sevgilim çok ilgisiz

mnkks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
484
2
sevgilim çok ilgisiz kızlar, mesajlaşırken bile hemen kısa kesiyo , bitiriyo konuşmayı, öyle sohbet edemiyoruz günün ayrıntılarını veriyo o kadar benimle ilgilen demeyi de istemiyorum kendimi acizmişim gibi hissediyorum o zaman, bazen elimde olmadan patlıyorum sinirli davranıyorum bu yüzdn... aslında sevdiğini de söylüyo sürekli ama ben çok üzülüyorum , ve ilgiye ihtiyacım varrr galiba onun yapısı böylee
aranızda sevgilisi böle olanlar varmı arkadaşlarr

off offf yardım kızlar yorumlarınıza ihtiyacım varr

Son düzenleme:
insanlarin donem donem ilgisiz olduklari zmaanlar olabilir..
anlayisli olmak lazim aslinda,
ama surekli olan bir tavirsa bu bence karakteridir.. ya da size alisamamistir kisa zmaandir birlikte iseniz..
aklima bu ihtimaller geldi acikcasi..

7 ay oldu birlikteliğimiz, 2 senedirde tanıyoruz birbirimizi, en anlayışlı halimle davranıyorum ama çatlayacam artık

o zaman bu samimiyetsizlikten ve resmi tavirdan rahatsiz oldugunu soylemen yerinde olur sanirim.
bakalim nasil bir savunma yapicak.

sevgilim çok ilgisiz kızlar, mesajlaşırken bile hemen kısa kesiyo , bitiriyo konuşmayı, öyle sohbet edemiyoruz günün ayrıntılarını veriyo o kadar benimle ilgilen demeyi de istemiyorum kendimi acizmişim gibi hissediyorum o zaman, bazen elimde olmadan patlıyorum sinirli davranıyorum bu yüzdn... aslında sevdiğini de söylüyo sürekli ama ben çok üzülüyorum , ve ilgiye ihtiyacım varrr galiba onun yapısı böylee
aranızda sevgilisi böle olanlar varmı arkadaşlarr

off offf yardım kızlar yorumlarınıza ihtiyacım varr

daha ne versin mnkks?
hiç aramıyor mu gün içinde?

kimi insanın yapısı böledir ama gercekten catlatır insanı die düşünüyorum cunku bende gelemem yaa ne öle git basımdan der gibi kısa kesmeler falan
canım bence sen acıkca derdini paylas yüz yüze konus baska türlü halledemessin sorununu sonucta insanlar sorunlarını konusa konusa demişler

bazılarınn huyu böle canm,senin üzüldüğünn farkında bile degldir belki de :S
yüz yüze konuş anlat...

Yanlız diilsin cnm benm sevgilimde aynı.Ama ben hep düşüncelerimi söylerim ondan neler beklediğimi vs
Ben bi konu açmıştım 'neden?' diye ona bakmanı tavsiye ederim ben sevgilimi böle hiç bişeyden anlamaz diye düşünürken nasıl bi hayal kırıklığıyla karşılaştım oku istersen beni daha iyi anlarsın

telefonla msj yazmaktan hoşlanmıyordur belkı... sız de bıraz ılgıyı kesın bakalım. en ıyı çözüm budur. o nasıl davranıyosa 1-2 gün öyle yapın. farkeder herhalde :)

canım bazı erkekler böyle.. sevgisini sık sık göstermeyi istemezler. sende onlardan birine düşmüşsün. benmki de hiç aramaz mesela. mesaj atar. deli olurum.. ya da bi arkadaşının yanında fln ismimle hitap eder bana resmi davranır o zaman daha da deli olurum. bazı erkekler de ailesi olsun arkadaşları olsunhiç çekinmez öper eder aşkım canım der sarılır,bazıları da böyle işte.. sen yine de rahatsızlığını bildir derim.dove un dediği gibi o sana nasıl davranıyosa sende öyle davran.. bunu hissedecektir.. hatta sorar bile,soğuksun bugünlerde fln der.. sende kısasa kısas dersin :KK70:

Erkekler bi kadını kaybetmiceği garantisine ulaştıklarında gayet rahat hareket ederler...
İlgisizlik geniş davranma ve umursamazlık gibi belirtilerde görülür...

aynı sorunla şu günlerde bende karşı karşıyayım canm..1 haftadır hiç aramadı sadece msjlaşıyoruz..ama kısa kesiyo tabi ki..o bana soğuk davrandığında bende aynen onun bana davrandığı gibi davranıyorum bu sefer o alttan alıyo..1 haftadır da beni sevdiğini söylemedi çok üzülüyorum bu duruma ama sanırım o farkında bile değil:bbo:

aynı sorunla şu günlerde bende karşı karşıyayım canm..1 haftadır hiç aramadı sadece msjlaşıyoruz..ama kısa kesiyo tabi ki..o bana soğuk davrandığında bende aynen onun bana davrandığı gibi davranıyorum bu sefer o alttan alıyo..1 haftadır da beni sevdiğini söylemedi çok üzülüyorum bu duruma ama sanırım o farkında bile değil:bbo:

ahh canım ahhhkafamçokkarıştı

ne zamandır berabersiniz:uhm:

1.5 yıl oldu canım..daha önce arada böyle oluyodu nedenini sorduğumda işte çok yoruluyorum evimz için çok para gidiyo yetişemiyorum o yüzden moralm bozuluyo fln dedi..seneye evlenmeyi planlıyoruz hatta dün bu konuyu açtı yine..ama sevdiğini söylemiyo o kadar üzülüyorum ki

sizin girdiğiniz bu krizleri ben 5. yılımda terk ettim. 7. deyiz şimdi. anladım ki bu adam odunun teki, ne yapsamda, etsemde asla ilgili biri olamıyor. hele 3. şahısların yanında. bende koyverdim gitti. şimdi ciddi ciddi takılıyoruz. sanki 40 yıllık evli gibi.

ben sevmiyorum boş boş mesajları, boş tel. konuşmalarını diyor. onlar işi olmayan boş insanların işidir diyor, seni sevdiğimi söylemesemde sen bilmiüyor musun aşık olduğumu diyor vs vs... ne diyeyim şimdi ben buna?

en son bi tekme atma olayı olacak aramızda ama baklım kimden gelecek. çok sinirli ve sert yapıda biri benimki. değişmiyor adam ya.

1.5 yıl oldu canım..daha önce arada böyle oluyodu nedenini sorduğumda işte çok yoruluyorum evimz için çok para gidiyo yetişemiyorum o yüzden moralm bozuluyo fln dedi..seneye evlenmeyi planlıyoruz hatta dün bu konuyu açtı yine..ama sevdiğini söylemiyo o kadar üzülüyorum ki

sen söylüyor musun ona?

sen söylediğinde konuyu değiştiriyorsa durum vahimdir

ama söylemiyorsa yorgunluktan,işten güçtendir.. dert edilecek birşey değil

evlendiğin zaman ömür boyu sana hergün "seni seviyorum hilall" demeyecek

ufaktan bu ilgisizliğe alışmakta fayda var :lepi:

benim kocamda evlenmeden önce böyleydi. şimdi alıştım o haline herkese öyle çünkü. ama yan yanayken bir sorun çıkmıyo ilgilidir yani

aynen söylememe ne gerek var çok iyi biliyosun seni ne kadar sevdiğimi diyo ama duymak istiyorum..ve o her zaman söylendiğinde büyünün bozulucağına inananlardan..şuan karmakarışığım

sizin girdiğiniz bu krizleri ben 5. yılımda terk ettim. 7. deyiz şimdi. anladım ki bu adam odunun teki, ne yapsamda, etsemde asla ilgili biri olamıyor. hele 3. şahısların yanında. bende koyverdim gitti. şimdi ciddi ciddi takılıyoruz. sanki 40 yıllık evli gibi.

ben sevmiyorum boş boş mesajları, boş tel. konuşmalarını diyor. onlar işi olmayan boş insanların işidir diyor,seni sevdiğimi söylemesemde sen bilmiüyor musun aşık olduğumu diyor vs vs... ne diyeyim şimdi ben buna?

en son bi tekme atma olayı olacak aramızda ama baklım kimden gelecek. çok sinirli ve sert yapıda biri benimki. değişmiyor adam ya.

işin zor... ama 7.yıl olmuş artık kafamçokkarıştı

7 yıldır hep böyle miydi CADIARZU

X