Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

büstiyer dediğiniz şu hadisenin klibinde giydiği beyaz şey oluyor herhalde.ondan bende kullanıyorum.gerçekten göğsü daha toplu ve dolgun gösteriyor.

.........................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde böyle memiş yokkiii süngerli bişii olması lazım bizimkiler için buluruz heralde
ama güzelmişşş:CüvCüv:

.....................................................................

bunları giyebilmek için kırk tekne ekmek yemek lazım.nerdeeee böyle memişler.biara benimde buna benzer bi atlet almıştım.ama atlet demeye şahit lazım.yakası düzdü.göğüsü tamamen transparan gösteren dantel ve göğüsün hemen altındada hafif toparlayıcı esnek lastikleri vardı.baya toplu gösteriyodu memişleri

..................................................................................

kızlar bu resmi tesadüfen nette gördüm, bakarmısınız ne kadar ideal boyut, tam benim istediğim gibi. vücudunun ölçüsüde benimkine benziyo, acaba gidermiydi bana büyük göğüs diyordum gidermiş işte. biz ne yapsak büyümez böyle memişlerimiz dimi kızlar senağlama

Eklentiler

• $27480.jpg
    $27480.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 35
Sütyen bedeni ölçüsünü bulmak:

Göğüs çevrenizin ölçüsünü almak için mezurayı memelerinizin altından göğüs kafesine çepeçevre dolayın. Mezuranın göğüslerin altından ve sırtınızda düz, yatay bir çizgi oluşturacak biçimde geçmesine özen gösterin.

Örnegin çevre ölçünüz 76 ise kullanmaniz gereken sütyen 80 beden olmalıdır. Sütyen bedenleri 5 cm'lik birimler halinde yükseldiğinden ana birimi geçen değerlerde bir üst beden alınmalıdır
Meme altı çevresi Sütyen bedeni
70 cm. ve altı 70
71 - 75 cm. arası 75
76 - 80 cm. arası 80
81 - 85 cm. arası 85
86 - 90 cm. arası 90
91 - 95 cm. arası 95
96 - 100 cm. arası 100

Sütyen cup (bone) ölçüsünü bulmak:Mezuranızı yine sırttan öne doğru, ancak bu kez memelerinizin ucundan (üstünden) geçecek biçimde çevreleyin. Çıkacak olan deger, birinci aşamada elde edilen meme altı çevresi degerinden daha fazla bir uzunluk olacaktir. Bu fark cup ölçüsünü bulmamıza yarar.

Fark Cup ölçüsü
6.5 cm.den küçükse A
6.5 - 13 cm. arası B
14 - 19.5 cm. arası C
19.5 - 26 cm. arası D
26 cm.den büyükse DD

Örneğin meme altı çevrenizin 73 cm, meme üstü çevrenizin 86 cm olduğunu varsayalim. İki ölçü arasındakı fark 11 cm olduğundan cup ölçünüz B olmalıdır. Dolayısı ile sütyen ölçünüz 75B'dir.

Bütün sütyenler cup bedenli üretilmez demiştik. B normal cup ölçüsü olarak kabul edilir ve sütyenler genellikle B cup olarak üretilir, eğer sütyende cup belirtilmemişse B olarak düşünülebilir. Zaten kadınların çok büyük bir çoğunluğu B cup ölçüsünü kullanmaktadır.

İç çamaşırlarının alt kısımları yani külot ya da stringler ve body şeklinde tek parça olanları standart beden ölçüleri ile sınıflanırlar. Yani S (small), M (medium), L (large) ya da 36, 38, 40, 42 gibi.
Sayısal beden Harfsel beden
34, 36 S
38, 40 M
42, 44 L

arkadaşlar bu ölçülere göre benimki 80B oluyormuşş nasıl oluyosa 75 i bile dolduramazken80 takanların kocaman göğüsleri var.sizde yazın arkadaşlar kullandığınız bedeni ve bu tabloya göre olan bedeninizi merak ettim de:eek:

Canım benimde 80 takmam gerek ölcülere göre ama 75 bile doldurmuyo dediğin gibi biraz dolmuş haliyle yani büyümesini umud ediyorum inş büyürler sewgilera.s.

benimde bu rakamlara göre 80 b.
ama uygulamaya gelince 75 bile büyük geliyo, bir tutarsızlık var :1no2:

X