Saç Rengi ve Saç Boyama Kahve üzerine karamel nasıl olur?

hayat95

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2012
125
1
kızlar şu an ki saç rengim şu
44804766.jpg

saçlarımı karamele boyamak istiyorum ve sonuçta nasıl bi renk ortya çıkar bilemiyorum yardımınızı bekliyorum karamelle kahve arası bişe olsun istiyorum ama nasıl olcak bilemiyorum sizcee kahve üzerine karamel boyayınca nasıl bi renk ortaya çıkaaarr?(1.resimdeki hem ten rengi hemde saç rengi benimkinin tıpatıp aynısı)

kahve üzerine karamel çok güzel bir renk oluyor.atinin bir dönem saç rengi kahve üzerine karamel yapılmış vardı canım netten arattır kahve üzerine karamel renkleri çok güzel renkler var bir ara bende düşündüm kahve üzerine karamel yapmayı ama saçım siyahya açamadım henzü o nedenle beklemedeyim ama ilk etapta yapıcam:KK16:

saçlarımı birinci resimdeki renge boyamıştım gittikçe rengi açılıyo açık renk olarakta karamel kahve tonlarında olmasını istiyorum sizinde yorumlarınızı merk ettim

kahve üzerine karamel çok güzel bir renk oluyor.atinin bir dönem saç rengi kahve üzerine karamel yapılmış vardı canım netten arattır kahve üzerine karamel renkleri çok güzel renkler var bir ara bende düşündüm kahve üzerine karamel yapmayı ama saçım siyahya açamadım henzü o nedenle beklemedeyim ama ilk etapta yapıcam:KK16:

ati kim canımm ya bulamadım netten?:KK9:

canım atiye yazacaktım yeni farkettim bak atiyenin saç renklerini arattır yazacaktır

saçlarınız boyaysa direk karamelle rengi yakalayamazsınız boya varsa önce boyanın akmasını sağlayın sonrada çok açık sarılarla tavsiyem palette 10.0 papatya sarıyla boyayın bu saçınızın oryalsiz açmasını sağlar hemen istediğiniz gibi olmayabilir ama bir kaç boyamada renk baya açılacaktır doğal renk ise 8.0 veye 9.0 la boyayıp istediğiniz tonda açıldığında karamelle boyamaya başlarsınız bu haliyle saçınıza karemel hiç renk değişikliği yapmaz ama hemen olsun istiyorsanız ancak açılıp oryalle sonra istediğiniz tona boyamanız gerekir ama benim tavsiyem oryalsiz yavaş yavaş boyalarla istediğiniz tonu yakalamanızdır saçlar yıpranmaz :KK16:

canım bak ebru polat var sanatçı onun saçında tam net rengi görebilirsin oda kahve üzerşne karameli boyamış arattır hemen çıkıyor saten bence çok güzel bir renk ebru polatın saç rengi

ilk boyamada o tonu yakalamak zor ama 2 3 boyamada oturur bence benim de karamel şu an çikolata kahve nin üstüne boyamıstım giderek acıldı zaten boyadıkca oturdu rengi

risk etmek istemiyorum rengini aslında ama yapıcam ya çok meraak ediyorum yarın boya alıcam :21:

X