Maske Tarifleri Lavanta maskesi ve evigen ampul

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

esendeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2007
31
1
Arkadaşlar cildiniz normalse lavanta maskesini öneririm (aktarlarda satılıyor). Geçende bir tane deneme boyu aldım. Arkasında kullanma tarifi var. Biraz ılık suya açtım. Boza kıvamına gelince yüzüme sürdüm ve bir süre bekletip yıkadım. Gece yatmadan önce yüzüme biraz evigen ampul sürdüm. Sonuç mükemmel. Cildiniz yağlıysa evigen ampulu haftada bir kullanmanızı öneririm. Evigen ampulü kışın sık sık kullanıyorum ve çok memnunum. (Yazın kullanınca çok yağlandırıyor). Deneyin. Sonucu hemen farkedeceksiniz.

evigen,şu e vitamini içeren iğnelerden değil mi.peki ne gibi faydası oldu sende?hangi amaçla kullanmak istedin?

evigen,şu e vitamini içeren iğnelerden değil mi.peki ne gibi faydası oldu sende?hangi amaçla kullanmak istedin?

Aslında benim çok cilt sorunum yok. Kışın kuruma oluyor, yorgunluk ve uykusuzluktan yüz rengim soluk olabiliyor. Evigen sürdüğüm zamanlarda cildim canlı pürüzsüz oluyor. Sanırım E vitamininin etkisi. Sonuçta cildin E vitaminine de ihtiyacı var. Cildimde kuruluk kalmıyor.
Lavanta maskesi ciltteki gözenekleri açtığı için ardından sürülen Evigen ampul daha etkili oluyor (Tabii maskeyi uygulamadan önce cildi temizleme sütüyle temizlemek gerekli).
Bir zamanlar cildim birden kupkuru olmuştu. Sürdüğüm kremlerin faydasını görmemiştim. Bir eczacı önerdi. İyiki de önermiş. Cildimin nemlendiğini ve rahatladığını hissettim. Kırışıklık yok yüzümde. Sanırım bu konuda da etkili... Cildiniz normal ya da kuruysa hiçbişi olmaz. Yağlı ciltler için bir şey söyleyemem. Tabii yüzümüze damla halinde az sürmeliyiz. Tüm bir ampülü sürmek yağlandırır. Azı karar yani... Yalnız gece yatarken sürmeli. Sabah yağ izi falan kalmıyor.

bir arkımın annesine de güzeelik uzmanı bepanthen,evigen ampul ve badem yağını bir kavanozda karıştırıp yüzüne sürmesini söylemiş.ve sonç çok iyiymiş kadın çok memnun.mesela kırışıklıkları açılsın isteyenler biraz ceviz yağı koyup deneyebilir veya yağlı ciltliler kayısı yağıyla deneyebilirler ..

ya bu evigen ampülü günlük nemlendiricinizin içinede biraz katıp kullanabilirsiniz arkadaşlar , tabii ampülün tamamını boca etmeyin ben 3-4 damla kattım
ben bi süredir böyle deniyorum , baya iyi geldi a.s

bu ampı,ulu ilk defa duydum bepanten i duydum ama cilt için farklı pişik için duymuştum nasıl tarif tekrar verirmşisnz

X