idrar testinde negatif çıkıp hamile olan

bende negatif testten muzdaribim adet olma günlerim belirtiler var,çok yiyorum,bulantım var,aşırı üşüyorum akşamları ve çok halsizim dün test yaptım negatif çıktı,dr a nezaman gitmeliyim,ilişşkiden 14 gün sonra kan testi yaptırmıştım doğal olarak ne gatif çıktı ama ben yine gitmeye korkuyorum:KK31:

canim insallah hamilesin 8 gunde cikmamasi normal arkasiminda cikmamisti benim oglumdada bir bucuk hamileydim ciktiginda bende bes yidir istiyorum ogluma
kardes bkalim insallah hepimiz icin hayirlisi

Merhaba hanımlar
bende 2 yıllık evliyim.Eee haliyle bizde artık bi evladımız olsun istiyoruz...Normalde adetlerim hep düzenlidir 28 günde bir olurum.Bu gün itibariyle 9 gün gecikti adetim evde yaptığım testler hep negatif.Yarın sabah için doktordan randevu aldım.Bide kan testinde bakalım.Her an adet olucakmışım gibi ağrılarım var 1 haftadır ama gelen giden yok...

Canlar bende her ay gebelik belirtisi yaşayıp gebe kalamayanlardanım ama bugün hormon testi yaptırdım tsh yüksekmiş gebeliğe engel yani..
Belirtiler de şöyşe tsh de yorgunluk üşüme halsizlik kabızlık kendini iyi hissetmeme vs. Yani bunlar aynı zamanda hamilelik belirtisi de.. Hormon testlerinizi ihmal etmeyin lütfennn

bende negatif testten muzdaribim adet olma günlerim belirtiler var,çok yiyorum,bulantım var,aşırı üşüyorum akşamları ve çok halsizim dün test yaptım negatif çıktı,dr a nezaman gitmeliyim,ilişşkiden 14 gün sonra kan testi yaptırmıştım doğal olarak ne gatif çıktı ama ben yine gitmeye korkuyorum:KK31:

insallah sonuc guzel olur belemekten baska care yok benımde sat 3 gun gectı ılk defa boyle oldu kan testı yapmaya cesaretim yok erken dıye ama ıdrar testlerinin guvenırlıgıne ınanamıyorum bosa para sılık cıktı bendede 2 cızgı oglen yapmama ragmen ama yınede umutlanmak ıstemıyorum bende insallah guzel sonuclar alır bebegımıze kavusuruz nasıpten otesı yok 3 ay once 2 aylıkken dusuk yaptım ben kazanıp kaybetmek cok daha zor inanki

Merhaba hanımlar
bende 2 yıllık evliyim.Eee haliyle bizde artık bi evladımız olsun istiyoruz...Normalde adetlerim hep düzenlidir 28 günde bir olurum.Bu gün itibariyle 9 gün gecikti adetim evde yaptığım testler hep negatif.Yarın sabah için doktordan randevu aldım.Bide kan testinde bakalım.Her an adet olucakmışım gibi ağrılarım var 1 haftadır ama gelen giden yok...

Canım sonuç ne merak ettim.

insallah sonuc guzel olur belemekten baska care yok benımde sat 3 gun gectı ılk defa boyle oldu kan testı yapmaya cesaretim yok erken dıye ama ıdrar testlerinin guvenırlıgıne ınanamıyorum bosa para sılık cıktı bendede 2 cızgı oglen yapmama ragmen ama yınede umutlanmak ıstemıyorum bende insallah guzel sonuclar alır bebegımıze kavusuruz nasıpten otesı yok 3 ay once 2 aylıkken dusuk yaptım ben kazanıp kaybetmek cok daha zor inanki
bendede silik çıkmışdı ikinci gebeliğimde ve hamileydimm gerçi nasib olmadı ama..

idrarda gebelik adet olmanız gereken zamandan sonra 10 gün sayın ancak o zaman çıkar daha erken çıkması mümkün değil.tecrübemle sabittir:nazar:

benide rahatlatın ne olurrr:KK43:son adet tarihim ocak 10 bu gün itibariyle tam 4 test yaptım negatif çıktı hep kan tahlili yaptırmalımıyım yoksa ümitlenmeyimmi:2:

Biri yardım etsin banaaaa:KK31::KK31::KK31::KK31:

adet döngünü bilmiyorum ki
ama sen söyle ne kadar geçtiğini üzerinden ona göre bir şey söylüyeyim:KK1:2 gebelik geçirdim ikisindede heyecandan daha reglımın ustunden 3yada 4 gun gecınce yapıyordum negatif cıkıyordu yada silik çizgi 10 gun sonra yapınca çok net bir çizgi çıkıyordu:nazar:

adet döngünü bilmiyorum ki
ama sen söyle ne kadar geçtiğini üzerinden ona göre bir şey söylüyeyim:KK1:2 gebelik geçirdim ikisindede heyecandan daha reglımın ustunden 3yada 4 gun gecınce yapıyordum negatif cıkıyordu yada silik çizgi 10 gun sonra yapınca çok net bir çizgi çıkıyordu:nazar:

cerencim aslında çok düzenli bi adet döngüm yok ama genelde önce olurum geçmez pek en son dün yaptık testi yine negatif çıktı belim ve kasıklarım çok ağrıyo akıntım aşırı bi şekilde var bugün hala adet olamadım sıradan bi gecikemmi kanda baktırsammı karar veremedim

evet adet tarihim 11 ocaktı ben şubat 3ü denedim çıkmadı şubat 10 silikti şubat 11 belirgin 2 çizgi vardı sonra beta hcg ve hamileyim bugün öğrendim değerlerimde 1180 civarı çıktı

kızlar bugun 5.günüm hala adet olamadım :KK43: bende tam tersi düşünüyorum.allahım zamanında nasip etsin.bugun idrar testi yapcam :KK43:

arkadaşlar merhaba ben yeni evliyim bu ay ilk defa korunmadık ve benim adet bitimimden 5 gün sonra kahverengi akıntım oldu 1 hafta sürdü. daha sonrasında bel ağrım oluyodu hafifte kasıklarım we inanılmaz derece karnım kazınıyodu uykudan uyanıyordum kazıntıya o derece ve içimi farklı hissediyordumm fakat dayanamayıp adetime 1 hafta kala kan tahlili yaptm negatif cıktı adetm 1 hafta gecti idrar testi yaptım kan tahlilini erken yaptığm için çıkmadığını düşünüp ama eczaneden aldığım idrar testi de tek çizgi çıktı fakat kızlar suan 15 gün oldu adetim geçeli we ben adet olmadım ve bel ağrım devam ediyor acaba hamilemiyim biraz acemiyim lütfen yardımcı olun bana !

X