Adet sancılarını hafifletmek için doğal yöntemler

1

1_sen

Ziyaretçi
Malzemeler: 1 adet limon, 1 tatlı kaşığı tarçın ve 1 tatlı kaşığı bal

Yapılışı:Sıktığınız limonu 1 bardak sıcak suyla karıştırın. Bu karışımın içine tarçın ve balı da ekleyerek öğün aralarında 2-3 kere sıcak olarak için.

adet sokturmek icin ahududu cayi sanirim iyi geliyormus.

arkadaşlar biliyorum her şeyin doğalı iyi. Ama başlığı görünce yazmadan edemedim. Bir yazıda okumuştum; adet başlamadan bir kaç gün önce e vitamini alınmaya başlanır ve adet süresince devam edilirse ağrılarda belirgin azalma olduğu yazıyordu. Arada bazı aylar unutuyorum ama bu ay dahil olmak üzere normalde yattığı yerde kıvranan,sabah akşam ağrı ilacı alan(ki yakında bağışıklık kazanmaktan korkuyordum) ben, son derece stresli bir dönem geçirmeme rağmen sadece bir adet ağrı hapıyla bu adet dönemini noktalamış oluyorum. E vitamini-yumuşak kapsül şeklinde satılıyor. Bu arada dahiliye dr uma danışmıştım, onay alıp öyle kullanmaya başlamıştım. Bu kulüpte yeniyim ilaç adı vermek yasak mı değil mi bilmiyorum o yüzden yazmıyorum. Ağrısız günler dileğiyle...

arkadaşlar yarım demet maydanoz ve 1 subardağı suyu kaynatın ve için
yarım saate kalmaz ağrılardan kurtuluyorsunuz.
özellikle benim gibi hap kullanmaya yanaşmayanlar için mükemmel bir çözüm
şiddetle tavsiye ediyorum
test edildi onaylandı
bide ayaklarınızı sıkı tutun yerimseniben

Eğer ciddi bir rahatsızlığınız yoksa,vereceğim formül hem sağlıklı hemde kolay.
biraz bal ve çörek otunu macun yapın ve yiyin.üzerine kurutulmuş papatyadan bir bardak suya bir tutam şeklinde normal çay yapar gibi yapıp demleyin.için ve sağlıklı kalın.çok eski bir bitki kitabımdan sizlere aktardığım bu bilgiyi kendim denedim,yararını gördüm. Tabi jinekoloğumun özel bir tavsiyeside var:Kafanızdakileri atın:sm_cool:

Teşekkürler gerçektena.s.
Bu kurutulmuş papatya, aktarda satılır değil mi:uhm:

rica ederim arkadaşlar,boşunamı demişler kadın dayanışması diye :))
kurutulmuş papatya aktarda satılıyor.ama alırken çay olarak içeceğim diye belirtin.çünkü 2 çeşidi var.diğeri saçlara sürülüyor.sağlıkla kalın

bal ve çörek otu karışımını kalp ağrısı için içiyorum çok faydalı papatya çayının antiseptik özelliği sayesinde hem rahatlatıcı hemde iltihaplara ve mikroplara karşı etkisi büyük,diş ağrısı boğaz ağrısı çekenler gargara yapsın,poşet çayının poşetlerinide gözlerinin üstüne kompreks yapsın,

geçmiş olsun huli81,kafandakileri dağıtabilirsen benim çay formülü işine yarayabilir.yoğun stres yaşadığımız için hayatımızda meydana gelen aksaklıklar ister istemez bedenimize yansıyor ve vücudumuzdaki hassas nokta neresiyse orası aksamaya başlıyor.

merhaba.benimde hormonlarımda düzensizlik olduğundan problem oluyor.ilaç içmemek için Hayıt isimli otu aldım.onun hormonları düzenleyici etkisi var.troid sorununuz varsa belki iyi gelir.

merhaba.benimde hormonlarımda düzensizlik olduğundan problem oluyor.ilaç içmemek için Hayıt isimli otu aldım.onun hormonları düzenleyici etkisi var.troid sorununuz varsa belki iyi gelir.
tesekkürler o otu kaynatmammı gerekio nasıl içiçem adet düzenlemiki canım..

arkadaşlar bu tür durumlarda civanperçemide çok işe yarıyor hem adet görmüyorsanız görmenizi sağlıyor hemde düzenli kullanımlarda adet günlerinizi ve miktarını düzene sokuyor. ben, kardeşim ve iki arkadaşımız denedik hepimiz de uzun yıllardır bu durumdan müzdariptik. çok düzensiz oluyodu artık böyle bir derdimiz kalmadı artık ağrıda yaşamıyoruz.

arkadaşlar bu tür durumlarda civanperçemide çok işe yarıyor hem adet görmüyorsanız görmenizi sağlıyor hemde düzenli kullanımlarda adet günlerinizi ve miktarını düzene sokuyor. ben, kardeşim ve iki arkadaşımız denedik hepimiz de uzun yıllardır bu durumdan müzdariptik. çok düzensiz oluyodu artık böyle bir derdimiz kalmadı artık ağrıda yaşamıyoruz.

haklısınız ama hamilelik riski olabileceğini düşünüyorsanız kullanmamalısınız.bu bitkinin düşük yapma riski var.

bu papatya çayını illa aktardan mı almamız gerekiyor ya hani su marketlerde satılan papatya cayı olmaz mı bana acilen lazım da 2 aydır adet olmuyorum ben :KK43::KK43:

olur tabi.ama aktardaki daha güçlüdür.çünkü işlem görmüyor,sadece kurutuluyor.troidinize baktırdınızmı? hormonal bir dengesizlikmi yoksa kist ihtimali var olabilirmi?2 ay uzun çünkü.doktoruda ihmal etmeyin.

merhaba,
bir tavsiye de benden;
hayıt tohumu nu yarım tatlı kaşığı kadar birbardağa koyun, üstüne kaynar su ilave edin.
bir iki dakika sonra süzün ve için.
ben iki kere içtim . sabah ve akşam
sorun çözüldü.
hormon düzenleyici olduğu için bebek olmadığından eminseniz güvenle kullanabilirsiniz.
geçmiş olsun.

arkadaşlar kekik suyuda bu derde birebir bende biraz geçikme oldumu yarım çay bardağı kekik suyunun üstünü normal suyla doldurup içiyorum tadı biraz acı ama birinci bilemedin 2 3 saat sonra arayla içtiğim ikinci bardaktan sonra sökülüyorum denemenizi tavsiye edrim

bend eilk oldugumdan beri düzensiz oluyorum ve sun an 2 aydir adet görmüyorum..

civanpercemini nasil kullaniyosun anlatirmisin lütfen

sıcak suya bir miktar civanperçemi atıyosun özellikle sarı çiçeklerinden üzerini kapatım demlenmesini bekliyosun ve 1 saat arayla iki bardak içiyosun ben 1 sene adet görmedim gitiğim doktorların verdiği ilaçlar fayda etmedi zaten doğum kontrol hapları felan vermişlerdi işe yaramadı civanperçemini daha önce
duymuştum ama önemsememiştim sonra denemeye karar verdim ve 3 gün den sonra problemim kalmadı

angel 2 her adet dönemi öncesi yapmamız gerekiyo mu bu otu ne zamandır kulllanıyosun ben adet görmeye başladığımdan beri düzensiz diane 35 kullanmıştım ama bıraktıktan sonra aynı tas aynı hamam bende de olmayan rahatsızlık yoksenağlama

angel 2 her adet dönemi öncesi yapmamız gerekiyo mu bu otu ne zamandır kulllanıyosun ben adet görmeye başladığımdan beri düzensiz diane 35 kullanmıştım ama bıraktıktan sonra aynı tas aynı hamam bende de olmayan rahatsızlık yoksenağlama

canımcım ilk başladığında aklına geldikçe azar azar iç zaten tadı da biraz ağırdır oyüzden az az içerek başlaman tadına alışman için daha iyi. ilk adetini gördükten sonra 28 günde bir, bir yada iki bardak iç bir kaç ay devam et daha sonra normele girdikten sonra içmeyi bırak. bitkinin herhangi bir yan etkiside yok.geçmiş olsun

X