Çocuk Hastalıkları Kızıma Alerjik Bronşit teşhisi kondu

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
:roflol::roflol::roflol:amazon alemsin yaaaaa:roflol::roflol:benimde kızım şimdi çok öksürdü bende bi bakıyım belki bişeler bulurum da kızıma yaparım diye girdim ve yazılanları okuyordum:roflol:aslında moralim o kadar bozuktuki.....kızım öksürdükçe içim gitti..en son senin yazını görünce başa döndüm:1shok::roflol:ay alemsin yaaa...güldürdün beni bu saatte bu psikolojiyle..canım ii geceler sana:roflol::roflol:

Niye ki formun açılma tarihi komik bir olaya mı denk geliyor anlamadım.Önemli olan görüşleri paylaşmak değil mi?Bunun komik tarafını göremedim....

yok ANNOŞ komik olan bi durum yok sadece aradn iki yıl geçmişte onun farkında olup olmadıklarını öğrenmek istedim o kadar

:eek: arkadaşlar merheba ben yeni katıldım benim3,5 yaşında bir tane oğlum var alerjik bronşit teşhisi kondu son iki haftadır geceleri yok ama gündüzleri öksürüyo bende şimdi çaresiz durumdayım ne yapmam neler yapmamam gerek bilmiyorum ...:sm_confused:

Merhaba benim oğlumdada aynı problem var bir çare bulabildinizmi

sizde sadece öksürük varmış benim kızımın nefesi kesiliyo morarıyo 1 ay uğraştık hastanede yatttık şimdi iyi çok şükür ama yine öksürüyoz. buhar makinası aldırdı doktor evde uygulayacağız.

sizde sadece öksürük varmış benim kızımın nefesi kesiliyo morarıyo 1 ay uğraştık hastanede yatttık şimdi iyi çok şükür ama yine öksürüyoz. buhar makinası aldırdı doktor evde uygulayacağız.

Benim kızım da her nezle olduğunda arkasından mutlaka ya bronşit olur, hırıl hırıl öter. Ya da orta kulak iltihabı. Kendim çocukken bronşitim allerjik astıma dönüştüğünden sürekli teyakkuzdayım.2 yaşından beri allerji testlerini tekrarlıyorum. Şimdi 7 yaşına girdi henüz allerjik bir durum yok çok şükürboshayallersmile

herkeze merhaba benım kızım 8 yaşında ve testlerın sonucu alerjik bronşit çıktı gecelerı benı geçtım kızım uyusa 5 dk dıye dua eder haldeyım öksurmekten hıç uyuyamıyo devamlı balgam çıkarıyo hastanede devamlı hava verılıyo balın ıçıne 2 kasık karabıber koyun balgamını kolay çıkarır yada sogan suyu ıçırın dedıler hepsını denedım evet kolay çıkartıyo ama bu defa kusmaktan uyuyamıyo gecede 10.15 defa kusar halde ne yapacagımı şasrdım banu

Son düzenleme:
:çok üzgünüm: Arkadaşlar kızıma alerjik bronşit teşhisi kondu.Devamlı öksürüyor.geceleri öksürmekten uyuyamıyor.Ne yapacağımı şaşırdım çok üzülüyorum.Hafta sonu
alerji testi yapılacak.Böyle bir hastalıkla karşılaşan arkadaşlar var mı bu konuda beni bilgilendirebilirmisiniz.Geçiyor mu bu hastalık kalıcı mı hiç bilmiyorum ama kızım öksürdükçe benim içim gidiyor ne olur bana yardımcı olacak bilgiler verin teşekkür ederim.

Kestane balı bire bir.Küçük yaşta ben de yakalandım alerjik bronşite,yaşadığım yerde nemli bir bölgeydi o yüzden kolay olmadı benim için.Her ay kontrolüm vardı ve uzakta yaşıyordum,çok zor olurdu bizim için.Nefes alamadığım zamanlarda babamda benimle aynı hareketleri yaparak beni anlamaya çalıştı,araştırdılar ve kestane balını denedik,kestane balını şerbet şeklinde yapıp her gece uyku arasında bana içerek ve yazları bir ay bol oksijenin,temiz havanın olduğu yüksek yerde kalarak hastalığımı atlattım.Bronşitin astıma dönmesi çok kolay o yüzden sık sık kontrolleri ihmal etmeyin,evinizdeki halıları kaldırın.Çocuğunuzun yaşını bilmiyorum o yüzden kestane balını içip içmemesi konusunda bir şey söyleyemem.Eğer yaşı küçükse keçi boynuzunu kaynatıp suyunu içirebilirsiniz ,bronşları açar.
Geçmiş olsun.

ben alerjik bronşit olduğumda 16 yaşındaydım 3 ay falan geçmedi hapşırırken öksürmeye başlıyodum sonra bide kusuyodum sonrasında da ilaç tedavisiyle geçti şuan çok iyiyidim o günden sonra pek rahatsızlığını hissetmedim ALLAHIMA BİNLERCE KERE ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİM umarım senin kızında iyileşir
benim toza,sigar dumanına,kolonya ya alerjim var canım şuan bile mesela toz alırken kaşınır ve hapşururum o kdar bide hafif bi rahatsız oluyroum çok toz varsa nefes alışta o kadar
sağlıklı günler...

CANIM GEÇMİŞ OLSUN BENİM KIZIMDA KÜÇÜKKEN OLMUŞTU BANA BILDIRCIN YUMURTASI 40 GÜN HİÇ ARA VERMEDEN İÇİRECEKSİN TAZE ALIP DEDİLER VALLA DENEDİM HİÇ ARA VERMEDEN ÇOK ŞÜKÜR GEÇTİ TAVSİYE EDİYORUM HİÇ BİR ZARARI YOK NETİCEDE İNŞALLAH SANADA ŞİFA OLUR

Biliyorum konu cok eski ama benim oglumda alerjik bronsit kiziniz kac yasindayken 40 gun bildrcin yumurtasi verdiniz oglum 11 aylik

X