Sivilceli Ciltler Sivilceler için Benzamycin krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
  • Konu Sahibi EbRuM_DeRyAM
kızlar merhaba, bende iki gündür kullanmaya başladım benzamycin'i. doktor bana aslında her akşam sürsen iyi olur ama ağır bi ilaçtır, o yüzden iki günde bi sür dedi. ilk gece sürdüğümde yakma olmadı ama epey bi kaşıntı yaptı ilk dakikalarda ama kurumaya başlayınca geçti. sabaha kadar tuttum yüzümde. herhangi bi alerji, kızarıklık meydana gelmeyince ikinci gece de sürdüm, yine aynı şekilde biraz kaşıntı oldu onun haricinde bişey yok. doktor benzamycin'in yanında monodoks diye bi antibiyotik verdi, ikisini birlikte kullanıyorum. cilt derimin biraz inceldiğini ve renginin açıldığını farkettim. bendeki sivilceler yanaklarımın belli noktalarında kocaman ve kırmızı izler şeklinde,ayrıca burnumun ve yanaklarımın üzeri siyah noktalarla ve gözeneklerle doluydu. bu sabah farkettim, çok az da olsa siyah noktalarda kaybolma var ve o sivilce izlerinin üstü kabuk gibi soyulmakta. daha ikinci günümdeyim bakalım, biraz sabırla umarım iyi sonuçlar alabilirim. gelişmeleri yazacağım. kendinize iyi bakın, hepinize acil şifalar.
2 gün kullanarak mı farkettiniz bu değişimleri kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı
Benzamycin'nin bu kadar mucizevi bişey olduğunu bilmiyordum. -tatlicadiarzu-

ben kullandım çıkan sivilceleri kurutabilir ama kalıcı bir çözüm değil
biri gider diğer gelir kullanmıyorum artık

ben de kullanmıştım ve çok işe yaradı. suratım sivilcelerden ötürü kıpkırmızıydı sivilcelerden ötürü. birkaç ay kullandım ve sonrasında yüzüm bebek gibi oldu bembeyaz. tavsiye ederim

bende benzamycın ılk defa bu gece kullandım ılac yuzumde kurudu kaldı gerıldı yuuzm acaba normal mı dır bıde sabah aksam sur dedı doktor yanındada jel verdı cleocin-t adında onuda sabah aksam sur dedı ama bu benzamycın kalıp gıbı kaldı yuzumde nasıl ustune jelı surebılırım kı bır fıkrı olan varmı

ben de lise yıllarında doktor tavsiyesiyle uzun süre kullanmıştım bu iki ilacı. yüzünü yıkayıp üzerine cleocin-t yi süreceksin onun üzerine benzamycini sürceksin.ben benzamycini sadece gece yatarken sürüyordum, sabah da yıkayıp cleocini sürüyordum sadece. ilacın gerilmesi kalıplaşması çok normal beyaz beyaz oluyor hatta. yalnız arkadaşlar dikkat edilmesi gereken bir nokta var benzamycin karıştırıldığı tarihten itibaren yalnızca 3 ay kullanılabiliyor. üzerine not alın karıştırdığınız tarihi mutlaka. ben 3 aydan sonra kullanmıştım çenemdeki küçücük bi sivilce için sivilce çenemi kaplamıştı:1no2: neyse ki sonra yenisini aldım da geçirdi hemen:dance:

benzamycin hala kullanıyorum etkili fakat yüzü cok fazla kurutuyor ve soyuyor.

benzamycın bende kullandım 2 kutu bitirdim evet kullandığım süre içinde iyi geldi ama daha sonrasında gene aynı yani bende sonrası için pek bi değişim olmadı yani...... :kızgın:

kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu sivilcelerim az da olsa söndü sanki ama geçmedi hala ama yanında kullandığım ilaçlarda war..

bende uzun bi süre kullandım ve baya işe yaradı ama tabi bırakınca yine eskisi gibi oldu cildim fakat krem cildime zarar verir diyede korkuyorum çünkü cildimi çok yıprattı seba med likiltle yıkıyorum yüzümü bu ara üzüm çekirdeği tozu yiyorum yoğurtla cildime iyi geldiğini farkettim öneriririm :1hug:

yüzü kurutup soymaktan başka birişe yaramıyo.bende kullanmıştım niye kullandıysam:çok üzgünüm:

ıkıncıyı kutuya gectım arkadaslar ve gercekten azalma var gercı benım cok fazla sıvılcem yok cenenım orda ıkı uc tane cıkyıor onuda kurutuyor benım derdım sıyah nokatalrım gıttı ama hala cukurları kapanmadı

Benz. sadece soyuyo ve kurutuyo gerçekten.Geçen sene 4 gün kullandım sonraki 3 gün suratım deri değiştirdiği için okula gidememiştim ayy iğrençti dökülüyodu bööle soyulup soyulup-tatlicadiarzu-

ben azitro hap ile kullanıyodum bunu çok etkili gerçekten ama isotrexın kullanmaya başladım şimdi çok kötü yaptı suratımı tekrar bunu yazdırıp bunu düzenli kullanacam bende acayip etkili bir ilaç :lepi:

canım dr banada azitroyla beraber yazdı bunu birde cleocin T var bugun aldım daha bir sorum olcak bu sadece sivilceyemi sürülüyo bende lekeler de var lekeler için bişey vermedi cleocin t sadece sivilceye sürülüyomuş benzamycn de öleyse lekelere ne sürcem ben yahu fisfisfisfisfisfisfisfisfis

cleocin t yi bütün yüzüme sürüyordum ben. o zaman benzamycini de sadece sivilcelerin üzerine sürüyordum.doktorum öyle söylemişti. ama şimdiki doktorum benzamycini bütün yüzüme sürmemi söyledi. (yüzün doğal çukurlarına sürmeden) doktoruna sormanda yarar var bence.

ikisinide sadece sivilceye dedi diye hatırlıyorum ama lekelerimde var lekeye ne sürcem :KK43: canım peki sivilce yada leke olmayan yerlerine de sürüomusun benzamisin i benim sadece yanak bölgemde var leke ve sivilce alnım ve çeneme burnuma sürcekmiyim

ben tamamına sürüyorum olsa da olmasada. sabah kalktığımda bebek gibi oluyo cildim. :CüvCüv: siyah noktalara herşeye iyi geliyo dedi doktor. ama burun kenarlarına ve dudak çevrene sürme, oralarda biriktiği için sürülmüyomuş oralara.

çok teşekkürler canım bide bir sorum daha olcak ya bendeki böle yüzüme sürünce aspirin maskesi gibi oluyo beyaz pütür pütür sennkide böylemi :uhm:

evet evet öyle :) bir problem yok. yüzünü hareket ettiremiyorsun hatta kuruyunca.bembeyaz kalıp gibi oluyor.

çok teşekkürler canım :1hug:a.s.

X