Sivilceli Ciltler Sivilceler için Benzamycin krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
merhaba ben de yeni katıldım, son 1 haftadır ağzı çevresinde, yanaklarımda ve alnımda sivilcelerim arttı. Daha önce doktor tavsiyesiyle bir krem ve jel kullanmıştım jel alerji yapıp gözüme vurmuştu bıraktım. Şuan inanılmaz kötü duruyorlar sabah limon suyu sürdüm ama yaktı ve daha da arttırdı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim
Canım gül suyunun iyi geldiğini söylüyorlar yüzünü gül suyuyla sil

Kizlar bende kullanmistim bu kremi roaccutane dan once ve yuzum 3 farkli renge burunmustu sivilceler gecti kipkirmizi izler oldu etraflari beyazladi diger yerler koyu kaldi. Mutlaka doktorunuzdan nemlendirici isteyin :KK56:

Cinsiyetçi pislikler hesabın adı fatih diye hemen engellemişsiniz. İnsan gibi soru soruyoruz Kokuşmuş feminizminizle ölüp gideceksiniz zavallılar

Clindoxi krem hakkında bilginiz var mi arkadaşlar. Benim çene bölgemde hic sivilce tukenmiyor. Doktor bu ilacı tavsiye etti.

punk_chick canım yazamadım kusura bakma. la roche posay nemlendirici almışsın, iyi yapmışsın.çünkü makyaj yaptım koruyucuyu sürdükten sonra yok tutmuyo nemlendiricinin yerini :1no2: yine biodermanın sivilce tedavisi gören ciltler için yoğun nemlendiricisi var ondan almayı planlıyorum ben de. yüzüm çok kötü çooook, hem kuru hem sivilce dolu benneyaptımki benzamycin bile fayda etmiyo artıksenağlama
canım nasıl bu krem ya ben alıcamda sence muhteşem bir etki yapıyor mu bir de yanında hangi kremi kullanıyordun

Ben çok memnun kaldım.Herkes yüzümdeki iyileşmeyi fark etti.Cildim yağlı bu arada çok kuruttu ama düzeldi sonra :KK49: hatta doktordan dil ucuyla bu kremi istedim ama gitti bana başka şeyler yazdı 18 gün oldu ve bu kremin gösterdiği etkiden eser yok :KK43:

Arkadaşlar merhaba ben 1 aya kadar evleniyorum stresten Yüzümde sivilceler çıktı ve kızarık lekeler kaldı sağ yanağımda ve Çene bölgemde özellikle. Bugun cildiyeye gittim bana benzamycin krem ve tetradoks verdi kullananlar bana varsa nasıl iyi mi hemen geçmesi Lazım çünkü evleniyorum

merhabalar. benim de yüzümde tek tük ama sık sık çıkan sivilcelerim vardı.bir cildiyeciye gittim. tetra antibiyotik ve benzalin krem verdi. antibiyotik günde iki kez, kremi de yalnızca geceleri yatmadan sürüp sabaha yıkıyodum. 15 gün kullandım kremi. ancak 2 gün önce fark etttim ki sürdüğüm yerler resmen karardı ve kupkuru oldu. bıraktım ben de. antibiyotiğe devam ediyorum. merak ettiğim bu kremler yüzü nasıl soyuyor? 15 günde soyması gerekmez miydi? ve bu karartı neden incecik sürdüğüm halde? bilen varsa yazarsa sevinirim. teşekkürler.

merhabalar. benim de yüzümde tek tük ama sık sık çıkan sivilcelerim vardı.bir cildiyeciye gittim. tetra antibiyotik ve benzalin krem verdi. antibiyotik günde iki kez, kremi de yalnızca geceleri yatmadan sürüp sabaha yıkıyodum. 15 gün kullandım kremi. ancak 2 gün önce fark etttim ki sürdüğüm yerler resmen karardı ve kupkuru oldu. bıraktım ben de. antibiyotiğe devam ediyorum. merak ettiğim bu kremler yüzü nasıl soyuyor? 15 günde soyması gerekmez miydi? ve bu karartı neden incecik sürdüğüm halde? bilen varsa yazarsa sevinirim. teşekkürler.
Güneş kremi kullanıyor musun dışarı çıkmadan ? kullanmıyorsan nedeni o olabilir

tekrar aynı doktora gidip gösterdim yüzümü. krem alerji yapmış dedi ve ay sonuna kadar sürmek için birşey veremeyeceğini söyledi. gdediğin gibi güneşten korumamı söyledi. solente acnes kullanmaya başladım 2 gündür. ay başında tatile gidicem. artık kesinlikle yüzümü direkt güneşe vermem. bıyık bölgemde de karartı var zaten. güneşi görünce azıyo. anlayacağınız artık sivilceler pek umrumda değil. asıl beni üzen lekelerim :KK43:

X