Yara izleri için önerileriniz

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
..................................................................................................................

Son düzenleme:
yüzümün 2 yerinde küçükte olsa yara izleri war küçükken düşüp yara yapmışım şimdi küçük 2 çukur halinde annemler dikiş atmadıklarını söledi o yara izlerini kapatabilirmiyim arkadaşlar help me!:çok üzgünüm:

canım kantoron yağını dene yara izleri için birebir olduğu söyleniyor umarım işe yarar...a.s.

sarı kantaron yağı var bide kızıl kantaron otu var kızıl kantaron daha etkiliymiş sanırsam bi sitede okumuştum kızıl kantaron otu alın kaynatın çıkan suyu sürün bakın bakalım iz miz kalıyomu ama sarı kantaron diye yuttururlar çiçeklern mi tomurcklarınmı otunmu ucu kırmızımı ne olcekmiş öle bişiler işde ben şimdi hangisini alsam acip die düşünüom öneriniz varmı yavv senağlama

o yağ dikiş izlerinde de işe yarıyomu canım? geçen yıldan kalam iki tane iğrenç ameliyat izim var da...

canım bi ara babaannemden duymuştum birinin yüzünde ameliyat izi varmış bu yağı sürmüşler düzelmiş mucezevi bişi diyolar bu yağ için ama onlar kendileri yapıyorlarmış sen yine de güwendiğin bi aktardan alıp dene inşallah işe yara geçmiş olsn

canım bi ara babaannemden duymuştum birinin yüzünde ameliyat izi varmış bu yağı sürmüşler düzelmiş mucezevi bişi diyolar bu yağ için ama onlar kendileri yapıyorlarmış sen yine de güwendiğin bi aktardan alıp dene inşallah işe yara geçmiş olsn

sağol canım...

benimde alnımda küçüklükten kalma su çiçeği izi var iyi gelirse bende alıyım ya

ben şimdi kızıl kantaron otunu aldım onu kaynatayım çıkan suyunu mu süreyim bide ne kadar aralıkla süreyim inş. geçer izler sonucu size sölerim kızlar

sarı kantaron yağımı yoksa kızıl kantaron otumu hangisi daha etkilil arkadaşlar

yafff aynı sorun bende de war şimdi kafam alak bulak oldu kantoron yağını nerden bulabilriz nasıl bişi aemiyim çok özür yaaafff:KK43: help me pls!!!

ben kızıl kantaron otununun üsütüne otu geçeçek kadar zeytinyağı kuydum onu 1 2 hafta güneşte tutacağım öle zati satılar yağınıda öle yapıpta satıolarmış aynı şey
zeytinyağı kırmızı renk alınca yağı izlere süreceğim sonucu sizlere sölerim
bide BEnm izler az oluğu için çok az otu zeytinyağına buladım geri kalanını kaynatıp suyunuda süreceğim oyunuda sivilcere bire birmiş

ben kızıl kantaron otununun üsütüne otu geçeçek kadar zeytinyağı kuydum onu 1 2 hafta güneşte tutacağım öle zati satılar yağınıda öle yapıpta satıolarmış aynı şey
zeytinyağı kırmızı renk alınca yağı izlere süreceğim sonucu sizlere sölerim
bide BEnm izler az oluğu için çok az otu zeytinyağına buladım geri kalanını kaynatıp suyunuda süreceğim oyunuda sivilcere bire birmiş

gamzecim yağının ottan nasıl yapıldığını söledim zati dışardan alsanda aynı işlemleri yapıolarmış bi 4 lira iste otu 1,5 lira daha hesaplı ondan dedim tatlımlaelaelaelaelae

kızlar hiç kendinizi yormayın ben izler için doktora gittim plastik cerrahi ile o yeri kesip dikiolarmış çok kolay bişiymiş doğal yollarla biraz zor dedi bana doktor uğraşmayın çok mutluyum ya plastik cerrahi düzeltiomuş hemde basit i şekilde

X