Sivilceli Ciltler Sivilceler için Benzamycin krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
yakın zamanda yanaklarımın alt kısımlarında beliren sivilceler için doktora gittim bana da akşam benzamycn ve sabah celocin t losyon ve bir de tetradox diye antibiyotik hap verdi ramazandan dolayı akşamları içiyorum. 3 gündür kullanıyorum şu anlık burnumun yanındaki yanak kısmımda olan gözenekler sanki kapanıyor gibi duruyor, yanağımdaki sivilcelerde belirgin bi değişiklik göremedim normal mi bu durum? kaç günden sonra etkisini göstermeye başlıyor

merhabalar, bende yanaklarımdaki sivilceler için 3gündür benzamycin kullanıyorum. bugün soyulmaya başladılar ve kaşınıyorlar. nemlendirici kullanmalı mıyım? deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirm

kistik, deri altı, ucu olmayan sivilceler için kullanan etki gören var mı?

Ben de kullanmıştım bunu. Fakat benim sivilceler az değil ve hormonel bir sorunu var. O yüzden pek etki etmedi.
Ama arkadaşların da yazdığı gibi, sivilceleri az olan, tektük ve arada çıkanlar için yararlı olmuş olabilir.

tekrar kullanmaya başladım şu anda yüzümde umarım önceki aylardaki gibi faydasını görürüm

slm kızlar bende kac gundur yorum okuyorum ılacı aratırıyorum.bugun eczaneyede sorucagım.
sızlere ıyı geldımı son durum nedır:18:

merhaba hemcinslerim .) yeni üye oldum ama sizleri yakından takip ediyordum. geçen gün doktora gittim malum problemlerden dolayı. bana azıtro, sıvex, cleonın-t ve benzamycin verdi. benzamycini sürmek iyi de 3-4 saat yüzde durunca kendimi taş gibi hissediyorum :)) gece de sıvexi sürüp yatıyorm sabah kalktıgımda yıkıyorum. bende cok fazla kuruma olmuyo diyebilirm cunku nemlendirici kullanmaya dikkat ediyorummmmmmm. inşallah çözüm olucak yoksa 6 aylk tedaviye başlıcaz dedi dr hanım. :KK37:

merhaba hemcinslerim .) yeni üye oldum ama sizleri yakından takip ediyordum. geçen gün doktora gittim malum problemlerden dolayı. bana azıtro, sıvex, cleonın-t ve benzamycin verdi. benzamycini sürmek iyi de 3-4 saat yüzde durunca kendimi taş gibi hissediyorum :)) gece de sıvexi sürüp yatıyorm sabah kalktıgımda yıkıyorum. bende cok fazla kuruma olmuyo diyebilirm cunku nemlendirici kullanmaya dikkat ediyorummmmmmm. inşallah çözüm olucak yoksa 6 aylk tedaviye başlıcaz dedi dr hanım. :KK37:

nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz acaba

nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz acaba

şuan la roche-posay var. özellikle hassas karma ciltler için olanını kullanıyrm (tolerıane rıche). öğlende evden cıkarken suruyrmm aksama kadar yeterlı oluyor bu soguklarda bile. tavsiye ederim

kullandığımın ertesi günü beni kırmızı bi balona dönüştüren krem.. alerjik reaksiyon... her cilt tipine gitmiyormuş demek dikkatli kullanmakta fayda var..

Kizlar yaklasik iki aydir akne tedavisindeyim ilk gittigimde doktorum tetradox ilac ve benzamycn krem verdi evet duzenli kullandim ve sivilcelerin hepsi kurudu yalniz tek sorun izlerinin kalmasiydi ikinci gidisimde teratin adli bir jel erdi bu jel cildimi soyuyor ve kizlar inanamazsiniz cildim yavas yavas puruzsuz bir hal aliyo hergun uyandigimda yeni bir akne izine veda etmis oluyorum size sunlari soylemek istiyorum kesinlikle gunes koruyucu kullanmalisiniz ve yagli ciltler icin ozel olmali ben bioderma akn mat spf30 kullaniyorum cok memnunum ve kesinlikle sabah aksam yuz temizleyicisi bu da kesinlikle yagli ciltler icin olmali ben yine bioderma sebium jel kullaniyorum ve size bu urunu tarif edemiyorum asla yuzume baska bisey surmem birdaha son olarak diyecegim nemlendiriciniz de yagsiz olmali makyaj urunlerinizi de yagli ciltlere ozel secmelisiniz insallah yardimci olabilmisimdir :)

Bende pek etkili olmamıstı. Derinin soyulması gerekti,soyulmadı kabarıp kaldı.kullanmayı bıraktım bende 2 haftada zor duzeldi yuzum

Kızlar ben benzamycn kullanıyoum 2 aydır. Sivilcelri kuruttuğu, ortadan kaldırdığı doğru tamam da
peki bu bıraktığı krmızı kırmızı sivilce izlerine ne demeli? Delireceğim yaaa! Ben sonradan geçer elbet
bir iki güne geçer elbet, bir iki haftaya geçer elbet" dedim dedim, geçmiyor arkadaş!
Sizlerde de iz yaptı mı? Yaptıysa da eğer geçti mi bu izler?
Ben bıraktım bugünden itibaren. Ühüühühühühü :KK43::KK43:

bende yeni kullanıyorum bu kremi ama ağızdan alınan tetra ile başka bir sıvı da verildi.Kistik aknelerim küçüldü diyebilirim.15 gün kullanıp kontrole gideceğim

merhaba ben de yeni katıldım, son 1 haftadır ağzı çevresinde, yanaklarımda ve alnımda sivilcelerim arttı. Daha önce doktor tavsiyesiyle bir krem ve jel kullanmıştım jel alerji yapıp gözüme vurmuştu bıraktım. Şuan inanılmaz kötü duruyorlar sabah limon suyu sürdüm ama yaktı ve daha da arttırdı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim

ergenlik dönemimde aşırı olmamakla beraber sivilceli tırnakları uzun ve sivilce sıkmayı çok seven biriydim =))))) haliyle azalmıyor çoğalıyordu.salak gibi tekin acarlar dan bilmem nerelerden kaç yüz liralık ürünler aldım ama bi faydasını görmedim 18 yaşlarımda lazer epilasyon için bi yerle görüşmeye gitmiştim doktorada muayene oldum..benzamycin ve isotrexin jel i kullanmaya başladım gerçekten çok iyi geldi. cildimi düzene soktu yani.
hala dolabımda durur bööle dönem dönem çıkınca kısa sürelerle hala kullanıyorum ... mutlaka tavsiye ediyorum. =)))
özellikle hamam sonrası kese sonrası falan minik sivilce izlerim olmasına rağmen arkadaşlarım mermer gibi cildin var diyorlar oysaki hiç gemicek zannediyordum ,=)))) bunlarla beraber kil maskelerini de mutlaka tavsiye ediyorum.sabunda olabilir.
ÖZELLİKLE DUŞ SONRALARI UYGULAYACAĞINIZ BİR MASKENİZ OLSUN MUTLAKA... ÇOOK ETKİLİ OLUYOR... gözenekler çok olduğundan bu zamanlarda munlaka cildi kurutucu bir maske sabun vb bi r şey kullanın duruma göre de su bazlı bir nemlendirici sürebilirsiniz.
bu arada son dönem favori ürünüm exipical SU BAZLI KREM eczanelerden 5 tl ye alabilirsiniz özellikle yağlı cildi olanlar lazer epilasyon yaptıranlar (kılı beslememesi için) sivilce sorunu olanlar yağlı krem asla kullanmasın. bu üründen çooook memnunum yağ bazlı olanıda var o da 10 tl. çok kuruyan bölgeleriniz varsa bunu kullanabilirsiniz. ben ayaklarıma bazen diz kapaklarıma ellerime kullanıyorum başka krem kullanmıyorum. hem eczane ürünü hem fiyatı uygun hemde cildimi yağlandırmıyor
bunuda mutlaka tavsiye ediyoruuuum =))))))
OLMAZ OLASI SİVİLCELERSİZ PÜRÜZSÜZ GÜNLEEEER =)))))))

Arkadaşlar sivilceleri için Dr gittim ve Benzamycin adli bi krem verdi gece yatmadan kullan dedi ve bir kez durdum sabah kalktim bi gözümün ustu şişmiş, :KK43: daha sonra gün icerisindede iki gözümde de siskinlik ve kaşıntı oldu acaba bi sorun mu oldu ve kullanmaya devam edeyim mi? :KK43:

Arkadaşlar sivilceleri için Dr gittim ve Benzamycin adli bi krem verdi gece yatmadan kullan dedi ve bir kez durdum sabah kalktim bi gözümün ustu şişmiş, :KK43: daha sonra gün icerisindede iki gözümde de siskinlik ve kaşıntı oldu acaba bi sorun mu oldu ve kullanmaya devam edeyim mi? :KK43:
Kullanma alerjin olabilir

Olabilir ama birkez kullandım ve iki gün sabah kalktığında yüzüm çok sismisti,kullanmiyorum,ama yüzüm çok kuru kaldi

Kızlar ben benzamycn kullanıyoum 2 aydır. Sivilcelri kuruttuğu, ortadan kaldırdığı doğru tamam da
peki bu bıraktığı krmızı kırmızı sivilce izlerine ne demeli? Delireceğim yaaa! Ben sonradan geçer elbet
bir iki güne geçer elbet, bir iki haftaya geçer elbet" dedim dedim, geçmiyor arkadaş!
Sizlerde de iz yaptı mı? Yaptıysa da eğer geçti mi bu izler?
Ben bıraktım bugünden itibaren. Ühüühühühühü :KK43::KK43:
Bende de oldu bir kez kullanmama rağmen artık kullanmiyorum

X