Cilt Bakımı Ürünleri Olay kremlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Amorous

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
143
2
37
arkadaşlar yeni bi kozmetik markası duydum "olay" kullanan var mı?Macfaxtor getirmiş yurt dışından ürünü yeni bi ürün olduğu için ,Ben almayı düşünüyorum ama önce bi fikirlerinizi alıyım dedim :)

cnm bildiğim kadarıyla olay abd de oldukça popüler bir marka fiyatları da uygun.ben layın göz çevresi jelini kullandım ve göz makyajı temizleme kremini kullanyorum.ikisinden de memnun kaldım.özellikle makyaj temizleme kremi grçekten gözlerimi tahriş etmeden btn makyajımı temizliyor.yurt dışındaki sitlerde okuduğuma göre spfli kremleri çok seviliyor.istersen özelden link veririm sen de bakarsın cnm,sonuçta bence gzl bir marka:icecream:

olay aslında daha önce de var olan bir markaydı hayır nerden biliyor ki bu kız diiceksiniz çünkü halam seneler önce kullanıyordu:) sonra türkiye ye gelmemeye başladı şimdi yine piyasalarda ve halam hala kullanıyor..ben de denedim gayet güzeller annem de toniğini kremini ve temizleyicisini almış yanında olay ın çok güzel bir makyaj çantasını hediye etmişler..yani ha bire bir kampanya var onu alırsan bu bedava yok bunu alırsan o %5o indirim falan..öyle işte:)bence gayet iyi bir marka bir yanlışını görmedik henüz :)

bir de olay ın çok güzel bir mendili var bir yüzü makyaj temizliyor diğer yüzü peeling yapıyor galiba...çok ilgimi çekmişti o da kampanyada mıydı neydi:)

bir de olay ın çok güzel bir mendili var bir yüzü makyaj temizliyor diğer yüzü peeling yapıyor galiba...çok ilgimi çekmişti o da kampanyada mıydı neydi:)

evt cnm o bnm de dikkatimi çekti,hem tmzliyor tonikliyor hem de ölü hücrelerden arındırıyormuş.çok pratik bir ürün,üstelik cilt tiplerine göre de var:1rolleyes:

bendede yüz temizleme jeli,makyaj temizleme mendili ve gece gündüz kremini kullanıyorum çok memnunum fiyatlarıda uygun

valla süpersiniz hemen yorumlar geldi :) Tamam kararımı verdim alıcam benimde hoşuma gitmişti ama genede bilgi alıyım dedim.Bende Göz temizleme jeli ve nemlendiricisini alıcam bakalım benim cildime nasıl etki edecek :) Teşekkürler hepinizeee

önceden de vardı canım,geçen sene miydi neydi,krem arıyodum bi yerde,satıcı kız olayın kreminden satmaya kalkmıştı da almamıştım hiç duymadım diye,alsaydım iyi olur muydu bilmiyorum.Yani vardı eskiden de.

kızlar olay max factor u türkiye ye getiren procter gamble firması tarafından 1,5 yıl önce ülkemize getirildi.dünyada 50 milyon bayanın kullandğı bir cilt bakım markası (amerika da özellikle total effect serisi ödül aldı)fiyatlarıda içeriğine göre uygun tavsiye ederim

ya kızlar türkiyenin her yerinde varmı ? almak istiyorum fakat nerede satıldğını biimiyorum...yok mu bilen acaba ?:çok üzgünüm:

ya kızlar türkiyenin her yerinde varmı ? almak istiyorum fakat nerede satıldğını biimiyorum...yok mu bilen acaba ?:çok üzgünüm:

canım carrefourlarda , boynerlerde var ayrıca olayturkiyenin sayfasına girdiğinde orda da bulabilirsin sana en yakın yeri :)

Ben yeni kullanmaya başladım ve çok memnunum ayrıca hediye veriyorlar mesela ben ışıltı veren nemlendirici yüz kremi aldım yanında gece kremi verdiler bide temizleme mendillerinden aldım onunda yanında kozmetik çantası verdiler gerçekten güzel ürünleri tabi cildine en uygun olanı al uzman kıslara danış onlar yönlendiriyorlar.

canım carrefourlarda , boynerlerde var ayrıca olayturkiyenin sayfasına girdiğinde orda da bulabilirsin sana en yakın yeri :)

Ben yeni kullanmaya başladım ve çok memnunum ayrıca hediye veriyorlar mesela ben ışıltı veren nemlendirici yüz kremi aldım yanında gece kremi verdiler bide temizleme mendillerinden aldım onunda yanında kozmetik çantası verdiler gerçekten güzel ürünleri tabi cildine en uygun olanı al uzman kıslara danış onlar yönlendiriyorlar.
çok sağolun kızlar....dediğiniz yerlere bakıcam..izmitte maalesef her ürünü her yerde bulamıyorum...bu ürünleri de ilk defa duyduğum için satış noktalarını tahmin edemedim..teşekkürederim...

bir krem nerede olabilir sizce kozmetikçilerde büyük marketlerde kolaylıkla bulunur.yani böyle soruları anlamıyorum kusura bakmayın arkadaşlar...
sen anlamamaya devam et kuzum..keyfimizden sormuyoruz elbet vardır bir sebebi...açıklama yapmıyacağım daha fazla çünkü anladım ki sorun senden kaynaklanıyor.

bugün aldım olay kremlerini..hassas ciltler için olan serisini nemlendirici ve yüz yıkama jelini ve annem içinde yüzyıkama jeli ve nemlendirici aldım (30 yaş üstü olanları)..fiyatlar oldukça uygun gerçekten..bu akşam başlıcam kullanmaya ..umarım faydasını görürüm kızlar ya...gelişmelerden haberdar ederim..a.s.

arkadaşlar benim cildim çok sinir ya svilcenin tam biri kuruyo diğeri çıkıyo mutlaka bi tane büyükçe bi sivilce oluyo çok yağlı da değil karma bi cildim var hatta bazı bölgeleri çok kuru yinede kurtulamıyorum yüztemizleme jeli kullandım akneler için olanından hiçbir etkisini göremedim kuruyuncada lekesi kalıyo nemlendirici kullanamıyorum bu yüzden daha fena olur diye :KK43:(

merhabalar,fiyatları ne acaba,bilen biri var mı?bide sivilcelere ve izlerine iyi geliyomu acaba?şimdiden teşekkürler

arkadaşlar benim cildim çok sinir ya svilcenin tam biri kuruyo diğeri çıkıyo mutlaka bi tane büyükçe bi sivilce oluyo çok yağlı da değil karma bi cildim var hatta bazı bölgeleri çok kuru yinede kurtulamıyorum yüztemizleme jeli kullandım akneler için olanından hiçbir etkisini göremedim kuruyuncada lekesi kalıyo nemlendirici kullanamıyorum bu yüzden daha fena olur diye :KK43:(

aynen benim gibi:KK43: ne yaptıysam kurtulamadım.bişeyler bilen nolurr söylesin.

X