makyaj kutusu aldınız mı?

turbuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
191
0
40
kızlar makyaj kutusu aldınız mı?Ben almak istedim ama güzel birşey bulamadım.Siz nasıl ve ne kadara aldınız?

gene yengemden örnek vereyim.. iki tane aldı hemde kaydirigubbakcemile3

bi kalp şeklinde ahşap kutu, üstünd eçiçekler falan var çok beğenmiş onu kıyamayıp almışlar, birde normal şu metal makyaj kutuları varya iki katlı onlardan almıştı..

green2.jpg

şunun gibi birşeydi işte.. öyle duruyo tuvalet masasının üstünde, görünüşü için alınan birşey pek kullanışlı olduğunu sanmıyorum.. diğerini zaten salona koydu süs gibi yerimseniben

Benim kilitli vardi bi tane birde nisan bohcasina aldirmistim beyaz deri sandik biciminde resmini bulursam eklerim 50 ytl idi yanlis hatirlamiyorsam

picture1ei8.png

w320.png

bunun en kucuk boyu makyaj kutusu olarak aldim nisan alisverisinde

Son düzenleme:
Bunlar kulannışlı mıdır?bne çantamda taşımak için bir tane küçük çanta aldım.evde makyaj malzemelerimi saklamak için böyle kutulardan mı alsam,yoksa kapaklı süsülü kutular oluıyor ya onlardan mı alsam diye düşünüyorum.sizce???

canım kullanislilik diyorsan eger hostes cantası derdik biz arkadaslarla aramizda bavul sitili birsuru cekmecesi ozel bolmeleri var onlardan almani tavsiye ederim bu deri sandık tarzi seyler sus yani cok kullanisli degil ici.

canım bunun fiyatı nedir?
nereden aldınız öğrenebilir miyim

sevgiler :-)

gene yengemden örnek vereyim.. iki tane aldı hemde kaydirigubbakcemile3

bi kalp şeklinde ahşap kutu, üstünd eçiçekler falan var çok beğenmiş onu kıyamayıp almışlar, birde normal şu metal makyaj kutuları varya iki katlı onlardan almıştı..

green2.jpg

şunun gibi birşeydi işte.. öyle duruyo tuvalet masasının üstünde, görünüşü için alınan birşey pek kullanışlı olduğunu sanmıyorum.. diğerini zaten salona koydu süs gibi yerimseniben

canım bunun fiyatı nedir?
nereden aldınız öğrenebilir miyim

sevgiler :-)

yengem 2 sene önce almıştı fiyatınıda tam hatırlamıyorum toplu aldı herşeyi tek tek bilmiyo oda :)

ama internette arattım 30 civarı başlıyo fiyatlar şekle boyuta göre değişiyo..

Bende var hanı su bı ara moda olanlardan almanyadan geldı anneme ondan hatıra banada sıfrelı aynalı falan

benimde kayınvalidem istedi böyle bişi almayıda ben istemedim kullanışsız. onun yerine bi kozmetikçide siyah içinde birsürü gözü fermuarı olan bi makyaj çantası aldım. ötekiler hem çok yer tutuo hemde kullanışsız bence. avonun çantasıydı 15 tlye aldık.

almadım almayı da düşünmüyorum çok gereksiz...
benim hiç bi makyaj malzemem sığmaz o kutulara hahahha:))))
2 büyük çekmeceyi dolduruyor... evlenincede sanırım şifonyerin iki çekmecesini işgal ederim muhahhaha:)))

nişan bohçalarımın resminde var. bana kırmızı ona da siyah aldık. yatak odamızı krmızı siyah düşünüyoruz.

en üsteki bölmeli olan güzelmiş biraz büyük ama ee anca sığar hatta küçük bile

merhaba
dışı düz pembe renkli içi siyah katlı makyaj cantası cok hoşşş. fiyatını ve ölcülerini öğrenebilirmiyim. böyle bi canta alıcam.va karar vermek üzereyim.lütfen cevap yazarmısınız

merhaba
dışı düz pembe renkli içi siyah katlı makyaj cantası cok hoşşş. fiyatını ve ölcülerini öğrenebilirmiyim. böyle bi canta alıcam.va karar vermek üzereyim.lütfen cevap yazarmısınız

Bnm eklediğim resimleri soruyorsan ben örnek olsun diye eklemiştim ama fiyatını bilmiyorum arama motorun yazıp internette fiyat konusunda fikir alabilirsin güzelim

X