Cilt Bakımı Ürünleri Olay kremlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Slm.. kipa da varmış galiba.. fiyatlarıda 11.90 ytl diyolar.. ayrıca kullanan varsa bize bilgi versin kimse bişe yazmamış.. sengözlerimebaksanab

bende olayın yıkama jelini , toniğini , gece ve gündüz nemlendiricilerini birde göz çevresi için kreminimi aldım , komple set oldu yani napim biraz düşkünüm böyle şeylere ..yerimseniben

genel olarak hepsinden menunum ,
yıkama jeli peelingli aynı zamanda güzel temizliyor . toniğide yıkama sonrası sürüyorum gözeneklerim çok görünüyordu , bende epey işe yaradı ve sıkılaşma hissediyorum gerçekten.
kremlerde parfümsüz ve bence iyi nemlendiriyorlar .
göz çevresi kremide iyi nemlendiriyor , tavsiye ederim , hem fiyatlarıda gayet makul ,

ya zaten en pahalısıda bunlardan fazla etki etmiyor inanın bana , çok marka kullandım ben sonuçta hiçbiri sihirli değnek değil a.sa.sa.s

Ben sadece toniğini almıştım. İçinde bir sürü kimyasal madde ve parfüm var. İrlanda da üretilmiş. Yani değişen bir şey olmadı. Şu evde yapılan maskeler çok daha iyi arkadaşlar.

Ben olayın temizleme sütü, toniği ve nemlendiricisini kullanıyorum, kokusuz ve alkolsuz olmasından memnunum

ben olayın gündüz(kayısı özlü) ve gece kremini kullanıyorum...ayrıca çitf taraflı makyaj temizleme mendilinide kullanıyorum aynı zamanda tırtıklı oln tarafı peeling yapıyor ve siyah noktaları temizliyor diğer tarafı ise makyaj temizliyor.

ben olay'in spf 15 olan yüz losyonunu kullanıyorum cildim hafif yağlı karma bir cilttir bu ürün tüm cilt tiplerine uygun ve sivilcelenme yapmıyor losyon haricinde krem şeklinde olanı da var ama sanırım o daha kuru ciltler için. güneşten de koruduğuna kesinlikle inandım geçen gün pikniğe gittik kollarıma güneş koruyucu sürmemiştim hemen yanmış ama yüzümse gayet iyiydi hiç renk değiştirmemişti şaşırdım .a.s

merhaba arkdşlar bende olay yüz temizleme jeli ve tonik aldım ama bana yaşla ilgili bir şey söylemediler.yani yaşıma göre almadım sizce bir prob olur mu?ve çok güvenilir bir yerden almadığım için soruyorum internet sitesinde ki görünümleri değil.sahte olma ihtimali var mıdır :)

Olayın hemen hemen her ürününü yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum.
İnanın o kadar çok ürün kullandım ki.Loncome de bunlara dahil.
Ama olay kadar güzeli yokmuş.
Çok çok memnunum.
Keşke daha önce keşfetseydim.Asıl benim krem setim buymuş.

ben de kuruciltler için temizleme sütü tonik ve nemlendiricisini kullanıyorum memnunum.

bendemi alsam bu olay kremi ya inanın bu kremler konusunda kafam çok karışık ne yapacam bilmiyorum

slm canım. benim cildim karma, olay ın15 spf gündüz losyonunu kullanıyorum, 2. kutusuna başladım, çok fazla yağlı değil, çok güzel koruyor ve nemlendiriyor, inan Mersin in iklimine en uygun nemlendirici diyebilirim hafif bir yapısı var...fazla pahallı da değil 19 ytl...diğer ürünlerini kullanmadım bilmiyorum bu bana yeterli geliyor...

Son düzenleme:
slm canım. benim cildim karma, olay ın15 spf gündüz losyonunu 4 aydır kullanıyorum. çok fazla yağlı değil, çok güzel koruyor ve nemlendiriyor inan Mersin in iklimine en uygun nemlendirici diyebilirim hafif bir yapısı var...diğer ürünlerini kullanmadım bilmiyorum bu bana yeterli geliyor..
söylemekten bıktım ama inan bende çok para harcadım dermokozmetiklere özellikle eczanelerde stılan ürünlere yüzümü ya çok kuruttu yada çok yaglandırdı dün baktım olay markasına nemlendiricisi çok hafif geldi ne bileyim karar veremiyorum yaglandırmadan nemlendirsin yeter birde temizleyici toniginide kullandınmı teşekkürler

hayır sadece nemlendiricisini kullandm. tonik filan kullanmak istemiyorum. ciltle çok uğraşılmasına karşıyım. yağlanma konusunda da endişen olmasın çok hafif dediğim gibi..

yazdıklarını okudum bir abla olarak dayanamadım cevap yazdım...
çok teşekkür ederim ben zaten tonik yerine rosensenin gül suyunu sürüyorum ama nemlendirici kremim yok acil almalıyım birde olay kremin hangi serisini kullanıyosunuz yaglandırmayn hafif gelen hangisi

anladım canım özel msjını okudum inan yüzüm okar kötü olduki artıkbende ne kullancam bilmiyorum şaşırdım

bi olay kullanmadığım kalmıştı en kısa sürede alıcam bnde yüz temizleme jelini fln
aslında clinique kullanıyorum bi yıldır ama kurutmaya başladı zaten ürün değişkliği yapmak şart bi süre sonra tepki vermiyor ürün saçmalamaya başlıyor :sm_confused:
bnmde sorunum bi kaç sayfa önce yazmış bazı arklar t bölgem sadece yağlı çene tarafımda sivilceler çıkıyor kocamn oluyorlar kuruyup yara oluyolar sonrada anlamdım gitti cildi kurutmamak için günde bi kez yıkıyorum bu sefer vıcık vıcık yağlanıo iki kez yıkayıncada kuruyor nemlendirici sürüyorum oda pek fayda etmiyor bütün iyi markalrı denedim bnde çoğu yarım yarım duruyor olay deniyim bide... bnm gibi sorunu olupda olayla mutlu olan arkadşlar var mı çıldırıcam yoksa tek tük çıkıyor sivilcelrim ama oda mutlaka yara oluyor temizleme jeliylede cildi yara olan bi ben varımdır heralde :çok üzgünüm::dance:

X