Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar sonucu aldım eve bıle geldım.. şansıma erkenden çıkmış sonuçlarr..

ama doktorr gelmemiş öğleden sonraa.. ebnde sonuçları eczacıya sordum .. bu sonuca göre negatif dedi.. birde siz bakın arkadaşlar yaa

0.94 bu negatıf demek mi

kızlar sonucu aldım eve bıle geldım.. şansıma erkenden çıkmış sonuçlarr..

ama doktorr gelmemiş öğleden sonraa.. ebnde sonuçları eczacıya sordum .. bu sonuca göre negatif dedi.. birde siz bakın arkadaşlar yaa

0.94 bu negatıf demek mi

evet maalesef 5 ve altı negatif deniliyor:KK50:
ama daha 13 gün var..
bence biraz daha bekleyin adete yakın yeniden yapın inş pozitif olur:KK49:

evet maalesef 5 ve altı negatif deniliyor:KK50:
ama daha 13 gün var..
bence biraz daha bekleyin adete yakın yeniden yapın inş pozitif olur:KK49:

canım hakkımda hayırlısı olsun.. bır daha test mest yapmıcam..sabredıcem adet olmazsam ozaman yapıcam.. bu şekilde daha kötü oluyoo...

kendımı bır kaç gundur hamılelık psikolojısıne adadım..şimdide bir tuhaf oldum.. sevıneyım mı üzüleyımmı bilemedım...

3. bebege henuz cok erken..ama olursada hayır demem...

bilemıyorum ortadayım :26::26:

canım hakkımda hayırlısı olsun.. bır daha test mest yapmıcam..sabredıcem adet olmazsam ozaman yapıcam.. bu şekilde daha kötü oluyoo...

kendımı bır kaç gundur hamılelık psikolojısıne adadım..şimdide bir tuhaf oldum.. sevıneyım mı üzüleyımmı bilemedım...

3. bebege henuz cok erken..ama olursada hayır demem...

bilemıyorum ortadayım :26::26:

3.mü:KK53:
bende ilk falan sandım:KK33:
bence olacağı varsa hiç bir engel tanımaz bebik,ama gideceği de varsa ne yapsanız da gider benimki gibi:KK5::KK5:

testlerime yorum yapar mısınız?yarın sabah kan testi yaptırıcam.

ayy anam anam sen hamişsin:KK52::KK52::KK52:
ne güzel yaaaaa.kaç gün geçti adetinden.
ve belirtilerin nelerdi:KK50::KK50::KK50:
bende 20 gün önce düşük yaptım
ama yılmadım yine başladım çalışmalra:KK9::KK9::KK9:
1 hafta var adetime ama bugün çok belim ağırmaya başladı.
ölüyorum bel ağrısından
öyleki şuan bile yorumu yazarken belim çatlıo sanki:18::18:
inş hepimiz hamişizdir:KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64:

ayy anam anam sen hamişsin:KK52::KK52::KK52:
ne güzel yaaaaa.kaç gün geçti adetinden.
ve belirtilerin nelerdi:KK50::KK50::KK50:
bende 20 gün önce düşük yaptım
ama yılmadım yine başladım çalışmalra:KK9::KK9::KK9:
1 hafta var adetime ama bugün çok belim ağırmaya başladı.
ölüyorum bel ağrısından
öyleki şuan bile yorumu yazarken belim çatlıo sanki:18::18:
inş hepimiz hamişizdir:KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64:

sağolasın canım darısı tüm isteyenlerin başına.korkma bende temmuzda düşük yaptım.adetim daha bugün 1 gün gecikti.dün günümdü.çubuk olan testi adettn bir önce sabah ilk idrarımla yaptım.kaset tipi olan testi de dün akşam yani adet günümde 19:30 gibi.bugünde kan vermeye gidicem.belirtilerim aşırı su içme isteği dilim damağım kuruyo çok sık da idrara çıkıyorum tabii.gece wc ye gitmekten uyuyamıyorum.başımda sürehiyle uyuyorum.sol kasığımda ara ara batma oluyo.bide şeffaf akıntım başladı.göğüslerde dolgunluk ve hassasiyet ama sadece dokununca acıyo.şimdilik bu kadar canım.bel ağrım çok ayakta kalınca yorulunca oluyo.

kızlar 2013 yazışmaları nerde bu konuyla ilgili ben bulamıyorum sizlere sorum ltfm biri cvp yazsın

benim adet olmama bir gün var biraz önce test yaptım ikinci çizgi 15 dk sonra falan çıktı ama çok silik yinede gözüküyor şüphelerim var hamilemiyimdir acaba

X