Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

kızlar bnde sizdenim bu durum bnmde canıma tak etti cesaret edip gittim doktora anlattı brz herşey ii hoş ta bide vücut silikonu kabul etmezzse tekrar ameliyat gerekli bn biraz dha beklicem buarada küç,masaj,hap gbi şeyleri deniorum

ya kıslar evlenince büyümezmi peki.neden bu kadar dert ediyosunuz

ya arkadaşlar evlenince niye büyüsün? hem o zaman neden burda bu soruna çözüm bulmaya çalışan evli ve hatta çocuk doğurmuş kadınlar var??
ayrıca bu tarz yorumlar yaparken diğer yorumları bi okuyun lütfen, dert ediyor olmamızın bi sebebi var diye düşünün ve okuyun öyle yapın yorumlarınızı rica ediyorum

ama bıktım artık umarım bunlar işe yarar moralimi bozmak istemioruum yalnız olmadıımı bilmek güzel

kızlar bnde sizdenim bu durum bnmde canıma tak etti cesaret edip gittim doktora anlattı brz herşey ii hoş ta bide vücut silikonu kabul etmezzse tekrar ameliyat gerekli bn biraz dha beklicem buarada küç,masaj,hap gbi şeyleri deniorum

cnm rezene çayını sormuşsun, kokusu çok ağır ama tadı o kadarda kötü değil, yani ben sevmeye başladım baya baya. bi de insanı rahatlatıyo
kolay gelsin

tşk edrm pamukcum çok saol sonunda cvp veren biri çıktı bu hafta alıp kesin başlıcam küç ve masajda of kimseninde moralimi bozmasına izin vermicem büyüyüne kdr uğraşıcam

tşk edrm pamukcum çok saol sonunda cvp veren biri çıktı bu hafta alıp kesin başlıcam küç ve masajda of kimseninde moralimi bozmasına izin vermicem büyüyüne kdr uğraşıcam

bu arada kendine çok fazla yüklenip sağlığını bozma ama canım yerimseniben umarım bu yöntemlerden biri işe yarar sende...

tşk pamukcum şimdilik herşey kontrolum altında umarıım işime yararda sizede yardımcı olurum

silikon ameliyatı için sadece sorun para mı herkesde yaaa? paranız olsa hepiniz hemen yaptıracakmısınız?bu iş bu kadar kolay mı? ne biliiim doğallık/kapsül oluşumu ve diğer riskler sizi kaygılandırmıyor mu?

silikon ameliyatı için sadece sorun para mı herkesde yaaa? paranız olsa hepiniz hemen yaptıracakmısınız?bu iş bu kadar kolay mı? ne biliiim doğallık/kapsül oluşumu ve diğer riskler sizi kaygılandırmıyor mu?

şahsen kendimi 2 silikon için kestirme fikri hiç makul gelmiyo:1no2:ben dişçiden bile korkarım:1shok:

canım yukarıda yazdım ben kaldıki koularda sürekli yazıyorum yaptırabilicek olsam da içime sinmiyo. ha bazen kafam atıyo yaptırıyım diyorum ama işte imkan yokken atıyo kafam imkanım olduğunda cayarım ben bi çok şeyden...

benimkilerde 75 i bazen doldurur bazen doldurmaz..ama zaten çok zayıfım küçük göğüsler pek sırıtmaz bende..bazen gırgır geçsemde aslında memnunum küçük göğüslerimden..herkes gibi en dolgulu sütyen giymek yerine sütyensiz dışarı çıktığım bile olur..ayrıca ben küçük göğüsün dekoltesini daha çok beğenirim..öyle kocaman bi meme çatalı sizce estetik mi?? bence çok kaba..sarkık değilse eğer küçük göğüste güzeldir..ayrıca kendimizle çok fazla uğraşmaya başlamadık mı sizce..yok göğüsler, selülit, çatlaklar, kilo kaygısı, güzel cilt, beyaz diş derken hayatı kaçırmayalım kızlar..

galiba sen de yorumları okumadan yazan arkadaşlardansın; bizim burda derdimiz küçük göğüs değil, dolgulu sütyeni bile dolduramıyor olmak, göğüs dekoltesi veremem çünkü herhangi bi kıyafeti sütyensiz giyersem dümdüz dururum.
burda bir çok arkadaşın ve benim istediğimiz küçük göğüslere sahip olmak. 75 i dolurayım yeterden ötesi yok yorumlarda; okuduysan ya da okursan görürsün.
sert olduysa cevabım özür dilerim ama son zamanlarda bu yorumlar çok arttı ve burası değil bu yorumların yerive eğer bize moral olucağını düşünüyorsanız bu yorumların;kendi adıma konuşuyorum bana moral filan olmuyor. göğüs boyutundan memnun olan arkadaşlar lütfen kendinize bi başlık açın oraya yazın ordan okuyalım düşüncelerinizi.

galiba sen de yorumları okumadan yazan arkadaşlardansın; bizim burda derdimiz küçük göğüs değil, dolgulu sütyeni bile dolduramıyor olmak, göğüs dekoltesi veremem çünkü herhangi bi kıyafeti sütyensiz giyersem dümdüz dururum.
burda bir çok arkadaşın ve benim istediğimiz küçük göğüslere sahip olmak. 75 i dolurayım yeterden ötesi yok yorumlarda; okuduysan ya da okursan görürsün.
sert olduysa cevabım özür dilerim ama son zamanlarda bu yorumlar çok arttı ve burası değil bu yorumların yerive eğer bize moral olucağını düşünüyorsanız bu yorumların;kendi adıma konuşuyorum bana moral filan olmuyor. göğüs boyutundan memnun olan arkadaşlar lütfen kendinize bi başlık açın oraya yazın ordan okuyalım düşüncelerinizi.

katılıyorum bende arkadaşıma bende sütyen takmasan dümdüz duruyor amacımız 75 i doldurmak memnun olanlar varsa yazmasın rica ediyoruz sonuçta kırılıyoruz

Arkadaşlar sadece yorumlarınızı yazmanızı ve ikili tartışmalarla konuyu farklı yerlere getirmemenizi rica ediyorum.
Nasıl bizim kendi fikrimiz varsa karşımızdaki insanların da kendi fikri vardır,
lütfen saygı duyalım.:1hug:

benim nişanlımda keşke silikon yaptırırız dese hemen koşar yaptırırım zaten param olursa ilerde düşünüyorum...yetti beeeeeeee................

ne kadar süreyle kullandın arkadaşım? uzun vadede etki ediyor bir çok çözüm. ayrıca bi kaç yerde daha söyledim amacım küçük göğüs güzeldir nasiatleri dinlemek değil bi çözüm bulmak. ben de beğenilen bi insanım ama önemli olan benim kendimi beğenmem...

ben anlıyorum seni arkadaşım...bir kere insan kendini eksik hissediyor hele sevgilin bir başka kıza baktığında helede o kızın göğüsleri gelişmişse insan komplekse giriyor...

neeeeeeeeeeeee ben öldürürüm onu bana yapsa varya hemen giderim silikon taktırırım...ayyy zaten normalde baksa bile olay oluyo.ya niye kızmadın..........

anliyorum canım sizi bizimde durumumuz ameliyat için pek uygun değildi ama benim psikolojim okadar bozulmuştu ki annem biraz bğtçeyi zorlamıştı hem özel hastanede falanda olmamıştım 2 sene önce 1.250 gibi bi fiyata ameliyat oldum canım trakya tıp fakültesinde... yani anlican tıp fakültlerinde fiyatlar uygun onu demek istedim öle 3-4-5 milyar gibi bi fiyat sunmuyolar önünüze ben senin iin demiştim yanlış anlamayın lütfen para konusu tabiki çok büyük etken

bir kikiyüzellimi arkadaşım çok sağol o kadarda pahalı değilmiş çalışan bir insan rahatlıkla yaptırabilir...peki nasıl güveniriz doktorlara korkarım ben...pamukçum sende babana söylewmek zorunda değilsinki erkekler anlamaz bile nerden farkedecek farketse bile soramazya annene duygu sömürüsü yap biraz acaba bende yapsammı yaaaaaaaaaaaa............

bir kikiyüzellimi arkadaşım çok sağol o kadarda pahalı değilmiş çalışan bir insan rahatlıkla yaptırabilir...peki nasıl güveniriz doktorlara korkarım ben...pamukçum sende babana söylewmek zorunda değilsinki erkekler anlamaz bile nerden farkedecek farketse bile soramazya annene duygu sömürüsü yap biraz acaba bende yapsammı yaaaaaaaaaaaa............

canım annem yok ne yazıkki, e babamın da anlamaması mümkün değil ki sonuçta aynı evdeyiz 1-2 hafta oturup kalkamıycam bi de tahta kızının göğüsleri çıkmış olucak nasıl anlamasın adam :Roflol: hem parayı nasıl bulabilirim ki? aşkım tamam yaptıralım dedim ama yanında olduğumda kabul eder bunu. evde öyle bi durumda kendi işimi göremiyceğimi kimsenin de bana destek olmıycağını bilir bunu hayatta göze almaz. bi de kızlar ya iş ciddiye binince ben bi silikondan soğudum aşırı derecede neden bilmiyom. ya yaşayamam öyle gibi geliyo. yaptıramam gibi geliyo. ama bi gün kafam atar da yaptırımıyım onu da bilemiyorum açıkcası fisfisfis