Anket Ağabey gibi sevdiğiniz bir erkeğin size aşık olduğunu öğrendiğinizde tepkiniz ne olur

Ağabey gibi sevdiğiniz bir erkeğin size aşık olduğunu öğrendiğinizde tepkiniz ne olur

• Onunla bir daha konuşmam

OY: 16 38,1%
  • Ben de fikirlerimi değiştirebilirim

OY: 1 2,4%
  • Artık gerçek ağabeyim dışında kimseye ağabey gözü ile bakamam

OY: 13 31,0%
  • Bilmiyorum

OY: 9 21,4%
  • Ben şöyle düşünüyorum:

OY: 3 7,1%

• Ankete Katılan
    42

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
95
37
Ağabey gibi sevdiğiniz bir erkeğin size aşık olduğunu öğrendiğinizde tepkiniz ne olur? buyrun bakalım
(alıntı)

kızlara katılıyorum...kesinlikle görüşmezdim..gördüğümde yolumu değiştirirdim...oda anlardı heralde......

Hööst,abim dedim bagrima bastim,sen bize ne gözle bakiyomussun :mymeka: Yikil karsimdan naan...:mymeka:

Ya bu olay benim başıma geldi abi değilde arkadaş gördüğüm çoğu erkek niyeti bozdu ben de erkek arkadaş edinmemeye karar verdimdi gençken. Şimdi zaten evliyim sorun yok.:)

benzer olay benim başımada geldi görüştümmü asla tüm baglantılarımı kopardım hemde çok yakınım olmasına rağmen canın cehenneme dedim

benim başımada böyle olay birçok kez geldi.ee tabi irtibatımı kestim.ya düşünebiliomusunuz bi arkadaşımı candan ciğerden seviodumm kız arkadaşlarımdan daha yakın görüyodum dertlerimi onla paylaşıodum aşklarımı ona anlatıodum.meğer oda bana aşıkmışş. :KK43:

Yıllar önce birisini tanıdım... Aile dostlarımızın oğluydu... Kalbimin kapılarını açmaya başladığım dönemdi.. Ama O benden yaş olarak büyüktü... Yinede içimde ona karşı birşeyler kıpırdamıştı... Ama abi demiştim ben ona bir defa nasıl başka gözle bakabilirdim ki... Aradan yıllar geçti... Çok uzun yıllar geçti.. Ben büyüdüm -kocaman- oldum... Artık hayatın farkındaydım... Ve abi dediğim şahsiyete duyduğum kıpırtılar yıllar geçmesine rağmen hala vardı... Bundan 6 sene önce bana beni sevdiğini hemde çok sevdiğini söyledi.. Bu açıklama karşısında :1shok: olmuştum... Demekki kıpırtılar boşa değildi... Ama ona hayır dedim ve 2 sene hiç görmedim... 2 sene sonra tekrar konuştu benimle ve hala beni sevdiğini söyledi... Ve bana benimle :1shok: evlenmek istediğini söyledi...

Sonuç mu fisfisfis ?

Şuan benim :asigim: SEVGİLİ KOCAM VE :emir_bebek: BABASI.... :eek:

SENİ ÇOK SEVİYORUM SWEETHEART'ım...ŞenizŞenizŞeniz

ya ammada yazmışım haa.. napim heyecanlandım bian konuyu görünce:eek:

bende onunla asla konuşmaz we görüşmezdim ama asıl önemlisi herkesi abim gibi görmezdimCADIARZUCADIARZU

bunu baştan farkederdim.çunku bır bayan bır erkei abi gibi arkadaş kardeş gibi görebilir.ama bir erkek bu duygularını zamanla kaybedebılır.ve sevgiye dönüşür.bunu hissettiim anda biter olay.yanı iş bu anı anlıyabılmekte.o çizgiyi görebilmekte.

X