Sivilceli Ciltler Sivilceler için Benzamycin krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben şu an kullanıyorum 2.kullanışım tamam kurutuyo ama olan sivilceyi kurutuyo tekrar çıkmasını engellemiyo uzun süredir yoktu şimdi tekrar 2 tane çıktı :KK43:

evet canım keşke tekrarlamasa.kullandıgım sürede cildim bebek totosu gibi olmuştu ama ilaç bitince 1 ay daha çıkmadı sonra hepsi pıtır pıtır çıkmaya başlamıştı.

Bende de sivilce sorunu var malesef :/ ne yaptıysam bi türlü kurtulamadım. Maskeler, sivilce kremleri hiç biri iyi gelmedi. Bu kremi de bugün aldım sivilcelerin üstüne sürüp uyucam umarım iyi gelir.

Krem gerçekten etkili. Gece sivilcelerin üstüne sürüp uyudum ve sabah aynaya baktığımda inanamadım :) Sivilcelerimi küçültüp yok denecek hale getirmiş. Şuana kadar bi sürü ürün kullandım hiç biri işe yaramamıştı. Ama bu kerem bi harika. Bu gece tekrar sürüp yatıcam umarım yarın hepsi tamamen yok olur. Herkeste bendeki etkiyi gösterir umarım :)

benim doktorum bana gündüz sürmemi söyledi hatta iki kere bir sabah birde ikindi vakti benimki benzalin ama içinde aynı maddeler bulunmakta
Antibiyotik var içlerinde leke yapar yüzde. Eczacına veya başka bir Dr. Daha danisabilirsin.

arkadaşlar merhaba
ben de bu kremi bu akşam itibari ile kullanmaya başladım. yaşım 37 üstelik. ergenlikte bile çıkmayan sivilce,akne ne varsa 30 yaşımdan sonra çıkmaya başladı.kan testlerimde hiç bir şey yok. karma cildim var. dönem dönem tek tük çıkıyordu ve uğraşmıyordum bile. son 1 aydır kullanmadığım sabun,temizleyici,krem v.s. kalmadı. En sonunda bu kremi denemeye karar verdim. şu an yüzümde herhangi bir yanma yan etki şu an için yok. sabah ne olacak merakla bekliyorum. sivilcelerim de öyle beyaz iltihaplı falan da değil sıksan bir türlü sıkmasan.... kırmızı kırmızı ilk başta bir süre sonra içi yağlı siyah nokte gibi bişeye dönüşüyorlar. bir cildiye uzmanına gittim bana bir ilaç verdi ancak kullanmadım guatr hastası olduğum için ilaç kullanmaktan kaçınıyorum. çözümü önce bitkisel ürünlerde aradım ama maalesef kısa süreli düzelmeler oldu. umudum bu kremde. herkesin cilt yapısı farkli olduğu şu an için tavsiye edemiyorum :)) sabah itibari ile umarım şiddetle tavsiye ederim. Allah'ım sen büyüksün yardım et!!

Bende yanaklarım da ki iltihaplı sivilceler için cildiyeye gittim.Tetradox ,benzamycin birde durula sabun verdi.sabah ve akşamları önce bu sabunla yüzümü yıkıyorum sonra da benzamycin sürüyorum.Günde 2 kez tok karnına tetradox'u içiyorum.
Bugün 6.günüm ama özellikle dudaklarımın altını kurutmaktan başka hiç bir şey yapmadı.Hatta yeni bir sivilcem daha çıkdı.
Bu ilaç siz de ne kadar süre de etkisini göster di.
Baş da umutluydum da umudum gitti :KK43:

Bende yanaklarım da ki iltihaplı sivilceler için cildiyeye gittim.Tetradox ,benzamycin birde durula sabun verdi.sabah ve akşamları önce bu sabunla yüzümü yıkıyorum sonra da benzamycin sürüyorum.Günde 2 kez tok karnına tetradox'u içiyorum.
Bugün 6.günüm ama özellikle dudaklarımın altını kurutmaktan başka hiç bir şey yapmadı.Hatta yeni bir sivilcem daha çıkdı.
Bu ilaç siz de ne kadar süre de etkisini göster di.
Baş da umutluydum da umudum gitti :KK43:

Ben cok uzun sure kullandim tetradox, benzamycin ve imex. Imex'i cok duzenli kullanmadim sari gibi ve gunduz surulmesi gerektigi icin. Biraktigin anda sivilcelerin geri geliyor yani kalici bir cozum degil hatta cok uzun sure kullaninca artik etki etmemeye basliyor. Ayrica tetradox bir sure sonra bende yemek borusu ulseri yapti, benzamycin ise alerji yapti yuzumu cok kasindirdi kizartti ve gozlerim sisti.

sivilcli ciltler maalesef hep bakım gerektiriyo. bi hafta bile boş bırakmayagelmiyio

kızlar merhaba ben de başladım benzamycin kullanmaya,geçen hafta doktora gittim bana tekrar roaccutane tedavisine başlayalım dedi,tabiki de istemedim çünkü bende hiç bi işe yaramamıştı.bana da benzamycin sivex ve azomax antibiyotik verdi. birinci haftamı doldurdum ve çenemdeki iltihaplı sivilcelerimi kuruttu.ama iki gündür tekrar sivilce çıkmaya başladı,regl dönemim de bitti,ki regl dönemimde bi sivilce bile çıkmadı:) ama şu an böyle olmasını anlamadım,gerçekten boşuna mı sürüyorum acaba bu kremleri?? ya da çok aceleciyim sanırım :KK14:

Ben de aknetrent tedavime başlamadan önce kullanmıştım hiçbir işe yaramadı sürdüğüm yerde daha çok çıkardı sadece :KK43:

:1no2:arkadaşım ben sana bu kremi hemen sürme derim herkese iyi gelen bu krem bana acyip derecede alerji yaptı kaşıntıdan hastanelik oldum şimdi ise amann amannn diyorum oki benim cildim hassas bile değil düşün artık..... bilemiyorum görümcem akşamdan sabaha kadar kremi yüzünde tutuyor ona bişey olmuyor oda onun cildi çok hassas ben mahfoldum nasıl anlarsın alerjin olup olmadığını onuda bilemiyorum artık canımcım.......

merhaba hanımefendi, bu jeli ben de 10 gün boyunca kullandım hiç bir sıkıntı yoktu ama 10. dün eve geldiğimde yorgun ve çok çok stresliydim, bişeylere çok sinirlenmiştim. O gece doktorumun bana jelle birlikte yazmış olduğu antibiyotiği kullandım, bir de alerji için ilaç yazmıştı onu kullanmadım jeli de SÜRMEDİM ve uyudum. Sabah uyandığımda çidimin kabarmış olduğunu fark ettim ve gittikçe arttı. Yüzüm akşama doğru kıpkırmızı ve kabar kabar oldu. ve bu durum haftasonuna denk geldiği için dr'a da gidemedim 2 gün evde oturdum çok fazla yanıyordu ve kaşınıyordu. Ptesi doktora gittip hemen durumu anlattım ama bana verdiği cevap ''ilacı çok sürmüşsün'' oldu. Aksine o gün sürmeden uyuduğumu söyleyince de ''önceki günler çok sürmüşsündür'' dedi. İlacı bıraktırdı ve bir ilaç yazdı ''advantan'' diye. 2 gün onu kullandıktan sonra tekrar gittim lekeler gider mi diye, çünkü hala yüm yüzüm yani ilacı sürdüğüm yerler ile boynum arasında çok belirgin bir ton farkı vardı. sanki ilaç sürdüğüm yerler ince bi çizgiyle ayrılmış gibiydi. Bu seferde Dr advantanı sürme başka bi krem yazıcam dedi, 2 gündür onu kullanıyorum, iyi geldi gibi. Çok uzattım biliyorum ama, sizde de durum böyle miydi? size doktorunuz ne dedi, neden olmuş olabilir? acaba siz de stres yaşamış mıydınız, stresin etkisi olabilir mi? doktorunuz size ne tedavi önerdi? ve en son olarak yüzünüzde leke kaldı mı ya da bu durum tekrarladı mı? yardımcı olursanız çok çok sevinirim. 1 haftadır çok stresliyim yanık lakalaeri kalacak diye :KK43: Şimdiden teşekkürler

yüzümde 1 tane sivilce bile kalmadı bu krem sayesinde ama kollarımdaki iri sivilceleri geçirmedi

bana da doktorum verdi bu kremi 6 ay kadar düzenli kullandım daha sonra kontrole gitme fırsatım olmadığı için şu an hala tek tük cıkan sivilcelerime uyguluyorum sadece bikaç günde bir. sivilceleri kurutuyor devamlı tedavide zaten hissediyosunuz cildiniz geriliyo. ama ağır sivilcelilere işe yarayacağını sanmıyorum mutlaka doktora gidin ve önemli olan bu tedaviyi kesmeden sürdürmek eğer bir sonuç almak istiyorsanız tabi

merhaba hanımefendi, bu jeli ben de 10 gün boyunca kullandım hiç bir sıkıntı yoktu ama 10. dün eve geldiğimde yorgun ve çok çok stresliydim, bişeylere çok sinirlenmiştim. O gece doktorumun bana jelle birlikte yazmış olduğu antibiyotiği kullandım, bir de alerji için ilaç yazmıştı onu kullanmadım jeli de SÜRMEDİM ve uyudum. Sabah uyandığımda çidimin kabarmış olduğunu fark ettim ve gittikçe arttı. Yüzüm akşama doğru kıpkırmızı ve kabar kabar oldu. ve bu durum haftasonuna denk geldiği için dr'a da gidemedim 2 gün evde oturdum çok fazla yanıyordu ve kaşınıyordu. Ptesi doktora gittip hemen durumu anlattım ama bana verdiği cevap ''ilacı çok sürmüşsün'' oldu. Aksine o gün sürmeden uyuduğumu söyleyince de ''önceki günler çok sürmüşsündür'' dedi. İlacı bıraktırdı ve bir ilaç yazdı ''advantan'' diye. 2 gün onu kullandıktan sonra tekrar gittim lekeler gider mi diye, çünkü hala yüm yüzüm yani ilacı sürdüğüm yerler ile boynum arasında çok belirgin bir ton farkı vardı. sanki ilaç sürdüğüm yerler ince bi çizgiyle ayrılmış gibiydi. Bu seferde Dr advantanı sürme başka bi krem yazıcam dedi, 2 gündür onu kullanıyorum, iyi geldi gibi. Çok uzattım biliyorum ama, sizde de durum böyle miydi? size doktorunuz ne dedi, neden olmuş olabilir? acaba siz de stres yaşamış mıydınız, stresin etkisi olabilir mi? doktorunuz size ne tedavi önerdi? ve en son olarak yüzünüzde leke kaldı mı ya da bu durum tekrarladı mı? yardımcı olursanız çok çok sevinirim. 1 haftadır çok stresliyim yanık lakalaeri kalacak diye :KK43: Şimdiden teşekkürler

doktor bana da benzalin diye bir krem verdi. sanırım bunun bir türevi. ilk kez dün kullandım. prospektüsünde göz çevresine ve burna sürmeyin ve çok ince bi tabaka halinde sürün yazıyordu. ama ben prospektüsünü okumadığım için gözümün altına da biraz sürmüşüm. sabah kalktığımda kabarmıştı gözümün altı ve şuanda hala kabarık. 12 saat geçti hala sönmedi ve biraz da kızarık o kabarık yer. çok ince bir tabaka halinde sürülmesi gerekiyormuş yani beyazından eser kalmaması lazımmış saydam olması lazımmış. belki de aşırı sürdüm göz altına da sürülmemesi gerekirken oraya da sürdüm kabardı. şuanda ne yapacağımı bilmiyorum. ilacı sürmücem daha. umarım yarın uyandığımda geçmiş olur...

ben benzamycinle azitro kullanıyorum. bakterileri azitro öldürüyo benzamycin de yüzümdeki etkilerini durduruyo. krem tek başına işe yaramaz tabi ki mutlaka desteklenmeli:) daha bir ay oldu doktor 3 aylık bi tedavi demişti zaten ağda yüzünden çıkan svilceler içn kullanıyorum irinsiz sayılablcek sivilceler için. baya etkisini gördüm geçiriyo bence:) biraz kuruttu pul pul dökülüyo gibi oldu ama bi gün ara vernce cildim eski haline döndü nemlendirici kullanmaya cesaret edemedim

Ben ilk kullandığımda işe yaramadı diye bırakmıştım sonra arkadaşım kullandı yüzünde benden daha çok sivilce vardı okulun sonlarına doğru yüzünde tek bir sivilce veya sivilce izi kalmadı bende ne kullandığını sordum bu kremi kullanıyormuş tekrar aldım şu an kullanıyorum evet cildi kurutuyor ama kurutmaya başlayınca ara veriyorum sonra yine devam ediyorum bir de 3-4 günde bir elma sirkesi ve suyu karıştırıp yüzüme sürüyorum cidden sivilcelerim gerçekten azaldı ve söndü ben memnunum herkeste aynı etkiyi vermiyor tabii :KK1:

arkadaşlar dünyadaki en iyi sivilce kremi kıpkırmızı sivilceyi 2 günde söndürüyor geçen almak için gittim eczacı piyasadan kaltı dedi başka yerlerede soramadım işim vardı yarın gideceğim başka eczanelere böyle bir şey var mı ? satılmıyor mu artık ?

arkadaşlar dünyadaki en iyi sivilce kremi kıpkırmızı sivilceyi 2 günde söndürüyor geçen almak için gittim eczacı piyasadan kaltı dedi başka yerlerede soramadım işim vardı yarın gideceğim başka eczanelere böyle bir şey var mı ? satılmıyor mu artık ?

Ben geçen ay almaya gittiğimde vardı, çok şaşırdım ya :44:

yoo satılıyor ben 3 gün önce aldım kullanıyorum kurutuyor aşırı ya ama sabredeceğim

X