Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.255
2.979
kızlar bu konuyla alakalı ne kadar çok başlık olduğunun farkındayım ve hepsini hepinizden iyi bi şekilde takip ediyorum emin olun.
şimdi küçük göğüs küçük göğüs diyoruz ama anlamıyorlar. ben de buna aşırı derecede kızıyorum. ilk önce şunu belirtmek istiyorum BAYANLAR BıZıM EN AZINDAN BENıM SORUNUN KÜÇÜK GÖĞÜS DEĞıL HıÇ GÖĞÜSE SAHıP OLMAMAK!
ben ne yazıkki 75 beden dolgulu sütyeni bile dolduramayan acınılası bi insanım. eğer aynı durumda olan varsa sölesin kızlar ne olur. ne işime yarıycak bilmiyorum ama yalnız olmadığımı bilmek istiyorum. sanki kimsenin benimki kadar küçük değildir gibi geliyo...
küç yiyorum, rezene çayı içiyorum, masaj yapıyorum ama tık yok. ilaçlara hem param yetmiyor hem de kullanmaya korkuyorum açıkcası. kremler de aynı şekilde... ameliyata zaten param yok seneye erkek arkadaşım yaptırırız diyo ama gözüm onu da yemiyo...
ciddi anlamda psikolojim bozulmaya başladı...
yalnız değilsem boyut açısından söyleyin olur mu senağlama
kom un sitesindeki ölçü yerine girdiğimde bana yanlış değer dedi. 65A diye beden bile var o sitede ama bana yanlış değer dedi senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
valla ,anlıyorum ben seni. senin durumunda karşılaştığım insanlar var.bu forumda paylaşan var mı bilmiyorum.
yaşını bilmiyorum,ama sana tavsiyem eğer evleneceğin kişi sonra yaptırırız derse,bekle derim.
sakın kremmiş,hapmış hiç boş yere uğraşıp da enerjini ,umutlarını,ve paranı tüketme derim.anlamıyorum bu forumu takip etmelerine rağmen hala o tür şeylerden medet umanları.....

..........................................

pamukcum bende aynı senin duruundayım gerçi benim zorlada olsa 75 i dolduruyo ama.oda silikonlu olursa.normalde baksan ufacık bişeyler.küç olayını ben aktara sordum göğüs konusunda bi işe yaramaz dediler.damar açıcı olarak kullanılıyomuş.ama aktarda bi yağ vardı şişesi 50 ytl imiş.2,5 beden büyütüyomuş.kullananlarda çok memnun kalmış.ama bana pahalı geldi alamadım:KK43:

ah canım ben seni anlarım benimde öle k.ü.ç denedim rezene çay içtim ama fayda etmedi benimkide evlenince silikon yaptırırız diyor ama bende doğal yolla isterim maalesef bulunamadı geçenlerde bi gazetede okudum çin liler göğüs büyüten bisküvi bulmuşlar günde 2 tane yiyormuşsun ama ismi filan yok ve siteden araştırdım bulamadım :uhm: tek çare ameliyat yani anlıyacağın minnacık armut gibim :Roflol:

ahhhhh ahhhhhh aynı derten muzdaribiz kızlar benimde 75 i zor dolduruyor ben birde evliyim eşim bazen bunlar iyice küçülmüş demezmi çok üzülüyorum çokkk bi care bulursanız banada söyleyin

canım, ik ben bahsetmiştim komdaki sitede benim için de yanlış değer demişti, ve acı olan benim daha önce daha büyüktü ve şimdi küçük ve tuhaflar ve eşimden saklamaya başladım, sutyenlerimin hepsi dolgulu ya da bi şekilde byük göstermeye çalışyorum ve bu sutyenleri bile eşimden saklıyorum çünkü utanıyorum, kendimi kandırıyorum sanki bu sutyenlerle.
Ama silikona da kesinlikle karşıyım, ameliyattan korkuyorum Allah kimseyi hastaneye düşrmesin derim hep. Bi de ilginç/tuhaf gelebilir ama mezara silikonlarla girersem diye suçluluk hissediyorum korkuyorum ne biliiim...Ayrıca doğal görünümlü olanına henüz rastlamadım, bizzat görmeliyim, üstelik eşim de doğallıktan yana.
İşin tuhaf yanı biz acaba azınlıkmıyız? Annem dahil herkesin göğüsleri büyük, anneminki devasa üstelik.Eşimin çevresindeki kadınların kızların hepsininki büyük, ama bende yok, kendimi eksik hissediyorum ben de. Belki o yüzden hala çocuksuyum, hiç kadın gibi hissedemedim kendimi...Hileli yollarla olduğundan büyük göstermekten sıkıldım artık, üstelik göğüslerim acıyor o sutyenlerin içinde, ordan burdan sıkıştırıyorum onları, yeterki göğüsüm varmış gibi olsun diye...

..........................................

arkadaşlar benimde göğüslerim önceden 75 bedene yetecek kadar vardı hamileliğimde cok büyüdü hatta dogumdan sonra sütümün gelmesiyle kocaman oldu aşırı büyüdü ama şimdi 9 ay gecti dogumumdan eskisinden daha küçük ve emzirdigimden dolayı da cok yumuşak bi hal aldı benimde hiç hoşuma gitmiyo ama sorun etmiyorum şu an 75 i zor dolduruyorum benimki daha bi garip degilmi

ya benimde doldurmuyorki sadece maksat sütyen takıyoruz dememiz hiç unutmam bigün yolda gidiyordum bakkala süteyn takmamıştım 2 erkek geçiyor olum bunda yok demişti senağlama bizimde kaderimiz bu utanıyoruz ama yapacak bişeyimiz yokki

iyi de canım ben süngerli sütyenlerle de varmış gibi gösteremiyorum ki. yok yani yok. dolguluyu bile dolduramıyorum senağlama.
benim gibi yok galiba ya. küçük diyen arkadaşlarımınkine sahip olsam ben dünyalar benim olucak... senağlama senağlama senağlama
evlenince ben de senin gibi olucam muhtemelen canım, sütyenle yapışıcam heralde. zaten kendimden nefret eder bi durumdayım yatarken bile çıkarmıyorum sütyeni görünce sinirlerim bozuluyo diye senağlama offffffffff offf çok bişi istemiyorum ama ben yaaaa

pamukcum..sen yaşlarda benimde durumum aynıydı..hatta o zamanlar böyle dolgulu sütyenlerde olmadığı için pamukla dolduruyodum içini..şöyle söyleyim;bi parmağının eni kadar yükseklikteydi ancak,ucundada meme başı...
25 yaşında adet düzensizliği nedeniyle gittiğim dr hormon ilaçları verdi,o ilaçlardan sonra şu an durumum dolgulu 75 i doldurur oldu..(31 yaşındayım)
tabi 40 kilodan 51 kiloya ulaşmış olmamında biraz etkisi olabilir..
sana bu mesajı öncelikle ''yalnız değilsin'' demek için yazdım. bi de göğüs gelişimi hormonal aktiviteye doğrudan bağlı, eğer ergenliğe geç girdiysen menstural siklusunda anormallik varsa bi doktora görün,memişinin küçüklüğü böyle bi olaydan kaynaklanıyosa çözebilirsin demek istedim..
kafana çok takma, bizim gibilerinde sayısı az değil...a.s.

yaa pamukçum ben seni okkar iyi anlıyorum kiii....çünkü aynı benimkide beden olyı yok...hadi sen zayıfsın yine bi yere kadar anormal durmaz..ama benim kilomda normal nasıl çirkin bi görüntü oluyo anlatamam...beden falan yok...sanki ergenliğe yeni girmiş...kalmışlar öööyyle...okdar içler acısı ki...düşün göğüs ucundan ölçüm 78 göğüs altından ölçtüm dün 75 bu ne demek yaa...sadece uçları war demek...çok büyük bi eksiklik...yurtta kızlar haydee fora çıkarıveriyolar..ben saklaya saklaya bi hal oluyorum...başında olmayan bilmez öyle büyük göğüste de gözüm yok zaten sadece olsunlar sadece OLSUNLAARR başak bişey istemiyoruum..

aynen canım benim göğüs ucundan 73 göğüs altından 64 bakamıyorum aynada kendime. olur ya kumsalda küçük kız çocukları dah sadece ucu olur, bikini altı giyerler, göğüs olmadığı için göbek ilerde durur. aynı onların uzun boylusu gibiyim senağlama

ozaman fotokopi gibiler bizimkiler...kıızz bizimkilerde bi gelişim bozukluğu olmasın sonra:uhm:

...................................

keşke benimde kilo almaya ihtiyacım olsa yer içer yatarım walla sırf büyüsünler diye...ama kilom normal aldığımda da onlar büyümüyo...biliyorum.

X