eski sevgili

asu_de

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2012
424
1
kızlar ya şuan inanılmaz sinirliyim.. 2,5 yıl önce 4 ay çıktığım adam msj attı... önce bana yaptıklarını anlatayım
ben ünide öğrenciydim kendisi ücretli öğretmen
okuluma gelir hergün abartısız hergün yemek al bana derdi utanır alırdım bende sigara içiyodum yanımda paket çıkartmazdı benimkini hergün bitirdi
bana 5 tl 10tl ne vasa ver param yok diye baskı yapardı tamam derdim ihtiyacı vardır ya
param yok dediğimde öğrenim kredisi çektiğin kartı ver dedi yanımda yok dedim baskı yaptı
ayakkabı aldım kendime bağırdı benim kontörüm yok diye
öğrenim kreedim erken biterdi babandan harçlık alacaksan çok al banada ver derdi
ilşkimizin 1.haftası ne olduğunu anlamaya başladım sanki ayrılmak istedim beni takip etti aileme gelmesinden çekindim gece apartmanın önünde bekledi 4 ay katlandım şuanki erkek arkadaşım sayesinde kurtuldum ondan
para istemediği gün yoktu cüzdanımdan para bilee aldı ve bana takım elbise al dedi ciddi ciddi, bigün pantolonumu beğendi markasını söledim indirimden aldım çok ucuz sanada bakalım dedim bakalım ne ya sen al dedi
kavga ederken bi kere eski sevgilim bilgisayar verdi kazaklarımı aldı gömleklerimi aldı sen ne yaptın dedi bende sana karşılık vermeyeceğim söleyeceğim laf olmadığından değil ama iki insan para yüzünden bu hale gelmemeli diye dedim bana cvbı şu oldu söleyecek bişeyin yok yalan söleme

bunları yapan adam bana msj atıyo bugün sevgilini gördüm dövecektim ama acelem vardı intikam alcam sizden..diye hiçbişey yapamaz 2 yıldır yapamadı ama banane yazmış hakkımı helal etmiyorum murat murat diye ağlarsın inlersin perişan olursunda sevgilin seni terkeder inş. beni ne hale gtirdin rezil ettin beni terkettin yazmış bu hasta adam ne hakkı helal etmiyor daha cvp vermedim ona cvp veririsem yüz bulur diye ama feci sinirliyim..erkek arkadaşımada anlatamam anlatsam kesin dövmeye kalkar onu

Yuh ya bu nasıl adam !!!
Canım numaranı değiştirseydin keşke.
Karşında ki inanılmaz çıkarcı biriymiş , sen cevap yazma yüz bulur o pislik.

Yuh ya bu nasıl adam !!!
Canım numaranı değiştirseydin keşke.
Karşında ki inanılmaz çıkarcı biriymiş , sen cevap yazma yüz bulur o pislik.

canm şuanki sevgilim numaramı değiştirmemi istemiyor murat kadar yapışkan bi adam aramaya cesaret ederse evine gene gelir falan diyo
ve sevgilim zamanında ona yumruk attı murat bana okulda benden ayrılmazsın diye bağırıken yani ikiside birbirine kinli ama murat sevgilimden korkuyo tam yeşilçam oldum ya:18:

Son düzenleme:
ADAM mı bu herıf ya ? :KK14:
sende güzelım ne yapmışsın öyle ya bıraz fazla yardımcı olmamışmısın maddı yönden?
adama bıde açık senet verseydın ..

Bıde ılk haftada fark ettım dıyosun ondada ne yüzsüzlük :KK20:
ıyıkı sevgılın gelmışde kurtarmış senı o herıfen valla yoksa afedersın ama donuna kadar alırdı bu senın :26:

canm şuanki sevgilim numaramı değiştirmemi istemiyor murat kadar yapışkan bi adam aramaya cesaret ederse evine gene gelir falan diyo
ve sevgilim zamanında ona yumruk attı murat bana okulda benden ayrılmazsın diye bağırıken yani ikiside birbirine kinli ama murat sevgilimden korkuyo tam yeşilçam oldum ya:18:

Ay çok karışık tatlım :KK70:
Şimdi ki sevgilinle ne kadardır berabersin ?

ADAM mı bu herıf ya ? :KK14:
sende güzelım ne yapmışsın öyle ya bıraz fazla yardımcı olmamışmısın maddı yönden?
adama bıde açık senet verseydın ..

Bıde ılk haftada fark ettım dıyosun ondada ne yüzsüzlük :KK20:
ıyıkı sevgılın gelmışde kurtarmış senı o herıfen valla yoksa afedersın ama donuna kadar alırdı bu senın :26:

beni huzursuz etti buz gibi soğukta apartmanın önünde affetmezsen günlerce beklerim cart curt en son dayanadamdım 4.ayda diyorumki Allahım ben ne yaptım ne olur kurtr beni ayrılcam dedim sürekli takip edip okulda bağırıken şuanki sevgilimde sınıf arkadaşımdı ve bana eskiden çıkma teklifie tmişti resmen kurtardı beni

Kişiliksiz adamın tekiymiş bu Murat.
Hiç cevap falan yazıp ciddiye alma canım, umursama.

niye 4 ay sabrettn ki o adama..:KK14: bence sevgiline söyle.korkutsun yine o pisliği söylememenden gaz alıp yinee takip edebilir senle uğraşbilir belli olmaz ynii.Ayy ne pislikmiş sinir oldum okurken.çok rahatsız ederse savcılığa başvur :KK47:yüzsüze bak , dövesim geldi adamı valla :KK52:

ne yüzsün pislik bir herifmiş bu ya sende nasıl sabrettin canım Allah aşkına git polise şikayet et eğer takip ederse fln

Paraya ihtiyacı var büyük olasılıkla.Kendine yeni bir kaynak bulamadı ya da olan kaynağını kaybetti.Şansını denemeye çalışıyor.Sakın cevap yazma.Böyleleri sözde herşeyi der,gerçekte hiç bir şey yapamaz.Senden cevap bulursa bana para yolla yoksa şunu ailene söylerim bile diyebilir..O nedenle cevap yazma ne derse desin.

Paraya ihtiyacı var büyük olasılıkla.Kendine yeni bir kaynak bulamadı ya da olan kaynağını kaybetti.Şansını denemeye çalışıyor.Sakın cevap yazma.Böyleleri sözde herşeyi der,gerçekte hiç bir şey yapamaz.Senden cevap bulursa bana para yolla yoksa şunu ailene söylerim bile diyebilir..O nedenle cevap yazma ne derse desin.

canm aileme şunu söyelebilirim diyebilceği bi durumumuzda olmadı ama belli olmaz tabi napcağı

başka msj atmadı ilerletirse artık o zaman sölerim sevgilime anca

niye 4 ay sabrettn ki o adama..:KK14: bence sevgiline söyle.korkutsun yine o pisliği söylememenden gaz alıp yinee takip edebilir senle uğraşbilir belli olmaz ynii.Ayy ne pislikmiş sinir oldum okurken.çok rahatsız ederse savcılığa başvur :KK47:yüzsüze bak , dövesim geldi adamı valla :KK52:

cnm daha ne pislikler yaptı ama sadece maddisini anlattım
bana çıkarken iftira bile attı arkadaşım seni görmüş yanında bana benzeyen adam varmış diye bende yalancısın iftira atma defol hayatımdan dedim yemin etti şaka yaptım ya diye
aklı sıra bana yem attı hatırladıkça deliriyorum ya :KK53:

offffffffff çok gıcık oldum yaa pislik herifff!!!!!!!
hiç cevap verme bence kendi kendine yazsın dursun
baktın iş iyice ciddiye biniyor verirsin savcılığa bu ne canım böyle

cnm daha ne pislikler yaptı ama sadece maddisini anlattım
bana çıkarken iftira bile attı arkadaşım seni görmüş yanında bana benzeyen adam varmış diye bende yalancısın iftira atma defol hayatımdan dedim yemin etti şaka yaptım ya diye
aklı sıra bana yem attı hatırladıkça deliriyorum ya :KK53:

delirmemek elde değil.birde öğretmen diyorsun bu adam için.Böyle bir karakteri olan insan öğrencilerine ne öğretrebilir kii :KK20: yapışkan bide 2 yıl geçmiş hala sana msj atıyor.sevgiline söyle bence hala devam edersede savcılığa başvur şu şahıs benii rahatsız ediyor vs. diye.

İğrenç adam,onun aldığı nefes bile boşuna..otlakçı,yüzsüz..sefiller gibi kalır inşallah insanımsı mahluk:KK47::KK47::KK47::KK47:

kızlar şuan sevgilimlede huzurumuz kaçmasın diye bişey yapmıyorum çünkü bugün msj atmadı ama rahatsız ederse mecbur söyleyeceğim çünkü ayrıldığımızda beni takip ediyordu bişey yapacağından değil sırf rahatsız etmek için buna fırsat vermem bu sefer ama şuan susuyorum...onun o pislik yüzünü tekrar görürsem beni takip ederde sevgilimde döverse dövsün bu sefer hiç karışmam çünkü o adamdan tiksiniyorum resmen midemi bulandıtıyo :KK19: :KK19:

dayak yiyince belki aklı başına gelir

yada daha çok bilenip daha salakça şeyler yapar başınıza iyice bela olur

bilemedim...

adam gecnmenın yolunu bulmus .
sıze yaptıgı gıbı gecmısdekı ılıskılerıne de yaptı ıse
bu adamın sırtı yere gelmez .
yemek,yol yıyecek,ıcecek gıyım herseyın masrafını karsılatmıs .
boyle bır adamla nasıl ılıskıyı devam ettırdınız sasırdım valla .
neyse kı kurtulmussunuz .ne ınsanlar var yaa .
pışkınlıgın de böylesı .adam somururken bıle sekılden sekıle gırmeye
gerek duymuyor direk "bana sunu al bana bu al ,babandan para al
bana yemek al"al da al .adam amma pişkin yahu .böylesını de ılk defa gordum .
ayrıca nasıl egıtımcı bu ınsan yaa sasırdım valla .

X