Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

merhaba papatya1979 yazdıklarını okudum botoks yaptırmışsın geçmiş olsun ilk defa duydum bu yöntemi biraz bilgi verirmisin tam olarak nereye yapılıyor bu botoks canım?herhangi bir yan etkisi varmı?maliyeti ne kadar? cevabını bekliyorum canım. bilgi verirsen çok memnun oluruz.

aynen ben de çok merak ediyorum.

merhaba papatya1979 yazdıklarını okudum botoks yaptırmışsın geçmiş olsun ilk defa duydum bu yöntemi biraz bilgi verirmisin tam olarak nereye yapılıyor bu botoks canım?herhangi bir yan etkisi varmı?maliyeti ne kadar? cevabını bekliyorum canım. bilgi verirsen çok memnun oluruz.

merhaba sümeyye85 botoks vajinaya değil yandaki kaslara yapılıyor... toplu iğneden çok ince küçük bir iğnesi var çok gerilmiştim ama gitmeden hiçde zor olmadı anestezi falan yok 10 dakikalık bişey bitince bumu dedim hiçbir yan etkisi olmadı hiç acı hissetmedim doktordan eve yürüyerek gidiyorsun...botoks iğnesinin fiyatı 450 tl bide muayene parası işte...ama önemli olan işe yaraması henüz denemedik bu akşam eşimin biraz işleri var gecikti...yaramaması diye birşey düşünmek istemiyorum umarım güzel haber veririm size...

merhaba bego748 bende 3 senedir evliyim... bu benim son umudum diye bilirim sana. cumartesi yaptırdım 48 saat geçmesi gerekiyormuş... çok gergindim ama hiçde sandığım kadar zor olmadı vajinanın içine değil yandaki kaslara yapılıyor.çok az canım yandı bumu dedim...anastezi falan yok 10 dk nı alıyor. yürüyerek eve gittim hiçbirşey hissetmiyorsun bittikten sonra emin ol... yan etkide yok...ama önemli olan sonucu bende çok merak ediyorum umarım hayal kırıklığı yaşamam eğer bu akşam denersen yarın haber veririm sonucunu umarım hepimiz bu nasıl bi şeyse kurtuluruz...

nekadar güzel yaaa yenen yenene başaran başarana bu günlerde.bende istiyorum yaaa bende istiyorum.acısına razıyım yeterki içeri girmesine izin veriyim.olsun artık yaa olsun:çok üzgünüm:

merhaba bego748 bende 3 senedir evliyim... bu benim son umudum diye bilirim sana. cumartesi yaptırdım 48 saat geçmesi gerekiyormuş... çok gergindim ama hiçde sandığım kadar zor olmadı vajinanın içine değil yandaki kaslara yapılıyor.çok az canım yandı bumu dedim...anastezi falan yok 10 dk nı alıyor. yürüyerek eve gittim hiçbirşey hissetmiyorsun bittikten sonra emin ol... yan etkide yok...ama önemli olan sonucu bende çok merak ediyorum umarım hayal kırıklığı yaşamam eğer bu akşam denersen yarın haber veririm sonucunu umarım hepimiz bu nasıl bi şeyse kurtuluruz...

inşallah canım yaa inşallah hepimiz kurtuluruz.umarım hayırlı sonuç alırsın denemende.eşimide kendimide kurtarmak istiyorum bu durumdan:çok üzgünüm:

eminim başarıcaksınn papatya iyi haberlerini bekliyoruz bilgiler için teşekkürler birde türkiyede değilsin sanırım nerde yaptırdın acaba eğer işe yararsa ki yarıcak :)) hemen bende gidiyorum bu arada internette yabancı bir bayan yaptırmış botoxu fazla ingilizcem yok ama onda işe yaramış youtube da gördüm :)))) vaginismus botox yazarsanız çıkıyor

artık botoksu vajinismustada kullanıyorlarmış bende netten gördüm ve şansımı denemk istedim.iğneyle yapılıyor ama zara değil kenarlara botoks ordaki kasları geçiçi felç ediyor ve acı duymayı engelliyormuş doktora gittiğimde çok gergindim ama hiçde sandığım kadar zor olmadı

ben de ilk defa duyuyorum.faydası oluyormuş mu peki?

eşim sürpriz yapıp geldiği için 3 gündür girememiştim nete. şimdi gördüm başarılı olanları tebrik ediyorum. darısı bize artık :))

emlayı önermiştiniz bana haftasonu olduğu için bulamadım. anestol aldım. önce yanma oldu ama sonra hiç bişe hissetmedim ama yine başarısız oldu çünkü azcık girdikten sonra eşim sertleşme problemi yaşadı. defalarca denedik ama aynı şey oldu. İlk defa ben bu kadar rahat hissetmiştim oysa :KK43:(
ama eşim şimdi seni çok daha iyi anladım dedi. Yapmak isteyip te yapamamak çok kötüymüş dedi.
daha önce hiç böyle olmamıştı acaba anestol ona bi etki yapmış olabilir mi? Fikri olan var mı?

eşim sürpriz yapıp geldiği için 3 gündür girememiştim nete. şimdi gördüm başarılı olanları tebrik ediyorum. darısı bize artık :))

emlayı önermiştiniz bana haftasonu olduğu için bulamadım. anestol aldım. önce yanma oldu ama sonra hiç bişe hissetmedim ama yine başarısız oldu çünkü azcık girdikten sonra eşim sertleşme problemi yaşadı. defalarca denedik ama aynı şey oldu. İlk defa ben bu kadar rahat hissetmiştim oysa :KK43:(
ama eşim şimdi seni çok daha iyi anladım dedi. Yapmak isteyip te yapamamak çok kötüymüş dedi.
daha önce hiç böyle olmamıştı acaba anestol ona bi etki yapmış olabilir mi? Fikri olan var mı?

hayatım bendede aynısı olmustu.. anestol erkegın organınıda etkılıyor we sertlesme sorunu ortaya cıkıyor.. anestol yerıne emla kullanın wallahı ben emla kremı sayesınde yendım bu zıkkım rahatsızlıgı..zemuszemuscok mutluyum ıns herkese nasıp olur bı an once kabus dolu gunler bıter..

hayatım bendede aynısı olmustu.. anestol erkegın organınıda etkılıyor we sertlesme sorunu ortaya cıkıyor.. anestol yerıne emla kullanın wallahı ben emla kremı sayesınde yendım bu zıkkım rahatsızlıgı..zemuszemuscok mutluyum ıns herkese nasıp olur bı an once kabus dolu gunler bıter..

hmm anladımmm..doğru tahmin etmişiz yani. bidahaki görüşmeye kadar emlayı ve o bi jel daha varmış onları bulup kendimi iyicene hazırlayayım bari.

üff kötü olduk çok ama yaaa..yazık 2500 kilometreyeee :KK43:(

canım tebrıklerrrrrrrr:lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkis ZOR OLAN KISMI ASMISSIN GOZUN AYDIN GERISI YAVAS YVAS GELICEK BENIMDE 4 DENEMEM AMA HALA ACIYOR BU ACI OLAYI ZAMANLA ASILCAK DIYORLAR YANI ALISICAZ ZAMN ALIYORMUS BIRAZ RAHAT OLMAYA CALIS KASARSAN ACIYOR HEMDE DAHA CK ACIYOR AMA DEDIIGN GIBI DERIN NEFES AL VE GZL SEYLER DUUSN KONSANTRE OL ZAMNALA DUZELICEK VE BEBE YAGINI TAVSIYE EDERIM GAYET IYI OLUYOR VE BIRDE YAVAS YAPIN BIRDEN YUKLENIRSENIZ ACIR TEKRARDAN TEBRIK EDERIMMMMM:nazar:

canım sen hangi bebe yağını kullandın..özellikle tavsiye ettiğin bi marka varmı.özelden msj atabilirmisin.bide ben denemek istiyorum...birde medikal jel var...hangisi daha iyi gelir bilmiyorum..aslında bu tür şeyleri kullanırken tedirgin oluyorum tahriş olur felan diye...

hmm anladımmm..doğru tahmin etmişiz yani. bidahaki görüşmeye kadar emlayı ve o bi jel daha varmış onları bulup kendimi iyicene hazırlayayım bari.

üff kötü olduk çok ama yaaa..yazık 2500 kilometreyeee :KK43:(

ya ben böyle çok rastlıyorum tam kadın düzelicek erkekte ereksiyon problemi çıkıyo. tahterevalli etkisi deniyomuş buna.bence erkeklerde bu kadar bekledikten sonra bir de kötü davrandıysa eğer suçluluk duygusuyla birlikte yapaamamaktan korkuyo ereksiyon problemi çıkyıo. Kendileri de kendi içlerinde farkında sanırım bize haksızlık yaptıklarının.

papatya ne yaptın çatlıycam meraktan

nekadar güzel yaaa yenen yenene başaran başarana bu günlerde.bende istiyorum yaaa bende istiyorum.acısına razıyım yeterki içeri girmesine izin veriyim.olsun artık yaa olsun:çok üzgünüm:

Canm olucak merak etme az daha sabret az kaldı egzersizlere devam pes etmek yok umutsuzluk yok sen de yazicaksin biz de sana kutlama mesajlari aticaz Allahın izniyle görüceksin :teselli:

prezervatifle denesenize hem bol jel kullandığın için eşin de rahatsız olmaz. sen de rahat edersin.

papatya1979 cevabın için teşekkür ederim canım ama tam olarak anlayamadım vajina kaslarına demişsin yani tam olarak nereye yapılıyor büyük dudaklaramı vulva denilen yeremi yapılıyor birde kızlık zarına bir zararı oluyormu bu işlemin canım? biraz daha bilgi verirsen memnun oluruz zahmet olmazsa sen nerde yaptırdın nette pek bilgi yok bu konuda. kendine iyi bak :kedi:

bişey sorabilirmiyim kızlık zarındamı hala bozulmadı.benim o bozuldu mesela.sonrası yok.girdirmiyorum.

arkadaşlar kayganlaştırıcı olarak durex in jelini öneririm. durex 2in 1 play massage gel. hem masaj jeli hemde kayganlaştırıcı ben kullanıyorum çok memnunum. tahriş falanda yapmıyo. süpermarketlerde bile var.

X