Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

soğuk suyla değil de buzla yapıyolar dolapta dondurup. kaloriferin yanına oturup yapabiliriz herhalde ben de denicem çünkü "ben buzla masaj yaptım ama işe yaramadı" diyen yok. şerbetçi otu kremi yaptı burdaki bir kaç arkadaş. içine rezene adaçayı şerbetçi otu çörek otu yağı keten tohumu çilek yağı gibi şeyler koydular. tarifi var topicde intromtrack ve elmaşekeri adlı arkadaşlar anlatmışlar nasıl yaptıklarını. ama ben tarifime çörek otu yağı katmicam çünkü birkaç arkadaş kıllanma olduğunu söylemişti. bir de küç var yani kara üzüm çekirdeği. bunun içinde de fazla östrojen varmış. bunu da sütle veya yoğurtla tüketerek bu masajlara destek oluyoruz. tabii adaçayı ve rezene çayı da içiyoruz.

Kara üzüm çekirdeği işe yarıyor mu süt veya yoğurtla yenirse, herhangi bir zararı var mı ki ? Ben çok takip edemiyorum, çünkü çok fazla konu var, her birinde ayrı ayrı şeyler söylenmiş ve sayfalarca yazıyı okuyacak zamanım yok.. Adaçayı çok içerim ama bir etkisini görmedim. Buz kısmını ben de deneyeceğim.

Kara üzüm çekirdeği işe yarıyor mu süt veya yoğurtla yenirse, herhangi bir zararı var mı ki ? Ben çok takip edemiyorum, çünkü çok fazla konu var, her birinde ayrı ayrı şeyler söylenmiş ve sayfalarca yazıyı okuyacak zamanım yok.. Adaçayı çok içerim ama bir etkisini görmedim. Buz kısmını ben de deneyeceğim.

zararı olmaz ya doğal bir besin. öğütülmüşünü alıyoruz aktardan ama tadı çok acı o yüzden süt veya yoğurtla tüketiyoruz. süt ayrıca protein sağlıyor. rezene çayı ve şu şerbetçi otu kremini yaparsan çok düzenli bir şekilde birkaç ay kesin sonuç alırsın bence. topicde bu işlemleri yapıp sonuç alanlar gerçekten bu işi önemseyip hiç aksatmadan yapan arkadaşlar. diğerleri bir haftada sıkılıp bırakıyor ve sonuç alamadığını söylüyor.

zararı olmaz ya doğal bir besin. öğütülmüşünü alıyoruz aktardan ama tadı çok acı o yüzden süt veya yoğurtla tüketiyoruz. süt ayrıca protein sağlıyor. rezene çayı ve şu şerbetçi otu kremini yaparsan çok düzenli bir şekilde birkaç ay kesin sonuç alırsın bence. topicde bu işlemleri yapıp sonuç alanlar gerçekten bu işi önemseyip hiç aksatmadan yapan arkadaşlar. diğerleri bir haftada sıkılıp bırakıyor ve sonuç alamadığını söylüyor.

şerbetçi otunu almıştım ama düzenli içemedim hiç. sabır gerektiriyor maalesef. bir gün hevesli oluyorsun, bir gün ay sonra yaparım diyorsun... öyle öyle aksıyor ve bırakıyorsun...

şerbetçi otunu almıştım ama düzenli içemedim hiç. sabır gerektiriyor maalesef. bir gün hevesli oluyorsun, bir gün ay sonra yaparım diyorsun... öyle öyle aksıyor ve bırakıyorsun...

:KK43: evet belki de ben de öyle olucam... ama ameliyatın tek alternatifi bu başka çare yok. dümdüz göğüslerle evlenmek istemiyorum

selam arkadslar benmde gogusler asiri kucuk ama ayni zamnda cok zayifim ondn olabilrmii h %100 etkili bi tarif istyrm yrdim edin bana

FONT="Book Antiqua"]kızlar bu konuyla alakalı ne kadar çok başlık olduğunun farkındayım ve hepsini hepinizden iyi bi şekilde takip ediyorum emin olun.
şimdi küçük göğüs küçük göğüs diyoruz ama anlamıyorlar. ben de buna aşırı derecede kızıyorum. ilk önce şunu belirtmek istiyorum BAYANLAR BıZıM EN AZINDAN BENıM SORUNUN KÜÇÜK GÖĞÜS DEĞıL HıÇ GÖĞÜSE SAHıP OLMAMAK!
ben ne yazıkki 75 beden dolgulu sütyeni bile dolduramayan acınılası bi insanım. eğer aynı durumda olan varsa sölesin kızlar ne olur. ne işime yarıycak bilmiyorum ama yalnız olmadığımı bilmek istiyorum. sanki kimsenin benimki kadar küçük değildir gibi geliyo...
küç yiyorum, rezene çayı içiyorum, masaj yapıyorum ama tık yok. ilaçlara hem param yetmiyor hem de kullanmaya korkuyorum açıkcası. kremler de aynı şekilde... ameliyata zaten param yok seneye erkek arkadaşım yaptırırız diyo ama gözüm onu da yemiyo...
ciddi anlamda psikolojim bozulmaya başladı...
yalnız değilsem boyut açısından söyleyin olur mu senağlama
kom un sitesindeki ölçü yerine girdiğimde bana yanlış değer dedi. 65A diye beden bile var o sitede ama bana yanlış değer dedi senağlama
[/FONT]

tabiki bir sürü hemcinste var bu sorun
abartma bence

herkes diyorki şunu öneriyorlar bunu öneriyorlar
beklenen şunu denedim şu şekilde
sonuç şu
haydi kızlar

X