Aşılama Aşılamadan sonra kan geliyormu????

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
11.617
27

Arkadaşlar aşılamadan sonra kan geldimi sizde?
Bende 3 saat sonra lavaboya gittiğimde geldide, acaba yaradan mı kaynaklıydı yoksa aşılama yaptıranlarda görülmesi normal mi?

bendede ilk asilamada kan gelmisti ikincide gelmedi bunun sebebi rahim girisi cok dar oldugu icin acarken zorlaniyorlar kaniyor biraz !!

canım lekelenme tarzında 2-3 gün gelmesi normal ama adet şeklindeyse doktoruna danış derim... Allah yardımcın olsun. o bekleme süresi çok zordur bilirim bende adet olmayı bekliyorum 4. aşılamayı yaptıracam...

canım lekelenme tarzında 2-3 gün gelmesi normal ama adet şeklindeyse doktoruna danış derim... Allah yardımcın olsun. o bekleme süresi çok zordur bilirim bende adet olmayı bekliyorum 4. aşılamayı yaptıracam...

Aşılamdan sonra uzandım arabadaydık, 3 saat kalkmadım.3 sat sonra lavaboya gittiğimde biraz kan geldi. Bi daha da olmadı hiç.

darkinlife merhaba nasılsın bende geçen hafta salı günü aşılama yaptırdım bendende kan gelmedi sen hangi dr gidiyorsun canım bende adanadayım istersen görüşelim

ben kadriye canım ben aşılama denedi
m bendede kan gelmişti çünkü doktor rahmi dar olanlarınkini makasla açmayı denyor buda bir süre çok az bi kan gelmesini sağlıyor fakat aşılamam tutmamıştı şimdi beş aylık hamileyim ilk tüp bebek operasyınumda tutu ama maşallah demeyi ihmal etmyin.nazardan çok korkuyorum.öpüyorum seni

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Maşallah canım yüzbinkere :)
neyse artık takmıyorum kanı bazı doktorlar gelebilir dediğine göre vardır bi bildikleri, saolun yardımlarınız için.Bende seni öptüm kendine ve bebişe :emir_bebek:dikkat et :1hug:

darkinlife merhaba nasılsın bende geçen hafta salı günü aşılama yaptırdım bendende kan gelmedi sen hangi dr gidiyorsun canım bende adanadayım istersen görüşelim

Adanada tayfun beye gidiyordum başkentte, şimdi konya başkente gidiyorum ayla hanıma.
Sen nerde yaptırdın canım, bu olmazsa belki bi dahakine adanada yaptırabilirim.

X