Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

cidden kızlar ne yapıcaz bu durum benimde çok canımı sıkıyor 75 destekliyi bile dolduramamak senağlama hiçbişey üzerime yakışmıyor.. tek çaresi protez sanırım başka çarem yok offf offf :a015::a015:

Ya protez çare diyoruz iyi hoş da, bu işin ilerisinide düşünmek lazım, 40 lardan 50 lerden sonra bu protezleri çıkarttırmak gerekmesi ihtimali yüzde doksan. Çünkü sağlık problemleri başlarsa ilk işimiz onlardan kurtulma olacak ve yine bir ameliyat. Taktırmasıda çıkartmasıda bence çok kolay bir ameliyat değil, uzman tv de izlerseniz ne kadar kanlı ve meşakkatli olduğunu görürsünüz. Ben onu gördüğüm an vazgeçtim.:çok üzgünüm:

slm kızlar,
Aranıza bende katılıyorum. Bu konuda Çareler arıcaz artık. çemen otu işe yarayabilir denemeyi düşünüyorum

ben yasmini 6 ay kullandım ne kilo yaptı ne göğüs. hormon takviyesi olacağından bende büyür die düşünmüştüm ama işe yaramadı bıraktım

tam olarak nasıl kullanacağımı araştırmak üzerey,m şimdilik
tam tarifini bulursam yapacağım. bu arada bilen varsa cvplarını bekliyorum. ayrıca sen neler uyguluyosun anlatabilirmisin ben çemen otuna bu sıralara başlarım inş. hemen hemen tüm göğüs büyütme haplarının iöçeriğinde var çemen otu yağı

hehee, bende ilk duyduğumda böyle demiştim, küç kara üzüm çekirdeği canım,

Son düzenleme:
evet ben zaten bir-iki ay deneyip işe yaramazsa rafa kaldırmayı düşünmüyorum çünkü zaten yararlı bişey

selam kızlar,
ben de yeni katıldım aranıza, ama küçük görğüsler konusunda yıllardır sizinle beraberdim :KK43: :KK43:

forumu okudum, herşeye biri yararlı derken, biri yararsız diyor :KK43:

ben kendimden şunu biliyorum, su içmek yararlı oluyor.
ben çok zayıfff biriyim. su içmeyince göğüslerde içini çekip küçücükkk kalıyolar...
su içince canlanıyor sanki.(belki bende psikolojiktir.)

masajı denemek istiyorum kızlar.
Nasıl yapıyorsunuz? Anlatabilir misiniz??

canım masaj çok yararlı, boş kaldıkça hatta gün içinde lavaboya gidip gidip aşağıdan yukarı dışarılardan içeri doğru masaj yap,

Son düzenleme:
selam canım bende aynı derttenim malesef bende 75 ancak bende büyütmek istiyom ama nasıl yapcam bilmiyommmmmmmm

merhaba canım, sende şu 2 ayda 2 beden topicinde yazılanları bi incele,

Son düzenleme:
kızlar ben silikona karar verdim. en gerçek ve güvenilir yolun bu olduğuna karar verdim bir doktorla konuştuktan sonra. fiyatlara da bağlı tabi, ama bu uğraşılanlar sonuç vermiyor malesef :KK43:( birkere bu dünyaya geldim ve kadın gibi göğüs taşımanın tadına varmak istiyorum, büyük değil normal ölçülerde ve kalıcı. umarım başarabilirim parayı denkleştirmeyi.

canım kesin karar verdiysen diyecek bişey yok tabi, kolay olsun inşallah diyeyim, ama burdan bize aşama aşama doktorun dediklerini, nasıl olduğunu haber verirsen sevinirim.

ama iyice araştır mutlaka. çok önemli bi konu...

ya kızlar bana bir akıl verin. Tesadüfen bir cerrah ile (arkadaşımın doktoru) biraraya geldim ve göğüslerimin küçük olduğundan bahsettim, tek çözümün protez olduğunu söyledi. Kremler haplar masajlar işe yaramaz boşuna ümit bağlama dedi. Ömür boyu ben küçük göğüslümü yaşayacam diyorsan ameliyat ol, bir haftada günlük hayatına dönersin dedi. Böyle direk bir doktor size söyleyince çok etkili oluyor. O an tamam dedim kendi kendime, olayım kurtulayım bu ameliyatı. Ama fiyatlar yüksek benim bütçeme göre, birde sonuçta bu bir ameliyat, değermi bıçak altına yatmaya diye düşünüyorum,fisfisfis çok cesur olamıyorum. Bir de daha sonrasında iş yerimde, hayatımdaki insanlar anlarlarsa çok utanırım..vs. :eek:
ama diğer türlüde hep gözüm başkalarının göğüslerinde, ne kadar güzel olduğunu düşünerekmi geçireceğim bu hayatı ya... çok kararsızım, hadi bana fikirlerinizi yazın. sizce ?mirmirmirmir

canım benim fikrimi az çok anlamışsındır önceki mesajımdan, ben yaptırma derim, bir haberde okudum adamın biri yıllarca kolsuz gezdikten sonra kendisine başkasından alınan bir kol takılıyor, ama tamamen kendi kolu gibi, yöntemin adını unuttum ama, resmen kendi kolu gibi, neyse adam bunalıma girip kolu çıkarttırıyo arkadaşlar, bence bunda düşünülecek çok şey var, sütyeni bile eve gidince nasıl fırlatıcağımızı şaşırıyoruz, düşünsenize onu hep taşıyacağız,

ama illada isterim diyorsan, bence burdaki yöntemleri dene, herkes kendi tecrübesini kendi yaşamalı, kimin ne dediğine bakma, sabırla ve sevgiyle yapılan herşey sonuç getirir bence, belki tepeden inme çözümlere benzemez ama daha sağlıklı ve doğal, ben bir dene derim, 2 ayda 2 beden topiğine ve karaüzüm çekirdeği topiğine uğra, onları uygula, olmazsa sonuç alamadım dersen ozaman bidaha düşün derim...

X