Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Ultra Açıcı Saç Boyaları

merhaba :)ben silvia'nın bahsettiği ürünlerden,ultra açıcı dore kahveyi kullandım ve çok memnunum..daha ilk uygulamada güzel bir ton yakaladı,devam etmeyi düşünüyorum..ama şöyle birşey var tabi saçlarım kendi rengi olan koyu kestaneydi..

memnun olmana sevindim...bir tavsiyem daha olucak bu konuda..

anladığım kadarıyla senin saçını gözle görülür şekilde açmayı başarmış..
bu boyalar her ne kadar sadece saç boyası niteliğinde de olsa...dip boyanı geciktirebildiğin kadar geciktirmeni ve de tekrar yapacağın uygulamalarda ilk uygulaman kadar uzun tutmamanı tavsiye ederim..ultra açıcı olduğu için üstüste yapılınca ister istemez biraz yıpratıyor haberin olsun..

2. ve sonraki uygulamalarda dip boyası için yapılan uygulama yöntemini seç mutlaka....dipteki doğal saçlara uzun tut saçın diğer kısımlarında kısa tut süreyi
ben o konuda hata yaptım ilk boya gibi komple her tarafı 30 dk tuttum her uygulamamda.... 4. uygulamadan sonra saçlarım gözle görülür şekilde yıprandı..
yani sakın daha fazla bekleteyim daha fazla açsın düşüncesine kapılma..
ne kadar az işlem..o kadar sağlıklı saç demek

saçlarımı garnier marka boyanın kestane rengiyle boyadım kuzguni siyah oldu.evvelden koyu kumraldı.tavsiye ettiğin ultra açıcı 6.1 kullandım 1 ton kırıldı sanki o mavi siyah hali.bir ay sonra tekrar kullansam ultra açıcı 6.1 numaralı boyayı saçlarım çok yıpranır mı?

ben de bişey merak ediyorum ben o tonu istiyorum bahsettiğiniz ultra açıcı doreyi, yani en açık ton oluyo heralde o serinin, esmerim gidermi diye düşünüyorum, saçlarımın ışıl ışıl durmasını istiyorum, altın tozu dökülmüş gibi, ha bu arada 2 gün önce boyadım saçımı, karamel kumrala ama açması gerekti saçlarımı koyu kahve yaptı daha da.. üstüne o rengi boyasam nasıl olur acaba?

boyalı saçlarda işe yaramıyor bu renkler..benim saçlarım yarıya kadar kendi rengine gelmişti altlar da koyu kahve boyalıydı ben 6.1 i kullandım üstler çok güzel oldu aynı silvianın dediği gibi sarı sarı parladılar ama boya olan yerler hiç tutmadı yarı sarı yarı kahve oldu..ben de siyaha boyamak zorunda kaldım tek renk olsun diye senağlama

Arkadaşlar...önceden boyadığınız ve koyu bulduğunuz saçlarda bu boya işe yaramaz...boşuna işlem yaptığınızla kalırsınız..
konu başlığına da dikkat ederseniz doğal (yani boyasız) saçı koyu olanlara tavsiye niteliğinde açtım bu konuyu...

boyalı saçlarda işe yaramıyor bu renkler..benim saçlarım yarıya kadar kendi rengine gelmişti altlar da koyu kahve boyalıydı ben 6.1 i kullandım üstler çok güzel oldu aynı silvianın dediği gibi sarı sarı parladılar ama boya olan yerler hiç tutmadı yarı sarı yarı kahve oldu..ben de siyaha boyamak zorunda kaldım tek renk olsun diye senağlama

keşke tekrar koyulaştırmasaydın da alttaki önceden boyadığın ve koyu kalan kısmı kuaförde kestirseydin...öyle de tek renk olabilirdi..

tekrar söyleyim de yanılgıya düşmeyin arkadaşlar...ben bu boyayı saçı koyu renk olan ama doğal olanlara...yani boyasız olanlara tavsiye ettim...konu başlığıma da dikkat ederseniz, doğal saçı koyu olanlar için dedim..

cnm bende saçlarımı boyamk istiyorum ama kararsızım çünkü saçımda boyann doğal durmasını istiyorum saçlarım şuan baya kısa biraz daha uzasn loreal serisiyle tanışıcamyerimseniben yalnız sormak istediğim benm saç rengim kahverengi siyah gibide duruyo 6.1 düşünüyorum sende denemişsn aynı rengi tutturmam için aynı markadan 5.1 boyamama gerek var mı yoksa direkt bu rengi uygulayablrmiyim :)

cnm bende saçlarımı boyamk istiyorum ama kararsızım çünkü saçımda boyann doğal durmasını istiyorum saçlarım şuan baya kısa biraz daha uzasn loreal serisiyle tanışıcamyerimseniben yalnız sormak istediğim benm saç rengim kahverengi siyah gibide duruyo 6.1 düşünüyorum sende denemişsn aynı rengi tutturmam için aynı markadan 5.1 boyamama gerek var mı yoksa direkt bu rengi uygulayablrmiyim :)

canım anladığım kadarıyla senin saçın tam anlamıyla siyah değil..ama göremediğim için tam yorum yapamıyacağım..doğal saçın ışık vurunca sarı da yansıyor mu bilmiyorum
ama benim saçım simsiyah siyahlıkta mesela...ben 5.1 yaptım çok o kadar açmadı yine siyah göründü ama güneş vurunca üstleri sarı sarı parladı..
ama 6.1 daha da fazla yoğunlaştırdı bu sarı yansımaları...yoğun oluşu bazen rahatsız edici olabiliyor
eğer ki çok fazla yoğun yansıma yapmasın dersen 5.1 dene istersen..ama 5.1 çok fazla açmıyor..
6.1 de belki fazla açabilir ve doğal gözükmeyebilir...çünkü senin saçın benim doğal saçtan daha açıkmış zaten...göremediğim için 5.1 yada 6.1 kullan diye kesin birşey diyemiyorum canım

canım anladığım kadarıyla senin saçın tam anlamıyla siyah değil..ama göremediğim için tam yorum yapamıyacağım..doğal saçın ışık vurunca sarı da yansıyor mu bilmiyorum
ama benim saçım simsiyah siyahlıkta mesela...ben 5.1 yaptım çok o kadar açmadı yine siyah göründü ama güneş vurunca üstleri sarı sarı parladı..
ama 6.1 daha da fazla yoğunlaştırdı bu sarı yansımaları...yoğun oluşu bazen rahatsız edici olabiliyor
eğer ki çok fazla yoğun yansıma yapmasın dersen 5.1 dene istersen..ama 5.1 çok fazla açmıyor..
6.1 de belki fazla açabilir ve doğal gözükmeyebilir...çünkü senin saçın benim doğal saçtan daha açıkmış zaten...göremediğim için 5.1 yada 6.1 kullan diye kesin birşey diyemiyorum canım

ışık vurunca kestane kahve gibi duruyorr tabe daha az yoğun ışıklı ortamlarda siyah sarı parlamasndan şikayetçi olmam

slm cnm benim doal sac rengim orta kumral we üstlerinde balyaj olarak bikac paket sarı platın tonu war ama heryerde deil senelerdir hep üstlerine bikac paket attırıorum aslında acık renkler cok ii gidior bana sarı olarak tenim de beyas senin dedigin hangi tonu kullanabilirim cnm biras farklılık olsun die kendi saclarımın rengi sarı bi ton acıcı olarak kullanırsam hangisini önerirsin cnm tsk ler

Arkadaşım benimde dip boyam geldi de geçiyo bile napayım karar veremedim.Geçenlerde boyalarla ilgili bir yazı okudum (amerikada yasaklandığını aralıktan itibaren satışlarının durdurulacağı yazıyordu)sonra vazgeçtim yaptırmaktan bizde niye hala satılıyo anlam veremiyorum, madem bu kadar zararlı.Ben karar verdim bitkisel olanlarını tercih edicem,göz göre göre kendimize neden zarar verelim kiii...

Merhaba,

Bu konuda cok kesin ve yasal bir bilgi olmamakla birlikte; 3 ay oncesine kadar Kanada'daydim. Orada boya Loreal de dahil olmak uzre hepsi satiliyordu. Boyalar satistan kaldirilacak vb birsey hic duymadim. Eger ABD de yasaklaniyorsa emin olun Kanada daha once yasaklar.

merhaba kızlar yardımcı olursanız çok sevinirim benim saçlarım kumral renkti geçen sene bu aylarda bal rengine boyattım ama yakışmadı sonra koyu kestane kendim boyadım rengi kapattım tabi koyu renk yıkandıkça aktı ve ben sürekli koyu kestane boıyamaya başladım saçlarım uzadıkça da şu anda omuz hizamdan aşağıda kalıyor uçlara yakın yerleri ve orta kısımları kestane rengi uçlar siyahlaştı dipler de kendi rengi tam üç renk var :1shok::1shok: ne yapmalıyım nasıl açacağım kestirmek istemiyorum çünkü 8 ay sonra düğünüm var ben açık renk istiyorum kuaföre sordum siyahtan başkası kapatmaz dedi kimiside çok yüksek ücretler söyleyerek zamanla açacakjlarını belirttiler ama buna maddi olarak imkanım yok n eyapmalıyım hangi boyayı tavsiye edersiniz yada kestirsem mi en azından siyahları gidene kadar???:uhm::a015:

ben 6.3 aldm ama henüz kullanmadm saçımn biraz daha uzamasını bekliycem boyayı ne kadr süre saklayabilirm bilen var mı???
boya herkeste aynı sonucu vermiyor vermeyenler için aynı boyadan sürekli kullanması gerektğini duymştm arkadaştan doğruluk payı varmıdr...?CADIARZU

Bilgilendirdigin icinn tesekkürler Silviacim. Tam böyle bir ürün ariyordum.

evet bende 2 yıl once kullanmıstım .bu boya doğal olan sacı cok daha guzel acma ozellığıı sahıp.ben dore rengını kullanmıstım.va yaz ayında super olmustuu...altın gıbı parlayan saçlar ...muhtesşemdi..

bende dore aldm doğal saç rengin ne??? inş bende de istediğim sonucu verir kutunn üzernde gösterilen rengn aynısı olsa süper olcak hafif sarı parlayan saçlarrr kendi saç rengm koyu kestane...

boya olan koyu kahve saçı da acaba bikaç ton açar mı bu set????:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

ben loreal in ultra açıcı sersinden kullamak istiyorum saç larım saı balyajdı koyu kahveye boyattım şimdi şimdi biraz açıldı aralarda kahveler var ssaçımın rengini açmak istiyorum biraz uçalını hangi tonu güzel durur tavsiyelerinizi bekliyorum.

ultra açıcı dore kahveyi melez bir arkadaşım kullandı harika oldu herkese öneririm

X