Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Ultra Açıcı Saç Boyaları

saçınız açık tondaysa ultra açıcılı boyaları kullanmayın tahminen en açık ton sarıyı yüksek volumlu oksdasyon kremi ile beraber koyup koyu saçıda ancak kahve tonuna kadar açabileceği için bu adı vermişler saçlarımda golge vardı dipten çıkanlarda vardı komple boyadım küllü kahve ile sarılar yeşile dondu açık renkler koyulaşmadı dibi ise guzel bi kahve oldu koyu kahve ve kahve rengi saça uygulayın derim.

arkadaşlar benim saçım koyu kako rengi üzerinde loreal köpük boya saf kestane var bu benim saçımıda daha açık kestane yaparmı sizce lütfen cevap yazın

slm kızlar saçlarımda gölge vardı koyu sarıya boyadımmm.. sonradaaaa çikkolata kahveye.. 4-5 yıkama yaptım şuanda saçalrımın dipten 4-5 cm kadarı daha koyu uçlarsa kumralll .. ben 6.1 yapsam nsl olur acaba:KK43: pişman oldum çikolata kahve yaptıgıma:KK43:

geçen hafta loreal ultra açıcı 6.1 ile boyadım saçımı ve sonuç gerçekten çok güzel oldu..doğal saçta oldukça etkili bir boya..

kızlarXgeçenlerdeXçarşıyaXgittimXlorealXultraXaçıcıXdoreXkahveXbulamadımXbendeXlorealX6.30XbademXkahveXalıpXevdeXboyadım sonuçXtamXistediğimXgibiXolduXherkeseXtavsiyeXederimXfotoXekliyorumXrenginiXgörebilirsiniz.öptm bye $Ft.-0115.jpg $Ft.-0112.jpg $saç..JPG

X