bir sürü kozmetik ve ilaçlar oldu.ama 3 haftadır kullandığım imex kremden çok çok memnunum.
akşam yatmadan önce sürüyorum.krem yapısı birazkomik oluyor.fondoten rengine ve erimiyor cilltte.beyazımsı bir yüzle dolaşıyom evde..
ama faydası inanılmaz oldu...eşim bile farketti .ne yaptın makyaj mı yaptın diye soruyor cildimin düzelmesine..
denemeyenler denesin derim ben.
gerçi ben tesadüf eseri başladım .doktor yazdı bana.

bende ısotrexın jel ve sıvex losyon kullandım ama cıldımı tahrıs ettı cok kotu oldu cıldım suan kıpkırmızı vee son derece kuru hemen kestım doktırum alerjı yaptıgı ıcın sımdıde ımex sabun ve ımex fondoten rengınde olanı verdı suratım dyzelsın onları kullanmaya baslıcam kullananıp sonuc alanlarr yazabılırmı ltf

bende ısotrexın jel ve sıvex losyon kullandım ama cıldımı tahrıs ettı cok kotu oldu cıldım suan kıpkırmızı vee son derece kuru hemen kestım doktırum alerjı yaptıgı ıcın sımdıde ımex sabun ve ımex fondoten rengınde olanı verdı suratım dyzelsın onları kullanmaya baslıcam kullananıp sonuc alanlarr yazabılırmı ltf

çok geçmiş olsun dikkatli olmak lazım inşAllah iyi gelir :)

X