Cilt Bakımı Ürünleri Olay kremlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bende bunun mendilini kullanıyorum üzerinde 7 anti agint falan yazıyor sanırım peeling etkisi oluyor ben makyajımı çıkartıyorum bununla başka ne etkiis vra bilmiyorum..bir arkadaş bir yüzü ile temizliyor bi yüzü ile peeling yazıyor ama ben hiç dikkat etmedim o özelligine hangisi bu?

ben olay ın göz çevresi kremini kullanıyorum...henüz memnunum ya da değilim diyemicem...ama çok övüyor kullanan arkadaşlarım...

benim de cildim yağlı.eczanedeki bir adam siz kesinlikle su bazlı ürünler kullanın dedi.ben de haftasonu özellikle makyaj altına kullanabileceğim su bazlı bir nemlendirici almak istedim.olay in bu ürününü aldım.indidirm varmış.11 liraya aldım.kadın çok met etti.2 tane aldım ve yanında bir de çok güzle bir makyaj çantası verdi.henüz kullanmadım.daha önce denemediğim bir marka.kullananlar varsa memnun kaldınız mı?

Dün eve doğru giderken ööylesine bir kozmetik firmasına girdim bakınayım biraz diye.sonra dudak üstü ve çene kısımlarında ciltte pullanma olduğundan krem sorayım fiyatları nasıl diye merak ettim.Olay ın ürünlerinden bahsetti bayan,ben kremle ya da tonikle makyaj silmeyi sevmediğimi, yıllardır dove sabunla bu işlemi yaptığımı söyledim tabii kurur cildinn dedi bana ve yüz yıkama jeli, tonik ve pullanma için de gündüz kremi verdi.dünden beri cildime dokunmak o kadar keyifli ki zemuszemus akşam da önce yüz yıkama jelini kullandım gözümü yakmadan yüz yıkadım ilkkez sonra tonikle sildim anaamm yüzümü yıkamama rağmen nası iştir anlamadım pamuk kirliydi.sabah ta kremimi sürdüm oohhh missss opuyorumnanaktan

ben de olayalmak istiyoruma ama daha önce de ayrı bir konu açarak sormuştum; hem antiaging etkisi hem de güneşten koruma etkisi olan ürün istiyorum...Olay'da var mı acaba? Regenerist serisi 50 yaş üzeri için demişti bana satıcı...sonra tekar araştıramadım...

ben 3 yıl önce tesadüfen nemlendiricisini aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. birçok pahalı markalar da dahil nemlendirici kullandım benim için en iyisi olay oldu.çünkü sadece sürünce nemlendirmiyor cildimin nemini düzene sokuyor.birde yüz yıkama jelini kullanıyırum çok memnunum onsuz yapamam diyebilirm.bir de not eklemek istiyorum filiz akının yazdığı bi kitabı okumuştum oda olay in totel effect serisinin yüz yıkama jelinin dünyadaki en iyilerden olduğunu yazıyordu. malum yıllarca amerikada yaşadı.....

benim ananem ve teyzem kullanıyorlar ve acaip memnunlar.hatta annemin arkadaşlarından da duyuyorum ama hepsi 40 yaş üstü..belki orta yaş için daha etkilidir bilemiyorum

bir ara digitürkte jennifer lopez in kardeinin programı vardı.güzellik üzerine.bir ara evinde çekim yapıldı.onun banyosunda bu total effect miydi tam adı o ürününden vardı.

Dün Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı gündüz-gece kremini aldım. Ama burada yazılanlara göre 40 yaş üzeri için uygunmuş. 33 yaşındayım. Tereddütte kaldım şimdi kullanmasam mı acaba sorun yaratır mı?

ben de peeling temizleyici tonik ve nemlendiricisini aldım
memnunum alnımdaki küçük küçük sivilcelerim bayağı geçmeye başladı

arkadaşlar benim cildim aşırı hassas o kadar çok ürün denedim ki hiç fayda görmedim avene toleranse extreme bile yaramadı düşünün artık. en son sea beauty aldım berbet tavsiye etmem ve çok pahalı bugünde olay total effects 7 nin gündüz parfümsüz nemlendiricisini ve yüz yıkama jelini oldum peeling gibi hafif pütürlü ve hiç köpürmüyor. az önce kullandım yumuşacık yaptı inşallah iyi gelir bir kaç gün kullandıktan sonra tekrar yazarım :KK34:

ben yurt disinda yasiyorum türk kanalinda reklami gördüm sans eve bir reklam geldi bu krem vardi ama ismi burda olaz ayni oldugunu kutusundan anladim total effects 7 ayni isim kutusu ayni ismi olaz olunca süphe etmistim ama ayni ,nemlemdirisini ve göz alti kremini aldim insallah bir faydasi olur en azindan 25 yas üstü olarak baslamak istiyorum..total effects 7 ben krem oldugunu anlamadim cok dikkatli bakmadim ama tester seyinde fondeten gibi koyu bir kivamdaydi bu ne ise yariyor bunuda alayim mi diye tereddüte düstüm birde gece kremini düsünüyordum ne yapayim hangisini alayim..fiyatida nemlendiriciyi 10 euro göz alti kremide 13 euroya aldim

Dün Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı gündüz-gece kremini aldım. Ama burada yazılanlara göre 40 yaş üzeri için uygunmuş. 33 yaşındayım. Tereddütte kaldım şimdi kullanmasam mı acaba sorun yaratır mı?

selam patafix,

ben 32 yaşımdayım ve son 4 aydır bu kremi gece gündüz kullanıyorum, çok da memnunum. cilde çok güzel bir parlaklık veriyor ve yumuşatıyor. cildine iyi geldiğini resmen hissediyorsun. normalde karma ve kırışıksız bir cildim var, ancak kışın kuruyor ve bir desteğe ihtiyacım olduğunu hissediyorum bu yüzden bu kremi tercih ettim. en ufak bir sivilcelenme de yapmadı bende... en ufak bir rahatsızlık olsaydı cildim kesin sivilce çıkartırdı veya kırmızı kırmızı kabarırdı benim eminim...

yaşa bağlı krem mantığına pek inanmıyorum, 40ımızda kırışıklarımız çıktıktan sonra düzleştirmek için bunları kullanmaktansa önlemek daha mantıklı gibi geliyor bana. piyasadaki en yüksek peptid içeriği de bu kremde olduğundan bunu tercih ettim. havalar ısındıkça büyük ihtimalle gündüz için ağır gelecek ve bepantene döneceğim, bunu da sadece gece kremi olarak kullanmaya devam edeceğim diye tahmin ediyorum. bir dene bence, verdiği hissi beğenirsen ve sana da benim kadar iyi gelirse kullanmaya devam et derim :87:

Son düzenleme:
olay kremin fiyatlarını biliyormusunuz.bilen varsa yazsın:92:

yağsız jel kremleri 12 liraydı en son aldığımda. göz temizleme kremi de 11 veya 13 liraydı. her bütçeye uygun kremleri var olay in. 30liraya 70 liraya da kremleri var. ama ben yağlı cilt olmama rağmen jel kremle bi kuruluk yaşamaya başladım ve toniğine geçtim o da 10 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.

Kizlar bede bugun Olay double action normal/kuru ciltler icin gece ve gunduz kremi + day fluid makyaj oncesi nemlendiricisini aldim. Cildim cok kuru ne kullandiysam fayda etmedi hatta kimileri kucuk kucuk sivilceler yapti ayni anda kas aralarim burnumun cebresi pul pul doktu. Garnier kullandim bir sure oda cok iyi degil ama idare ediyor. Bir arkadasim bu kremi tavsiye etti ama o yagli ciltler icin olanini kullaniyor. Ne dersiniz , kulanip memnun kalanlar var mi ?

ben de annem için almayı düşünüyorum. kadın yüzyıllardır nivea kullanıyor artık değişiklik lazım :)
total effects serisinin ona göre olduğunu düşünüyorum ama yine de kararsızım.
bu konuda fikri ve bilgisi olan arkadaşlar bana yardım edebilirler mi acaba?

X