Mavala ürünlerini kullanan var mı?

tansa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2007
30
0
kızlar tırnaklarım berbat bir şekilde kırılıyooo ve uzamıyooo acaba aranızda mavala kullanan varmı lütfen bir allahın kulu şu garibe cevap yazsın acilen

kızlar tırnaklarım berbat bir şekilde kırılıyooo ve uzamıyooo acaba aranızda mavala kullanan varmı lütfen bir allahın kulu şu garibe cevap yazsın acilen

kızlar bu arada kararsızda kaldım yaaaawwww
acaba selly hansen mı kullansam diyorum inanın tırnaklarım berbat berbat beerrbaaaaaaaaaatttttttttttttttttttttttttttttttttt
kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

ben mavala kullandım çok memnun kaldım tırnak sertleştirmek için çok güzel

mavala sizce uzamayan kırılan tırnalar içinde idealmi bana birileri cevap yazsın arkadaşlar

Arkadaşım sen önce doktora gitsende bir kan tahlili yaptırsan.demir eksikliğinmi var, ne varda böyle kırılıyor.
Saçımız dökülüyor şampuan arıyoruz,tırnağımız kırılıyor sertleştirici arıyoruz yani önce bir doktordan sorsak çinkomuz mu eksik ondan mı dökülür,demirmi yok ondan mı kırılıyor.dışardan ne yaparsak yapalım içten desteklemedikten sonra bir işe yaramaz.
ben gittim demir eksikliği var dedi.demir ilacı verdi.kullanmaya daha yeni başladım.süper tırnaklarım uzuyor falan diyemem daha yeni kullanıyorum.

Arkadaşım sen önce doktora gitsende bir kan tahlili yaptırsan.demir eksikliğinmi var, ne varda böyle kırılıyor.
Saçımız dökülüyor şampuan arıyoruz,tırnağımız kırılıyor sertleştirici arıyoruz yani önce bir doktordan sorsak çinkomuz mu eksik ondan mı dökülür,demirmi yok ondan mı kırılıyor.dışardan ne yaparsak yapalım içten desteklemedikten sonra bir işe yaramaz.
ben gittim demir eksikliği var dedi.demir ilacı verdi.kullanmaya daha yeni başladım.süper tırnaklarım uzuyor falan diyemem daha yeni kullanıyorum.

sağolasın arkadaşım görüşlerin için danke schönnnnnnn...................

merhabalar ben yeni katıldım aranıza.Konu ilgimi çekti ve cevap yazim dedim tırnakların kırılması vucuta bi vitamin eksik olabilir ve önce bi cilt doktoruna git o sana ilaç önericek zaten.Kafana göre alma paran çöpe gider canım

TIRNAKLARIN GÜÇSÜZ OLUŞU ÇABUK KIRILMALARI GENELLİKLE KALSİYUM EKSİKLİĞİNDEN OLUR ÇÜNKÜ TIRNAKLARI O BESLER EĞER KİŞİ DÜZENLİ SÜT İÇİYORSA BÜYÜK İHTİMALLE BU SORUNU YAŞAMAYACAKTIR BUNUN YANINDA KASİYUM İÇEREN YİYECEKLER BEYAZ PEYNİR KAŞAR YOĞURT VS. YENİLMESİ GEREKİR

Günlük Kalsiyum İhtiyacı

0-6 ay bebek 360 mg
6 ay - 1 yaş 540 mg
1 - 10 yaş 800 mg
11 - 18 yaş 1000 mg
Erişkin kadın - erkek 800 mg
Hamile kadın 1200 mg
Emziren kadın 1200 mg
Menapozdaki kadın (östrojen almayan) 1200 mg

EĞER SEN SÜT İÇMEYEN BİRİYSEN İSTEDİĞİN ÜRÜNÜ KULLAN GEÇİCİ DÜZELTİR ÖNCE TEMELİ SAĞLAM ATMAK GEREKİR MANTIKLI OLANI BU VÜCUTTAKİ HER ORGANIN BİR GÖREVİ VAR YEDİĞİNİZ İÇTİĞİNİZ HERŞEYİN YARARI VE ZARARI VAR BU ORGANLARA KEMİKLERİ DİŞLERİ VE TIRNAKLARI BESLEYEN KALSİYUM DUR

Ben mavala kullandım tırnak sertleştiricisi inanılmaz iyi bunun yanında avon un 7 gün oje sürülmeden sabah akşam sürülen bir kürü var o da sararan ve kırılan tırnaklar için çok iyi.

mrb canım. sertleştirici ve besleyivi ayrı şeyler aslında, mavalanın sertleştici bir ojesi var ama beslemiyor,tırnak ucuna sürülüyor ve kırılmasını önlüyor.Besleyivi olarak kuaförler trind tavsiye ediyolar yani odaha iyi.Hem besleyicisi 3 yada 4 tane hafif ojeli gibi durmasını istiyosan pembe rengini alıp french de yapabilirisn.sally hansan bu iki markaya göre biraz daha kötü. Ha bide LAYLA diye bi marka geldi, italyan markası,tekin acarda satılıyo,onun ürünleini bilmiyorum ama ürünlerini inceledim akşamdan sürüyosun sabaha soyuyosun yani diğer markalar gibi tırnağında kalıp silip yenilemek zorunda kalmıyosun, bana iyi gibi geldi.
ucuz bi marka istersende flormarın kalsiyumu sertleştiriyo eğer düzenli kullanırsan...Doğal olarakta limon yağı yada gliserin (yanlız gliserin tırnakları biraz sarartıyor).

mrb canım. sertleştirici ve besleyivi ayrı şeyler aslında, mavalanın sertleştici bir ojesi var ama beslemiyor,tırnak ucuna sürülüyor ve kırılmasını önlüyor.Besleyivi olarak kuaförler trind tavsiye ediyolar yani odaha iyi.Hem besleyicisi 3 yada 4 tane hafif ojeli gibi durmasını istiyosan pembe rengini alıp french de yapabilirisn.sally hansan bu iki markaya göre biraz daha kötü. Ha bide LAYLA diye bi marka geldi, italyan markası,tekin acarda satılıyo,onun ürünleini bilmiyorum ama ürünlerini inceledim akşamdan sürüyosun sabaha soyuyosun yani diğer markalar gibi tırnağında kalıp silip yenilemek zorunda kalmıyosun, bana iyi gibi geldi.
ucuz bi marka istersende flormarın kalsiyumu sertleştiriyo eğer düzenli kullanırsan...Doğal olarakta limon yağı yada gliserin (yanlız gliserin tırnakları biraz sarartıyor).

bu mavala ve trind i nsl temn edebılırız?

evet mavalanın 3 ürününü kullanıyorum ve çok memnunum
2 tırnak ürünü biri et çıkmaması için
biri etleri yumuşatıp geri itmek için
3.süde tırnak cilası tırnaklarımın üstü çizgi çizgi olduğundan onları kapamak için
hepsi faso fiso ama manikür yaptıktan sonra tırnak etine sürdüğüm sıvı harika bişey manikürüm 2 hafta gidiyo onu sürünce :icecream:

kuaförlerden ve eczanelerden temin edebilirsiniz arkadaşlar hepsi satmıyor ama sitesine grip satış yetkililerini görebilirsiniz:icecream:

evet mavalanın 3 ürününü kullanıyorum ve çok memnunum
2 tırnak ürünü biri et çıkmaması için
biri etleri yumuşatıp geri itmek için
3.süde tırnak cilası tırnaklarımın üstü çizgi çizgi olduğundan onları kapamak için
hepsi faso fiso ama manikür yaptıktan sonra tırnak etine sürdüğüm sıvı harika bişey manikürüm 2 hafta gidiyo onu sürünce :icecream:

kuaförlerden ve eczanelerden temin edebilirsiniz arkadaşlar hepsi satmıyor ama sitesine grip satış yetkililerini görebilirsiniz:icecream:

bilgiler için teşekkürler ben aradım ama daha bulamadım yaw...

canım sally hansen'ı hiç tavsiye etmem ama mavala ii ben eczneden almıştım, bi de büyük eczanelere bak.. ha buarada mavalanın manikürden sora sürülen sıvısı nası bişi ilona ben ben oyle bişi görmedim hiç canım??:uhm:

mavalanın bütün ürünlerini kullanıyorum bu kadar güzel ürünler olmaz tırnak bakımından kirpik besleyicisine kadar muhteşem ürünler zaten 1 hafta sonunda farkı farkedeiliyorsunuz

:icecream:ben de tırnak sertleştiricisini kullanıyorum 5-6 senedir. çok da memnunum, onu kullanmadığım zamanlarda tırnaklarım ya kat kat soyuluyor ya kırılıyor asla uzatamıyorum. ama şimdi bi de öje sürünce tırnaklaırmı görenler takma tırnak zannedio:)

canım ayşenur yazıcı falanda tavsiye ediyordu yıllardır değiştirmedim falan diye mavala el kremi falan. istersen bi bak sitesine

Benim tirnaklarim oyle zayif ve hassas ki; bir kez gormedim hayatimda duzgun uzadiklarini.
Muhakkak biri kirilir; yada tirnagim soyulur..
Denemedigim sey kalmadi;
ama yok..
Mavala'nin Nail Shield 'ini kullandim; iki gunde ciktilar tirnaklarimdan ve onemli olan uc kismi; hemencecik soyuldu.
Tirnagimda hic bir degisiklik olmadi ve dogru kullandigimdan eminim..
Yani bana yaramadi ne yazik ki..
Keske ise yarasaydi da size burda tavsiye edebilseydim..
Kisa tirnaklarla hayata devam...
:çok üzgünüm:

canım senin dediğin neil shielddan ben hiç kullanmadım ama neil hardener dı galiba benimki mavi bi su, küçük bi şişe, oje gibi diil de su gibi tırnak onu emio, o daha iyi sanırsam...

Arkada$lar eski bir MAVALA kullanıcısıyım tabiiki mavala güzel bir ürün ama daha iyisi varken neden mavala kullanayım benim tercihim OPI mutlaka deneyin bence güle güle mavala diyeceksiniz

arkadaşlar merhaba bir bilen varsa bana yardımcı olsun ayak baş parmaklarımda tırnak batması var pedikürden sonra bir hafta rahatsın sonra yine aynısı tırnak etlerini yumuşatmak için mavala ürünlerini tavsiye ettiler kullanan varmı veya başka tırnak eti yumuşatacak ürün bilen varmı acaba

X