Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Secret Garden Göğüs dikleştirici karışımdan kullanan varmı?

Freegril

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
1.727
22
Secret Garden Göğüs Dikleştirici Bitkisel Karışım Yağı

Miktar:

Bu ürün zamanla yıpranmış, sarkmış göğüslerin tekrar eski formuna kavuşmasına yardım eder. Ürün, göğüs bağ dokusunun yapısına ve hücre yenilenme hızına göre daha etkili sonuç verir. 1-1,5 ay gibi kısa bir sürede etkisini gösterir. Göğüs bölgesinde kaşıntı, karıncalanma ve ergenlik dönemindeki göğüs gelişim ağrılarına benzer ağrılar hissedilebilir.

Kullanımı: 3 gün sabah ve akşam bölgeye uygulanır, daha sonra 1 gün ara verilir. Koltuk altından başlayarak dairesel hareketlerle, 3-4 dakikalık masajla göğüs bölgesine yayılması sağlanır. Ürün kullanıldıktan sonra bölge 12 saat suyla temas ettirilmemelidir. Bölgenin suyla temas etmesi halinde ürünün etkisi azalır.

*Ürünün hamilelik süresince kullanılması tavsiye edilmez. Adet döneminde etkisinin daha fazla olduğu gözlenmiştir. Kullanımda sol göğsün daha hızlı reaksiyon gösterdiği izlenmiştir. Bu nedenle sağ göğse daha fazla masaj yapılması tavsiye edilir. Göğüs büyütücü bitkisel karışım yağı ile birlikte de kullanılabilir.

Kullanmadan önce şişe iyice çalkalanmalıdır.

Dikleştiricisini değilde büyütücüsünü kullanmıştım. Hiçbir işe yaramadı kızlar.Boşuna paranızı bunlara harcamayın derim ben.

Tam hatırlamıyorum ama bitkisel yağlar vardı.Fakat kızlar bence işe yaramıyor ya da bende işe yaramadı bilmiyorum.

Tamamen bir para tuzağı...bak ne diyor:

Adet döneminde etkisinin daha fazla olduğu gözlenmiştir. Kullanımda sol göğsün daha hızlı reaksiyon gösterdiği izlenmiştir. Bu nedenle sağ göğse daha fazla masaj yapılması tavsiye edilir

Adet dönemimde göğüsler zaten şişer ayrıca çoğu insanın zaten sol göğsü daha büyüktür....!

canmcm sol diil genelde hep sağ büyüktür ama saçma para tuzağ gibi geldi banada:S

herzaman sağ daha büyüktür ama para tuzağı olabilir regl döneminde gözlenmesi saçma :kızgın:

canmcm sol diil genelde hep sağ büyüktür ama saçma para tuzağ gibi geldi banada:S

valla benımde sol daha buyuktu cnm kullandıgım buyutucu de saga daha fazla yapmak gerek dıyodu bundakı gıbı oyle yaptım sımdı ıkısı de esıt oldu yanı sol daha buyukdu bende

bende de sol daha büyük

bende oyle bılıyorum genelde kalp tarafı yanı sol daha cabuk gelısır dıye ama bazı arkadasların sag daga buyukmus ılgınc yanı buyutucu yagda oyle yazıyo zaten saga daha fazla masaj yapın dıye gercekten de oyle oldu sol zaten az daha buyuktu hanı sag ona yetıstı daha fazla masaj yapınca sımdı esıt ıkısıde hihoyyyt

bende oyle bılıyorum genelde kalp tarafı yanı sol daha cabuk gelısır dıye ama bazı arkadasların sag daga buyukmus ılgınc yanı buyutucu yagda oyle yazıyo zaten saga daha fazla masaj yapın dıye gercekten de oyle oldu sol zaten az daha buyuktu hanı sag ona yetıstı daha fazla masaj yapınca sımdı esıt ıkısıde hihoyyyt

canım ya bende artık sağa daha fazla masaj yapıcam eşitlensin senin ki gibi ..
benim şu anda uyguladıklarımdan sonra bile hep sol daha hızlı gelişiyo demek ki sağ göğsümle daha fazla ilgilenmeliyim yerimseniben

kızlar benim de sol daha büyük her zaman için. sağ göğsüme masaj yapmak zor geliyor ama, sol kolum hemen ağrıyor. normalde sağ elimi kullandığımdan sol göğsüme masaj yapmak kolay ama sağ gerçekten biraz daha ilgi istiyor.

evet kızlar sag gogusunuze soldan bı bes dakıka daha fazla yapın masajı ama bı sure yanı cunku benım bı ara sag solu da gectı o zaman gerı ıkısını de esıt yapmaya basladım kaydirigubbakcemile5

ya benımde böle bir sorunum var :KK43: daha 24 yaşındayım ama geneti,ğim bozuk moralimde ameliyat tek çözüm diyolar ama o parayı bulmak soun :KK43: offfffffffffffffffff

evet kızlar sag gogusunuze soldan bı bes dakıka daha fazla yapın masajı ama bı sure yanı cunku benım bı ara sag solu da gectı o zaman gerı ıkısını de esıt yapmaya basladım kaydirigubbakcemile5

ne kadar sürede eşitlendiler. sadece secret garden mı kullandın kaç cm fark vardı ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
X