sabancı öğretmen evi :))

kızlar ben orda düğüne gittim gayet güzeldi manzara mükemmel zaten düğün fotolarınız bahçede bile çekinebilirsiniz yanii :)

evet yaaa bende maliyetini merak ediyorum bence çok küçükken gitmiştim o günden beri hep aklımda :))

evet yaaa bende maliyetini merak ediyorum bence çok küçükken gitmiştim o günden beri hep aklımda :))

canım, sabancı öğretmenevinden yeni fiyat aldım. öncelikle öğretmen kartı sahibi iseniz fiyatlar menüsüne göre 5-6 lira daha düşüyor, değilseniz menülerin kişi başı fiyatları şöyle:

pastalı: 16
içkisiz kokteyl: 30
içkili kokteyl: 40
içkisiz beyaz et: 35
içkili b.et: 55
içkisiz k.et: 39
içkili k.et: 57

bunlara ek olarak gelecek ekstralar da var tabi :)

müzik: 500-1000 arası (düğün yapılacak kısma göre; manzaralı teras en pahalısı :KK66:
masa-sandalye giydirme: 5tl kişi başı
gelin masası, gelin yolu, giriş süsleme: en az 600 gibi, canlı çiçek istersen daha fazla.
masalara şamdan çiçek vs. istersen bunlar da ekstra, liste uzuyor yani.
video-fotoğraf: min. 600
yaş pasta: 3 tl kişi başı

Umarım bu bilgiler sabancı öğretmenevini düşünenler için fayda sağlar. İsterseniz bir telefon açıp aynı bilgilerin mail olarak size gönderilmesini de isteyebilirsiniz, bu konuda son derece ilgili ve yardımsever davrandılar bana.

Ve fakat....Bu fiyatlar bana fazla geldiği için ben istanbulda düğün yapmaktan vazgeçtim. Zaten Denizlide bir düğünümüz olacak, İstanbulu da hiç istemesek de bir nikah töreni ile halledeceğiz. Oysa biz sade bir nikah-kokteyl hayali kurarak başlamıştık araştırmaya.

Araştırdıkça gördük ki, istanbulda 100-150 kişi için bile sade ve şık bir davet vermek için en az 10-15 bin gerekiyor.
Biz yapamayacağız ama isteyen herkesin böyle güzel bir düğünü olmasını dilerim. Sabancı Öğretmenevi de kısıtlı bütçe ile yapılacakların en iyisi olabilir.

hafta içi cuma günü fln bende kına düşünüyorum aslında orada. bilen varsa ltfnnnn yazsınnn

ben yukarıya yazdım, gördüğün gibi. sana yeterli gelmesiyse, en iyisi telefon açıp sorman. bu şekilde 3-5 dk. içinde bilgi alıp rahat edersin. kolaylıklar...

Son düzenleme:
5 yıl once eltımın dugunu orda oldu çokta guzeldı 2. katındaydı bızımkı:)) yanlız yazın oraya oturmaya gıttık bahcesınde çok çok ınsan oluyor karışıklık ve kalabalık bır göruntu olabılır

canım, sabancı öğretmenevinden yeni fiyat aldım. öncelikle öğretmen kartı sahibi iseniz fiyatlar menüsüne göre 5-6 lira daha düşüyor, değilseniz menülerin kişi başı fiyatları şöyle:

müzik: 500-1000 arası (düğün yapılacak kısma göre; manzaralı teras en pahalısı :KK66:
gelin masası, gelin yolu, giriş süsleme: en az 600 gibi, canlı çiçek istersen daha fazla.

Umarım bu bilgiler sabancı öğretmenevini düşünenler için fayda sağlar. İsterseniz bir telefon açıp aynı bilgilerin mail olarak size gönderilmesini de isteyebilirsiniz, bu konuda son derece ilgili ve yardımsever davrandılar bana.

Ve fakat....Bu fiyatlar bana fazla geldiği için ben istanbulda düğün yapmaktan vazgeçtim. Zaten Denizlide bir düğünümüz olacak, İstanbulu da hiç istemesek de bir nikah töreni ile halledeceğiz. Oysa biz sade bir nikah-kokteyl hayali kurarak başlamıştık araştırmaya.

Araştırdıkça gördük ki, istanbulda 100-150 kişi için bile sade ve şık bir davet vermek için en az 10-15 bin gerekiyor.
Biz yapamayacağız ama isteyen herkesin böyle güzel bir düğünü olmasını dilerim. Sabancı Öğretmenevi de kısıtlı bütçe ile yapılacakların en iyisi olabilir.[/QUOTE

HIMMMMM ANLADIMÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ÖĞRETMEN KARTI VAR BİRAZ DAHA İNDİRİMLİ OLURBÜYÜK İHTİMAL.. AMAYINE 10 BIN BULUR HERHALDE :KK43: ÇOK İSTİYORUM AMA HAYIRLISI BAKALIM TEKRAR ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Son düzenleme:

Pastalı: 16

gelin masası, gelin yolu, giriş süsleme: En az 600 gibi, canlı çiçek istersen daha fazla.
Masalara şamdan çiçek vs. Istersen bunlar da ekstra, liste uzuyor yani.
Video-fotoğraf: Min. 600

umarım bu bilgiler sabancı öğretmenevini düşünenler için fayda sağlar. Isterseniz bir telefon açıp aynı bilgilerin mail olarak size gönderilmesini de isteyebilirsiniz, bu konuda son derece ilgili ve yardımsever davrandılar bana.

Ve fakat....bu fiyatlar bana fazla geldiği için ben istanbulda düğün yapmaktan vazgeçtim. Zaten denizlide bir düğünümüz olacak, istanbulu da hiç istemesek de bir nikah töreni ile halledeceğiz. Oysa biz sade bir nikah-kokteyl hayali kurarak başlamıştık araştırmaya.

Biz yapamayacağız ama isteyen herkesin böyle güzel bir düğünü olmasını dilerim. Sabancı öğretmenevi de kısıtlı bütçe ile yapılacakların en iyisi olabilir.

hımmmmm anladımçok teşekkür ederim canım öğretmen kartı var biraz daha indirimli olurbüyük ihtimal.. Amayıne 10 bın bulur herhalde :KK43: çok istiyorum ama hayırlısı bakalım tekrar çok çok teşekkür ederim

Daha geçen gün ordaydık. Fiyatlar konuma göre güzel, mekanın içi çok iyi değil. Ancak beni tedirgin eden şey, rüzgar.
Açık havada yapmayı planladığımız için eylül ayında rüzgar problem olabilir

Bende dugunumu Beykoz Sabanci da yapiyorum bu Agustos. Fakat ben Turkiye de yasamadigim icin mekan hakkinda hic bi fikrim yok :KK43:
esimin annesi cok guzel manzarasi dedi. Alt bahceyi tuttuk biz. Fakat muzik olarak kimle calisiyolar fotografcilari kim hangi organizasyon firmasi, yada organizasyon firmasi varmi yoksa kendilerimi yapiyo napiyo ne ediyolar hic bir fikrim yok. Cok tedirginim yani. Insallah guzel biseyler cikaririz ortaya.

Araştırdıkça gördük ki, istanbulda 100-150 kişi için bile sade ve şık bir davet vermek için en az 10-15 bin gerekiyor
Biz yapamayacağız ama isteyen herkesin böyle güzel bir düğünü olmasını dilerim. Sabancı Öğretmenevi de kısıtlı bütçe ile yapılacakların en iyisi olabilir.[/QUOTE

HIMMMMM ANLADIMÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YINE 10 BIN BULUR HERHALDE

Bende dugunumu Beykoz Sabanci da yapiyorum bu Agustos. Fakat ben Turkiye de yasamadigim icin mekan hakkinda hic bi fikrim yok :KK43:
esimin annesi cok guzel manzarasi dedi. Alt bahceyi tuttuk biz. Fakat muzik olarak kimle calisiyolar fotografcilari kim hangi organizasyon firmasi, yada organizasyon firmasi varmi yoksa kendilerimi yapiyo napiyo ne ediyolar hic bir fikrim yok. Cok tedirginim yani. Insallah guzel biseyler cikaririz ortaya.

Sabancı öğretmen evinde düğününüz nasıl oldu? Ben de orayı tutabilirim, 1 hafta süre verdiler kapora vermek için. Biraz bilgi verebilir misiz?

X