Anket evde cöpü kim döker

evde cöpü kim döker

• ben dökerim

OY: 32 18,3%
  • esim döker

OY: 70 40,0%
  • esim hayatta dökmez

OY: 2 1,1%
  • ikimizde dökeriz

OY: 71 40,6%

• Ankete Katılan
    175

SEN_KOLIK

herkez YALANCI!!
Pro Üye
15 Nisan 2007
4.685
2.347
evet kizlar söyleyin bakalim evde kocaniz cöp dökermi yoksa hep sizmi dökersiniz
benim esim sagolsun her sabah evden cikarken cöpü alir ama arkadaslar esime kilibik diyip kafa buluyorlar

Ay bu bizim milletimiz cöp döken,evi süpüren yani kisacasi eslerine ev islerinde yardim eden erkeklere neden kilibik gözüyle bakiyorlar anlamiyorum,sinirlerim bozuluyor resmen...
Ben annemle babamdan yola cikarak yanitlamak istiyorum bu soruyu.. Bizim evde genelde annem döker cöpü.. Babamin döktügüne pek sahit olmuslugum yok.. Annem kapinin önüne cöpü koyar ve asagiya inecek olan almasi gerekir ve atar.. Bunu da genelde ya ben yaparim ya da yine anneme kalir..

yaa.... arkadaşlar bizim çöpümüzü kapıcı döküoooo......:)))

apartman görevlimiz her akşam gelir alır çöplerimizi, çöpü görevliye vermek eşimin görevi. Bu kadarcığınıda yapsın demi??

her sabah eşiminin eline tutuştururum....akşamdan kalan çöpü daha fazla bekletmemek için her sabah eşimin işi oluyor çöp dökmek.....

Ben genelde yalnız yaşadığım için bu işi yaptığım çok olmuştur. Adamın çöpü dökmek için eve gelmesini bekleyecek değilim. Zaten gece yarısı eve geliyor çoğu zaman..

Ama ikimiz de evdeysek o döker. Biz pek ev işlerini dert etmeyiz. Ha o yapmış ha ben! Ne fark eder ki?!?!?

ya ne kadar sevindim artik erkeklerin cogu bu olayi asmis benim esme arkadaslar sen kilibiksin diyor erkek adam cöp dökermi ama esimin cevabi hep beni mutlu eder o kadar cöpü bu kadin tek basinami cikariyor beraber yiyoruz tabiki dökerim diyor en güzeli zaten bizim evimiz dördüncü kat cöp dökmek icin onca merdiveni cikamam valla

çöp dökmem,çamaşırı asmak için ıslak çamaşırları balkona götürmem,ağırsa tencere bile kaldırmamşakkıdıhepisini kocacım yapar

Yemeği ben yaparım, sofrayı ben kurarım eşim kaldırır. Bulaşığı ben yıkarım, çöpü de kapıya ben koyarım. Kapıcımız sağolsun döker.

Çalışsaydım bu işlerin çoğunu eşime yaptırırdım ama.

benim de esim copu doker bilasik yikar evi temizler yani bana yardimci olur yemek de yapar cocugun altini temizler benim esim bitenedir bazen olmazsa da obenim herseyim :)

X