Antalya'da estetik cerrah tavsiyeleri

Daima

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2007
10
0
Arkadaşlar yardım edin lütfen senağlama Antalyada iyi bir plastik doktor varmı acaba? Orda oturan araştırırmısınız benim için? Göğüş büyütmek istiyoruuuum:eek: . Ve Mersin hakkında kim ne duyudu?

Arkadaşlar yardım edin lütfen senağlama Antalyada iyi bir plastik doktor varmı acaba? Orda oturan araştırırmısınız benim için? Göğüş büyütmek istiyoruuuum:eek: . Ve Mersin hakkında kim ne duyudu?

Diğer başlık altında yazdığın sorularu burdan yanıtlıyorum.

Canım özel odasında görüşme yaptık zaten (Hastanede her doktorun özel odası var) poliklinikte değil..Bir asistanı ve bir hemşiresi vardı çok yardımcı oldular ve çok güleryüzlülerdi

Bende o güven oluştu açıkçası anlattığı şeyler yapacağı teknikle ilgili bilgiler çok kafama yattı.Şu şöyle olur şundan dolayı şöyle olmaz şundan dolayı gibi...

Aynı zamanda hastanede ana bilimdalı bölüm başkanı- amerikada 1 yıl master yapmış Aynı hastanede başka doktora da görünmüştüm o hiç kendinden bişeyler koymadı, hep ben ne dediysem tamam dedi;mesela önceki doktordan damla protez istedim onay verdi hiç bişey demeden ama bu doktorum damla protez hiç göğüs bezi olmayanlarda doğal olur, sizin meme bezini yeterli damla takarsak daha fazla sarkma yapar dedi onaylamadı gerekçesini açıkladı buna benzer şeyler...
Dediğim gibi kardeşim doktor, kardeşimin arkadaşı bu doktorun asistanı onların yönlendirmesiyle bu doktora yöneldim.Zaten kışa düşünüyormuşsun sen, kanlı canlı bende görürsün eserini iyi veya kötü sonucunu :a015

Canım benim teşekkürler yaw Şeniz . Sen 10 gün sonra yaptıracaksın korkma herşey iyi olacak eminim:dance:. Gönlüm Antalyadan Mersin daha çok istiyor açıkçası. Neden bilmiyorum ama İskenderuna giderken Mersini çok beğendim yerimseniben

arkadaşım merhaba
ben de antalya da doktor arıyorum. Tıp fakültesine gittin koray bey diye bi doktor var onunla görüştüm fiyat çok iyi ama güvenemedim doktora adını kimse duymamış biraz araştırdım.Kendi doktorum var cerrah antalya da ona sordum Seçkin Okşar önerdi bir defa telefonla görüştüm ama bilemiyorum nasıl olduğunu yüz yüze görüşmeye gideceğim. istersen sana bilgi veririm.:çok üzgünüm:

Sevgili arkadaşım ben 9 ay evvel Antalya Anadolu hastanesinde doç.dr.Ömer Refik Özerdeme ameliyat yaptırdım yazım bu başlıkda okursan sanırım aydınlanabilirsin .Estetik Cerrahi Hakkında Yaşanan Tecrübeler ( 1 2 3 ... )

mrb arkadaşlar , ben sitede daha yeniyim, bişey danışmak istiyorum, Antalyada bildiğiniz burun estetiği yapan bir doktor varmı,bir de korkularım var hadi yanlıs bişey yaparsa eski halimi ararım diye çok korkuyorum, onun için birilerinin tavsiyesi üzerine gitmek daha güzel. yardımlarınız içn şimdiden teşekkür ederim.

mrb arkadaşlar , ben sitede daha yeniyim, bişey danışmak istiyorum, Antalyada bildiğiniz burun estetiği yapan bir doktor varmı,bir de korkularım var hadi yanlıs bişey yaparsa eski halimi ararım diye çok korkuyorum, onun için birilerinin tavsiyesi üzerine gitmek daha güzel. yardımlarınız içn şimdiden teşekkür ederim.

bende antalyadayım ve uzun zamandır burun estetigi için uzman bi plastik ve estetik cerrah arıyorum ama hala bulmuş deilim.lütfen biri bize yardım etsin?ben yasadıgım sehirde yaptırmak istıorum lütfen antalyada yaptıran varsa yardımcı olabilirmi ?senağlama

arkadaşım merhaba
ben de antalya da doktor arıyorum. Tıp fakültesine gittin koray bey diye bi doktor var onunla görüştüm fiyat çok iyi ama güvenemedim doktora adını kimse duymamış biraz araştırdım.Kendi doktorum var cerrah antalya da ona sordum Seçkin Okşar önerdi bir defa telefonla görüştüm ama bilemiyorum nasıl olduğunu yüz yüze görüşmeye gideceğim. istersen sana bilgi veririm.:çok üzgünüm:

felisya merak ediyorum acaba ameliyat oldun mu?

merhaba arkadaşlar bende antalya da yıllardır burnumu yaptırmak için dr arıyordum ve en sonunda buldum yaptırdım çok memnunum iyi ki yaptırmışım diyorum bana tavsiye eden kişilerde amiliyathane sorumlusu ve enestezi uzmanı güvenerek yaptırdım isteyen arkadaşlara yardım cı olabilirim.

ya nolur biri bana yardım etsin antalyada güzel bir plastik cerrahi tanıdığı olan varmı?

yaşam hastanesi nd seckin okŞAr amelya oldum 3gün önce hastneden dün cıktım gögüs büyültme operyasyonuydu memnunum begendim :-)

yaşam hastanesi nd seckin okŞAr amelya oldum 3gün önce hastneden dün cıktım gögüs büyültme operyasyonuydu memnunum begendim :-)

memnun olmana sevindim.darısı bizlerin başına....:sm_cool:

hangi doktorlarla görüştün?seçkin okşar a nasıl kara verdin?ve ne kadar ödedin?biraz bilgi verebilir misin?a.s.

arkadaşlar ben ÖMER ÖZKAN'a ameliyat olacağım tavsiye ederim akdeniz üniv.de arkadaşımda ameliyat oldu çok memnun. meme küçültme ameliyatı bizimkisi. ama bildiğim kadarı ile burun estetiğide harikaymış.

merhaba, ben de antalyada burun estetiği olmak istiyorum, koray hocayla konuştum iyi birisi bana güven verdi.2 kişi de tavsiye etti ama yine de korkuyorum, emin değilim. burun çok hassas biliyosunuz. tavsiye edebileceğiniz bir uzman varsa, sevinirim.

ameliyat olanlar gelişmeleri yazarsa sevinirim antalyada ameliyat olanlar için;;;;;;;;;:KK66:

Son düzenleme:
koray coşkun fırat iyi bir doktor ben gögüs küçültme ve bacak içi germe yaptırdım. hiçbir sıkıntı çekmedim.

X