Saç Rengi ve Saç Boyama Yeni Boyanan Sarı Saçlar çiğ Bir Sarı Olduysa Üzülmeyin

KilicBaligi

✯✯✯ Albay ✯✯✯
Pro Üye
2 Eylül 2007
16.564
11.689
Hanımlar size yıllardır kullandığım bir üründen bahsedeceğim...Hepimizin problemidir saçlarımızın sarıya boyanmasından,orialle açılmasından yada yanlış yapılan röfleden sonra saçlarımızın istediğimiz platin rengi yerine kızıl tonlarında yada çiğ bir sarı olması...Çok uzun yıllar önce bir ürün keşfettim ismi silver şampuan.Peki ne işe mi yarıyor? Sarı veya kumral tondaki saçlarda oluşan cırt renkleri natüralize derek daha küllü bir tona dönüştürmeye.yani saçınızı boyadınız o da ne saçlarınız beklediğiniz renk yerine çirkin bir pas rengi oldu,hemen şampuanı talimata göre uyguluyorsunuz bir bakmışsınız sizin saçlar pas renginden klasik 9.1 renge dönüşmüş...yani olay şu hepimiz .1 faktörünün ne işe yaradığını biliriz 9.0 sarı renk demekse 9.1 küllü sarı demektir,şampuan bu işe yarıyor.Ben ilk kair markasını kullanmıştım ama artık türkiyeye gelmiyor, sonra loreal'inkini kullandım şu anda ise teotema isimli bir italyan şirketinin ürününü kullanıyorum çok memnunum.bu arada saçlarınızda boya olmasa bile kullanabilirsiniz yada şöyle söyleyeyim dedenizin beyaz saçlarında kullanıldığında saçları beyazdan gümüş rengine çeviriyor düzenli kullanımda.yani her derde deva.buradan ürününsatıldığı linki vermiyorum ama eğer internette TEOTEMA olarak aratırsanız karşınıza çıkacaktır .tavsiyemdir...

Edit: Teotema artık ülkemizde satılmadığından Loreal Silver Şampuan iyi bir alternatif.

Son düzenleme:
Hayır canım bu sadece açık kumral-sarı saçlar için ama kahverengi saçlar için L'oreal expert serisinin sana uygun olanı mevcut onu henüz internette bulamadım :KK43: eğer iyi bir kuaföre gidersen saçına uygulayabilirler yada evde kullanmak üzere sen satın alablirsin. yalnız l'oreal in ürünleri fiyat olarak çok yüksek :KK43:

Hanımlar size yıllardır kullandığım bir üründen bahsedeceğim...Hepimizin problemidir saçlarımızın sarıya boyanmasından,orialle açılmasından yada yanlış yapılan röfleden sonra saçlarımızın istediğimiz platin rengi yerine kızıl tonlarında yada çiğ bir sarı olması...Çok uzun yıllar önce bir ürün keşfettim ismi silver şampuan.Peki ne işe mi yarıyor? Sarı veya kumral tondaki saçlarda oluşan cırt renkleri natüralize derek daha küllü bir tona dönüştürmeye.yani saçınızı boyadınız o da ne saçlarınız beklediğiniz renk yerine çirkin bir pas rengi oldu,hemen şampuanı talimata göre uyguluyorsunuz bir bakmışsınız sizin saçlar pas renginden klasik 9.1 renge dönüşmüş...yani olay şu hepimiz .1 faktörünün ne işe yaradığını biliriz 9.0 sarı renk demekse 9.1 küllü sarı demektir,şampuan bu işe yarıyor.Ben ilk kair markasını kullanmıştım ama artık türkiyeye gelmiyor, sonra loreal'inkini kullandım şu anda ise teotema isimli bir italyan şirketinin ürününü kullanıyorum çok memnunum.bu arada saçlarınızda boya olmasa bile kullanabilirsiniz yada şöyle söyleyeyim dedenizin beyaz saçlarında kullanıldığında saçları beyazdan gümüş rengine çeviriyor düzenli kullanımda.yani her derde deva.buradan ürününsatıldığı linki vermiyorum ama eğer internette TEOTEMA olarak aratırsanız karşınıza çıkacaktır .tavsiyemdir...

sana özel msj yazdım bana yardımcı olursan çok sevnirim

peki saçları güçlendirme gibi bir etkisi var mı?saçlarım oraylle açıldı turuncu ama bazı yerler çok iğrenç sarı acaba bunu tüm saçımamı sürsem yoksa sadece sarılara mı?

Hayır saçları güçlendirmez :KK43: Başlangıç için saçın tamamına kullan sonra haftada bir ihtiyaç duyduğun yerlere sürersin...şöyle düşün eğer diyelim saç uçlarının rengi platin eğer sürekli orayada uygularsan bu sefer o platin renkte mor renge döner...iyisi mi dediğim gibi başlangıçta saçın bütününe sonrasında ise sadece ihtiyaç duyduğun yerlere sür...

ya bu ürünü bana kargoyla yollayabilicek arkadaşlar varmı acaba ??
aklınızda şüphe kalmaması için parayı öncedende yollayabilirim

ya bu ürünü bana kargoyla yollayabilicek arkadaşlar varmı acaba ??
aklınızda şüphe kalmaması için parayı öncedende yollayabilirim

canım benim saçım kullu kahveydı şimdi kulluluğu gitti. ben şimdi onu bulmaya gidicem. eğer bulursam alıcam kendine zaten çok pahalıda deil. ben denerim memnun kalırsam sanada iletirim . sonra sana da alır yollarım. sen merak etme canım hiç:)hatta senin iin fildiymiş gümüşmüş onlarada bakarım şimdi ben çözdum senin ne istediğini saçında sen meraklanma canım hiç

canım benim saçım kullu kahveydı şimdi kulluluğu gitti. ben şimdi onu bulmaya gidicem. eğer bulursam alıcam kendine zaten çok pahalıda deil. ben denerim memnun kalırsam sanada iletirim . sonra sana da alır yollarım. sen merak etme canım hiç:)hatta senin iin fildiymiş gümüşmüş onlarada bakarım şimdi ben çözdum senin ne istediğini saçında sen meraklanma canım hiç

ay saolsın bebeiğim çok teşkkür ederim a.s.

ya bırı banada yardım etsın saçıma gölge yaptırdım iğrenç oldu kurtulmak ıstıyorum ama 3 gun oldu 20 gun sonra boyatsam ne olur.yada bu urun benımde ısıme yararmı cok moralım bozuldu yaaaaaaaaaaaa

Ben hep rofle yaptiririm bu sefer biraz fazla yaptirmak istedim. Normalde roflemin rengi beyaza donuk sandre saridir, fakat kuaforum normal sariyi deneyelim çok yakisir dedi. Ama sonuctan hiç memnun kalmadim, disari sapkayla cikiodum. Bugun gittim L'oreal Silver sampuan aldim, saçimi iki sampuan yapip yikadim renk biraz daha beyaza dondu ve daha kullu oldu. Yarin tekrar deniycem ama kesinlikle L'oreal Silver sampuani tavsiye ederim kizlar. 1 saat icinde sacimin rengini degistirdi.

kumral saçta da işe yarar mı ki? Benim saçlarım küllü kumraldı, boyayalı 2 ay olcak, karamele döndü neredeyse..

Simdi silver sampuan normalde saçi beyaz olanlar için. Beyaz saçi griye çevirip gumus rengi veriyor ve sararmasini onluyor. Dolayisiyla sari saça suruldugunde sariligini alip kullu platine çeviriyor çok hos bir renk oluyor. istersen bir dene. çok konsantre bir sampuan zaten, mor rengi ici. tirnaklarimda kaldi 2 gundur.

gerçekten işe yarıyormu bende balyaj yaptırdım ve çiğ kızılımsı bir sarı oldu rengi yumuşarmııı

benimde saçlarım roflelli ve dip röflem ve boyam istediğim gibi olmadı
çok zor da olsa teotema silver şampuanı buldum,loreal heryerde var ama fiyatı yüksek bugün vaktim yok ama yarın deneyeceğim sonucu paylaşırım yerimseniben

Simdi silver sampuan normalde saçi beyaz olanlar için. Beyaz saçi griye çevirip gumus rengi veriyor ve sararmasini onluyor. Dolayisiyla sari saça suruldugunde sariligini alip kullu platine çeviriyor çok hos bir renk oluyor. istersen bir dene. çok konsantre bir sampuan zaten, mor rengi ici. tirnaklarimda kaldi 2 gundur.

zingas merhaba
bende bugün uyguladım uçlar sandre sarısı olduğu için küllü bir renk oldu ama diplerdeki beğenmediğim cırt renk hala aynı yanlışmı uyguladım yoksa bi kaç kez tekrarlamammı lazım?
açık olan yerlere bi daha sürersem mor gibi olacak,sadece diplerine uygulayacağım ama seninki gibi bir seferde dipler değişmedi eyvahedigeldismile

Uzun bir ara sonra tekrar merhaba...Diplerde yeni boyanmış taze saçların renk alması biraz zaman alır bu yzden o kısımlara boya srer gibi şampuanı direkt fırça ile sürmek daima iyi sonuç verir...

Kaç yıkamada etkili oluyor ve bu şampuanı kullanmayı bırakınca tekrar eski haline dönüyor mu?

Kaç yıkamada etkili oluyor ve bu şampuanı kullanmayı bırakınca tekrar eski haline dönüyor mu?

Renge bağlı, eğer diyelim sorun diplerdeyse noya sürer gbi direkt şampuanı fırça ile sürmek lazım, duruma göre 1-2 yıkama bazen 3-4 bırakınca o gümüşi kısımlar bir miktar renk kaybediyor ama tamamen eski renge dönmesi aylar alıyor...

X