hamilelik ve göğüsler

çokoprens

iki prens annesi
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
2.766
15
44
hamile kalmadan önce 85 olan göğüslerim şimdi 100 ü geçti daha doğuma 3,5 ay var daha da büyür mü? sizinkiler ne durumda büyüme oldu mu, olduysa kaç beden büyüdünüz bir de sol göğsümde çok kaşıntı var sizde de oluyor mu bayanlar?

Benimde göğüslerimde çok kaşıntı var heralde büyümesiyle alakalı canım

valla cnm benimde 85 di 100 e zar zor giriyorum emzirme sütyeni almıştım 3 tane içine giremiyorum .sütten işte

Oluyor canım hiç merak etme, benimde 90 dı göğüslerim, şu anda bayağı büyüdüler, benim artık sütte gelmeye başladı sanırım .

ayni benimde oyleydi..ilk hamileligimde 85 ti en son 105 sinirlarindaydim..ama isin en kotu yani oglumu sutten kestikten bir sure sonra fark ettim ki goguslerim artik 85 degil 75'ti..bakalim ikinciden sonra kaybolacak herhalde:Roflol:
bu arada sakin kremini surmeyi ihmal etme ..kasintilar gerilmesinden dolayi oluyor..catlaklarla ugrasma..dogumdan sonrada susam yagi ile ozellikle banyoda saat yonune dogru masaj yaparak surun tavsiye edilir..

hamile kalmadan önce 85 olan göğüslerim şimdi 100 ü geçti daha doğuma 3,5 ay var daha da büyür mü? sizinkiler ne durumda büyüme oldu mu, olduysa kaç beden büyüdünüz bir de sol göğsümde çok kaşıntı var sizde de oluyor mu bayanlar?

bende büyüme yok. hala hamile kalmadan önceki sütyenlerimi kullanıyorum gerçi birazcık sıkıyor ne yalan söyliyim, ama rahatsız edecek kadar değil. belki 5büyümüştür. kaşıntı bende de oluyor hatta çok nadir hafif ağrılar da oluyor. doktoruma bir sorayım bakalım neden büyümüyormuş.

benım hamılelıgımın ıkıncı ve uçuncu ayında ınanılmaz şiştiler ve gerıldıler,hatta adet olmadan once oyle oluyorlardı aynen o şeklı aldılar ve o kadar çok gerılmişlerdıkı çok acıyorlardı,daha sonra normale dondu şu an ıyı eskı sutyenlerımleyım ama bu aydan sonra neler olur bılememmmmmmmm.

benim de 85 di 95 oldu ama daha da büyüyecek gibi.Sinir oluyorum.Bi de 3 gündür çok kaşınıyo ama çatlak değil isirik gibi kızardı ve biraz kabardılar.DAha da doktora gitmeme 15 gün var.

benim gögüslerime 75 beden bile küçük oluyordu..şimdi 75 beden doluyor..heral daha büyümez..hiç sızıntı ve akıntıda yokkkkkk.süt de olmazsa kızlar .çok üzülürüm yaaa..emzirmeyi çok istiyorum..bu gögüslerden pek bişi geleceğe de benzemiyorrrr.

benimde göğüslerimde hala bir değişiklik yok hatta bu konuyu doktoruma bile sordum ama o endişelenmememi söyledi. inşallah bir sorun yoktur.

bende büyüme yok. hala hamile kalmadan önceki sütyenlerimi kullanıyorum gerçi birazcık sıkıyor ne yalan söyliyim, ama rahatsız edecek kadar değil. belki 5büyümüştür. kaşıntı bende de oluyor hatta çok nadir hafif ağrılar da oluyor. doktoruma bir sorayım bakalım neden büyümüyormuş.

bende aynı şekildeyim hala eskilerle takılıorum..ama büyüdüğüde alelen belli sadece kopçayı sona takıorum ama göğüslerim çok güzel oldu onları çok seviorum :dance: umarım emzirdikten sora çok bozulmaz bendende artık akıntı gelio göğüslerimden sordum normalmiş :sm_confused:

benimkilerde 85 di 95 oldu baya şiştiler ve karardılar dr sordum göğüslerim nezaman eski haline gelir diye 1 seneyi bulur dedi ayran iç gibi dolaşıyorum emzirme sütyeni almayı düşünüyorum memnunmusunuz

valla benim 85 di şimdi 90 zor oluyor.yakında 95 e terfi ederim.ama bu acayip canımı sıkıyor.emzirme işi bitince sarkacaklar bide ah ahhhh

benim gögüslerime 75 beden bile küçük oluyordu..şimdi 75 beden doluyor..heral daha büyümez..hiç sızıntı ve akıntıda yokkkkkk.süt de olmazsa kızlar .çok üzülürüm yaaa..emzirmeyi çok istiyorum..bu gögüslerden pek bişi geleceğe de benzemiyorrrr.

cok yanlis dusunuyorsun..sakin bunlara takilip kendini uzme..benim ablaminda 70 bedendi..dogumdan sonra sut fiskiriyordu neredeysea.s..gogusun kucuk ya da buyuk olmasi hic onemli degil..sen sadece bol bol emzir.sonucta sut'u senin vucudun yapiyoryerimseniben

benim önceden 85 di şimdi 90 kullanıyorum bazen onada sığmıyor bakalım sonlara doğru nasıl olacağım

Merhabaarkadaşlar ben de 3 gün önce öğrendim hamile olduğumu, hala şoktayım mal mal bakınıyorum duvarlara... bir de daha 1 aylık olmama rağman göüslerim özellikle yanlardan şişti..şimdiden 80 den 85e çıktım... 2 yıldır bebek diye ölüyordum şimdi de kendimi çokgarip hissediyorum.... kocaman göğüsler nasıl sığar bilmem ki...

bendede kaşıntı oluyor ama çok büyük bi büyüme yok sadece beden büyüdü 75-34 takıyodum şimdi beden sıkıyo sırtımı o yüzden bende büyük beden aldım ama göğüslerimde çok büyüme yok bi kaçkere sütyenimde sarımsı lekeler gördüm şimdiden süt olurmu acaba ben 20 haftalık hamileyim bu nedir bileniniz varmı

kız bebek dogurcak annelerin gögüsleri daha çok büyüyormuş.erkek bebek doguracaklarınki daha ufak kalıyormuş.

X