gebelikte bebeğin eşinin aşağıda olması

mavia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2007
69
1
39
arkadaşlar benim bebeğimin eşi aşağıdaymış böyle bir durumla karşılaşan varmı yada bu konu hakkkında bilgisi olanlar .acele msj bekliyorum.teşekkürler

evet canım ben ve buna tıp da plesanta diyorlar bu ay öğrendim bende. Çok dikkat et kendine bize ilişkiye bile ara vermemizi söyledi doktor kanama falan olduğunda hemen bana geleceksiniz dedi tabi dönebilirde dedi ama dönmez böyle kalırsa sezeryanla olacak benim bebeğim...

birkaç arkadaş vardı yanılmıyorsam seninle aynı durumda olan korkulacak birşey yok canını sıkma hayatım

bendede ayni durum var mavia.20. haftadan sonra düzelme ihtimali varmis.bekliyoruz bakalim

Bende de aynı durum var maalesef. Doktor bol bol dinlenmemi ve fazla agır yuruyusler yapmamı söyledi. İleriki dönemde düzelebilirmiş de.

benimde durumum senin gibiydi canım ama şimdi herşey yolunda normal doğum olacak hayırlısıyla eşin yerine bebek geçti çok şükür kendini yorma sakın düzelir inşallah kafana takma

Benim De Arkadaşim Ayni Durumdaydi Kendine çok Dikkat Edeceksin. Korkulacak Bişey Yok Ama Mecbur Kalmadikça Ayağa Kalkma. Normal Doğum Yapti Bizimki çok Da Sağlikli Maaşallah:)))

benimde bebeğimin eşi aşağıda şuan 5 aylık inşallah düzelir doktorum korkulacak bişey yok dedi

kaçıncı haftadasın bilmiyorum ama sonradan plesanta yer değiştiriyo .üstelik bebek te aynı pozisyonda kalmıyo . yinede Dr. kontrolünde olman lazım .ama bunun için dert etme son zamanda bile bu şekilde olupta normal doğum yapan var.

banada doktorum 8. haftamda bebeğin eşinin biraz aşağıda olduğunu ama bunun bir problem olmadığını bebek büyüdükçe onun yukarı çıkıcağını söylemişti ilişki filan yasaklamadı yada rapor gerektiren bir durum olmadı 13.haftamda 2li test için gittiğimde doktorum hiç bir problem olmadığını her şeyin normal olduğunu söyledi

merhaba benim bebeğiminde eşi aşağıda doktor sürekli yatmam gerektiğini söledi.hamileliğimin bitmesine 3 ayım kaldım.3 ay boyunca yatcam yatmazsam erken doğum olabilirmiş.

banada plasenta rahim üzerinde çok asağıda dedi doktor hatta hareketlerini bile bayağı aşağıda hissediyom oğlumun..ama yukarı çıkma ihtimali 6, aydan sonra çok yuksekmiş inşallah bakalım artık nasip herşey dikkat ediyorum bende

merhaba ben bu siteye yeni üye oldum geçenlerde banyodan düştüm bebek ve eşi aşağı inmiş hasstanede 3 gün yattım ara sıra çok şiddetli sancım oluyo doktorlar sürekli yatmamı sölüyo acaba erken doğum olabilir mi böle bi durumla karşılaşan var mı?

selam bende dün öğrendiö bebeğimin eşinin aşağıda olduğunu tam rahmin ağzındaimiş 25 haftalık bilmiyorum çıkarmı yukarıya bebekta aşağıda yani dış görünüş yukarıda olması gerekmiş sürekli bir acı hissi sancımı bilmiyorum artık çıkmazsa benimkide sezeryan olabilirmiş

ben kanamam başladığı zaman öğrendim eşinin aşağıdaoldugunu. çok şükür 2günde bitti kanama ama ben hala endişeliyim bi sorun olurmu diye.24 saat yatma ama çokta yormakendini dedi.bide tam vajinanın üstünde acı hissi oluyo sanırım rahimbüyüdüğü için.inşlh öledir.allah hepimize sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin sabır gerektiren zor ama güzel bi bekleyiş

Merhabalar; öncelikle herkese acil şifalar diliyorum..inş bebişlerinizi sağlıklı sıhhatli kucağınıza alırsınız..Bende 25 haftalık gebeyim..Plesantamın aşağıda olduğunu doktorum ama zamanla bunun düzeleceğini ; kanama olmadığı müddetçe sıkıntı olmayacağını söyledi..inş..zamanla bu durumumda düzelir..

Kızlar şimdi hepiniz doğum yapmışsınızdır ve bebeklerinizi büyütmüşsünüzdür bile. Doğumlarınız kaçıncı haftada oldu ve nasıl geçti o günleriniz ???????? Acil cevappppppppppp !!!!!!!!!

Ya sormayın arkadaşlar ben de 26. haftama girdim.dün akşam tuvalette bir kaç damla kan geldiğini gördüm.ve çok korktum.bugün doktora gittim.Dr. bebeğin eşinin rahime çok yakın olduğunu va dinlenmemi tavsiye etti.zamanla yukarı çıkar belki dedi.umarım çıkar Allah hayırlısını versin .Sona yaklaştıkça korkular artıyor.

Kızlar aynısı bana da olmuştu doktor zamanla yukarı çıkar çıkmazsa sezaryen düşünürüz demişti 24. Haftada gittiğimde yukarı çıkmış dedi çok mutlu oldum kendimi yormamaya çalışıyorum hepinize aynısını tavsiye ederim

Ben bugün kanama yaşadım çok korktum. Dokor eş öne gelmiş dedi. 1 hafta istirahat verdi. İnşallah düzelir :KK43:

X