Ah kaynanalar yok mu ?

Ahhh o kaynanalar yok mu o kaynanalar !

• Annemi çok sever, hatta annemde onu sever onu tutar. : )

OY: 104 38,4%
  • Babamı çok sever, hatta beraber içer, tavla oynar, maç izlerler. : )

OY: 35 12,9%
  • Annemden nefret eder geldiler mi suratı iki karış olur ! : (

OY: 12 4,4%
  • Babama uyuz olur, ayrı takımları tutar ayrı siyasi görüşe sahipler ! : (

OY: 5 1,8%
  • Hepsini çok sever ! Hatta görünce acaba benden daha mı çok seviyorlar diye düşünür kıskanırım. : )

OY: 89 32,8%
  • Malesef ailemle yıldızları hiç barışmadı : (

OY: 57 21,0%
  • diğer bakınız yorum yazıyorum....

OY: 51 18,8%

• Ankete Katılan
    271

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.376
92.020
Geldi 1. derece aile ilişkilerine. Anneniz babanız veya kardeşleriniz size misafirliğe geldi diyelim. Eşinizin sizin tarafla ilişkileri nasıl ?

Not : Birden fazla seçeneğe oy verebilirsiniz !

babam sadece kendi akrabalarınaa önem verir annemin akrabalarını çok sallamaz babamda olsa bu bencilliğinden hiç hoşlanmıyorum

benım esım 1 derece akrabalarıma cok samımı ve saygılıdır otekılerıne bıraz mesafelı 2 tarafı hıc ayırt etmez 2 esıttır ama ben onun annesınden nefret edıyorum kayın pederım ı cok severım ama ıyı adamdır

ben kayınvalidemi seviyorum.. amakayınpeterimden nefret ediyorum ...nefret
yıldızımız hiç barışmadı malesef 16 senedir ... nefret adam ne olacak.....

12 yıllık evliliğim boyunca eşimle ailem arasındaki ilişkiyi çözemedimki size nasıl cevap vereyim:sm_confused: Eniyisi ben bu konuyla ilgili cevabı es geçeyim,ne siz sordunuz nede ben cevapladım,birbirimizi hiç görmedik anlaştık mı:Roflol::Roflol::Roflol:

Benim babamda öledir, kendi akrabaları olsun koşar ama söz konusu annemin tarafıysa hiç kımıldamaz. Annem de sesini çıkarmaz sinir olurum.

Nişanlım ise tam bir laf ebesi. Tatlı diliyle zamanında karşı çıkan ailemi bile kendine bağladı. Annemle bir olup benim üzerime geliyolar hatta. Bende kzııyorum ama benim kaynanam yani diğer annemde çok iyidir biras diğer gelinine süpürge olsada ben severim bazen oğlunu kıskanıırım çok bağlılar yaa

bir zamanlar aılemle cok guzel anlaşıyorlardı şimdı ıse yerını sesızlık aldı

daha henüz böle bişiyim yok ama evleneceğim insan kesinlikle ailamle anlaşmak zorunda eğer anlaşamazsa ilişkimizin fazla ssüreceğini sanmıorum

Geldi 1. derece aile ilişkilerine. Anneniz babanız veya kardeşleriniz size misafirliğe geldi diyelim. Eşinizin sizin tarafla ilişkileri nasıl ?

Not : Birden fazla seçeneğe oy verebilirsiniz !

sizin cevabınız nedir acaba?patron

benim eşim,bütün ailemle çok iyi anlaşır ve sever,kendi ailesine nasıl davranıyorsa benimkilere de öyle davranır,tabi ben de onunkilere

eşim le ailem arasında hiçbi sorun yok.aslında benle onun ailesi arasındada ama sanırım bu birazda mesafeli olabilmekle alakalı.

kaynanamıdan nefret ediyorum ama eşim benim ailemle çok iyi.bu işte bi tuhaflık yok mu

benimkinin Anasi Bir Tarafa Dünya Bir Tarafa Of offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

benim eşim benim aileme ve akrabalarıma çok saygılıdır ve sever.hatta akrabalarım eşime hiç laf söyletmez.bundun böyle efendi kocayı şımarıyorsun derler.eşim sadece aileme değil herkese saygılıdır.

eşimin ailesiyle anlaşamıyorum (kayınvalidem ve görümcelerim)kayın pederim ve kayınbiraderim zaten etkisiz eleman aslında eşimde farkında onların anormal olduklarının ama ben onları eleştirdiğimde asla onay vermez yani onun içinde iki ucu boklu değnek ne kapsın canım kocacım benim o çok başka benim ailemle arasıda ii

benim kaynanamda çok ters ve dengesiz bir kişi.bir bakıyorum bana karşı çok iyi gülerek samimi iyi niyetli konuşuyo ertesi gün aramızda kötü hiçbir olay geçmemesine rağmen bana ters davranıyo açıklarımı yakalamaya çalışıyo sürekli açıklarımı herkesin içinde söyleyerek beni aklı sıra aşağılamaya çalışıyo.NEDENSE BENİM ÇALIŞMAMI HAZMEDEMİYOR iyi bir mesleğim olduğunu ve rahat bir işte çalışmamı kaldıramıyorlar kaynanam eltim görümcelerim hepsi kıskanıyorlar ben onlara o kadar yakından davranmama onlara herkonuda yanlarında olup desteklediğim halde beni evlendiğimde itibaren bir türlü benimsemediler sadece benimsemiş gibi gördüler.bunun sebebi tek eşimle birbirimizi çok severek evlenmemiz ve hala bu sevgimizin devam etmesi onları rahatsız ediyor.eşimle akrabalarını evlendireceklerdi eşimde beni tercih ettği için yapıyorlar bütün bunları huysuz insanlar işte...

SİZLERİ DE KENDİ DERTLERİMLE SIKTIM KIZLAR AMA İÇİMİ DÖKTÜM İYİKİ VARSINIZ SİZLERLE TANIŞTIĞIM İÇİN MUTLUYUM İNŞAALLAH YÜZYÜZE TANIŞMA FIRSATIMIZ DA OLUR...

SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM SİZLERE:asigim:

X