Yan yağlarımı aldırmak istiyorum

babys07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2007
309
0
kıslar yan yaglarımı aldırmak istiorum cok fasla deil toplam 23 kılo werdim we yan taraflar biras cıkık duruor bel de ince olunca ortaya cıkıor fiatı hakkında asagı yukarı bilgisi olan warmı beni bilgilendirirmisinis tsk ler

Bence kilo verirken spor da yapmalıydın.1Saatlik bir spor yağları eritidi.Ben de 11 kilo verdim ama spor da yaptım.Yağlar kendiliğinden gitti!..Bunun için birsürü riske girme derim.Karar tabii ki senin.Umarım sporla eritmeyi denersin.Sana istediğin görünüme kavuşmanı dilerim.

senin problemin bölgesel mezoterapi-karboksiterapi-ozon tedavisi ile oldukça iyi sonuçlar alırsın bence bu kadar az bir sorun için cerrahiye kalkışma ;en azından emboli riskini unutma

bende kalçalarımdan şikayetçiyim...spor falan yapıyorum ama bir türlü incelemedim..:KK43:( diyette bir yere kadar...sonumuz liposukşın galiba..:))

mrb ben liposaction oldum estetik tecrübelerinde basenlerimden yağ aldırmak istiyorum forumuna girersen bizlerin yazdıklarını görebilirsin fiat vücuttan vücuda değişiyor ama zayıfladıysan ve sadece yan yağların kaldıysa(doktorlar alacak başka yerlerde buluyorlar kusursuz olması için)bile 4000 ytl civarında bazen 3000-3500 olanlarda var ama çok büyük sorun değilse LPG ol olan arkadaşlarım var güzel oldular ama sonrasında değişecekmi vücutları bilmiyorum kalıcılığını anlayacağın ama karboksi türü şeyler yerine LPG daha etkili sonuçlar veriyor eğer sonuç alamazsan liposactionu düşün bence...

X