Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Ultra Açıcı Saç Boyaları

boya kutusunun üstünde doğal saçlar için mi yazıyo ki anlamadım...boyalar öyle ayrılıyo mu boyalı boyasız saç diye....elinde bu setten olan bakıp cevap yazarsa memnun oluruz arkadaşlar......a.s.a.s.

evet kızlar "ben aldım" diyen arkadaşlar boyalı saçlara mı yaptılar yoksa kendi saçlarına mı...kutunun üstünde boyalı saça uygulanmaz diye bişey yazıyor mu??a.s.

hatta rengi yani önceki rengi kolestonun çikolata kahvesi ile boyamıştı ama çikolata kahve olmamıştı sonra lorealin ultra açicı dore kahvesini aldı kullandı hatta ilk kullanımında beyoncenin saçının rangi gibi oldu tam çok tatlı bir kahve oldu arkadaşım da melez rengi harika durdu

kızlar benim saçlarım koyu kumral hiç boya kullanmadım ama saçlarımı yıpratmadan vede çok abartılı olmadan açılsın istiyorum açık kumral mesala acaba ne yapmam gerek fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

ya arkadaşlar benim saç rengim koyu kestane siyah gibi doğal saç rengim açmak istiyorum bu renklerden hangisi güzel gider tenim beyaz ama o kadar açık değil ayrıca kaşlarımda siyah onları napmalıyım???

bu üç setten hangisinin rengi güzel kullananlar varsa renk hakkında bilgi verebilirlermi lütfenn:)

bu üç setten hangisinin rengi güzel kullananlardan renk hakkında tavsiyeler lütfen:)

arkadaslar benım saclarım hıc aynı renk olmuyordu bırkac renk karısık oluyodu sacım bende lorealın boyasını denedım ve sonuc mukemmel kuafore boyatıp aynı rengi tutturamadıgım saclarım suan aynı renkte ve saglıklı gorunuyor sac rengımde acıldı tavsıye ederım.

süper bi haber oldu bu...alıp deniycem bi tutamıma işe yararsa bütün yapabilirim... alışık değilim bu kadar koyu saça çünküü:)a.s.a.s.

Boyalı saçlara da olmasına çok sevindim koyu renk saçı seviyorum da sıkılıp doğal rengime benzer bi dönmek istersem tam istediğim türden doğal rengim 5.1'e benziyor ona boyarım sıkılınca:dance::dance:

arkadaslar benım saclarım hıc aynı renk olmuyordu bırkac renk karısık oluyodu sacım bende lorealın boyasını denedım ve sonuc mukemmel kuafore boyatıp aynı rengi tutturamadıgım saclarım suan aynı renkte ve saglıklı gorunuyor sac rengımde acıldı tavsıye ederım.

kaç numarasını kullandın bu setin rengi nasıl oldu:uhm:

Boyalı saçlara da olmasına çok sevindim koyu renk saçı seviyorum da sıkılıp doğal rengime benzer bi dönmek istersem tam istediğim türden doğal rengim 5.1'e benziyor ona boyarım sıkılınca:dance::dance:

bence de canım 5.1 en doğalı gibi gözüküyor...bence de çok hoş bi renk...yerimsenibenyerimseniben

Kızlar Loreal'in ultra açıcı saç boyalarının kullanma talimatında boyalı saçlara uygulanmaz diye bişey yazmıyor yani boyalı saçlarada kullanılabilir,böyle bi efsane var nerden kim çıkardı bilmiyorum,sizde dikkatlice okuyun görceksiniz arkadaşlar:kahve:

5.1 çok koyu kalmasın sonra saçımızı boşuna boyamış olmayalım en uygun hangi renkse onu bulup boyamak lazım ama bende çok kararsızım hiç bir fikrim yokkafamçokkarıştıparfümeriye gidip kutuları yakından inceliycem artık tabi bide önerilerinizfisfisfis

Kızlar Loreal'in ultra açıcı saç boyalarının kullanma talimatında boyalı saçlara uygulanmaz diye bişey yazmıyor yani boyalı saçlarada kullanılabilir,böyle bi efsane var nerden kim çıkardı bilmiyorum,sizde dikkatlice okuyun görceksiniz arkadaşlar:kahve:

evet nerden çıktı bu doğal saçlar içindir meselesi bende anlamadım...sonuçta saç boyalarıyla aynı içinde onunda oksidasyon var boya var tıpkı diğer normal saç boyaları gibi...neden boyalı da kullanmasın ki diğer boyalar gibi anlamadım bende canım ya...fisfisfisfisfisfisa.s.

ya arkadaşlar bn yazın sçlarımı bu 3 renkden birini uygulamak istiyorum doğal saçım hiç boyamadım rengi koyu kestane siyaha çalan bir renk tenim beyaz kaşım zaten siyah npıcam hangi boyasını önerirsiniz doğal dursun istiyorum

X