Adet biter bitmez ilişkiye giripte hamile kalan var mı?

sevdemm

ALLAHIMDAN HAYIRLISI
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
2.333
31
Adet bitiminde ilişkiye girip hamile kalanlar var mı yumurtlama dönemi 13 gün diyorlar hamilelik oluşur mu adet bittiği gün?

yumurtaların oluşup çatlaması lazım.buda herşey normalse 15 günü buluyor.

tabi ki oluşur oluşmaz diyenler yanılmış. erken döllenme ve geç döllenme gibi terimleri araştırın isterseniz. Ben bizzat yaşadım adetimin 5 günü girilen ilişki sonucu 2 yaşında dünya tatlısı bir kızım var. Kızımın gelişimide tüm hamileliğim boyunca önde gitti ve erken döllenme olmuş olduğunu doktorumda onaylamıştı. Zaten 21 günde erken doğdu sıpam

8 yaşında bir kızım var hamile kalmadan önce doktara gittigimde bana adet bittigi günden sonra 1 3 5 7 diye tekli günlerde ilişkin olsun demişti ve ben ilk gününde kaldım kesinlilkle adet bitimi hamilelik oluşur..

Benim adet bitiminde oldu ama bakalım ne olucak merak ediyorum demekki o şekildede hamile kalanlar var.

tabi ki oluşur oluşmaz diyenler yanılmış. erken döllenme ve geç döllenme gibi terimleri araştırın isterseniz. Ben bizzat yaşadım adetimin 5 günü girilen ilişki sonucu 2 yaşında dünya tatlısı bir kızım var. Kızımın gelişimide tüm hamileliğim boyunca önde gitti ve erken döllenme olmuş olduğunu doktorumda onaylamıştı. Zaten 21 günde erken doğdu sıpam

arkadaşım konuşmalarımıza biraz dikkat edelim lütfen. sizin hamileliğiniz adetinizden önce oluşmuştur. o nedenle de bebeğiniz erken doğmuş. erken döllenmenin ne olduğunu arzu ederseniz siz araştırın...

arkadaşım konuşmalarımıza biraz dikkat edelim lütfen. sizin hamileliğiniz adetinizden önce oluşmuştur. o nedenle de bebeğiniz erken doğmuş. erken döllenmenin ne olduğunu arzu ederseniz siz araştırın...

Arkadaş yanlış bişey söylemediki sizi niye rahatsız etti Anlamadım. OLayı yaşayan o siz ondan iyimi bileceksiniz.

Belkide o 12-17 inci gün hamile kalinir deniliyor ya ona herkes cok kilitlendigi icin hamile kalamayanlar vardir, hani dr lar hersey normal falan diyorlar ve tik yok...

Bencede ilk günden sonra gün asiri denemek lazim bende böyle düsünüyorum kac haftadir en mantiklsii o, nede olsa spremler 78 saat yasiyormus rahim icinde.

arkadaslar adetten bı kac gun onceleri amnn olmaz dıyıp içeri bosalıp hamiile kalan varmı aranızda ??

peki ne zaman test yaptın da belli oldu canım.adet gecikince mi yoksa öncesi belli olur mu
adetime 5-6 gün vardı sanırım yada 4-5 gün gün sayısından emin değilim ama tam 3 haftalıktı bebeğim öğrendiğmde yani adetten önce öğrendim

X